Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Siennica I ulice: H. i K. Gnoińskich, Kołbielska, Krótka, Na Wzgórzu, Polna, Szkolna, Środkowa, Zachodnia
Pokaż więcej
Anna Zgódka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIENNICZANIE
152
(75,25%)
Michał Zbigniew Zawadka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(24,75%)
Okręg 2
Sołectwo Siennica I ulice: Agawy, Kwiatowa, Latowicka, Ogrodowa, Storczykowa, Strażacka, Wierzbowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
Zenon Krzysztof Jurkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIENNICZANIE
149
(63,95%)
Piotr Maciej Michalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(7,73%)
Andrzej Miros
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(28,33%)
Okręg 3
Sołectwo Siennica II ulice: Bankowa, Leśna, Mińska, Południowa, Słoneczna, Widokowa
Pokaż więcej
Bartłomiej Czajka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIENNICZANIE
72
(30,25%)
Ewelina Szubińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(23,53%)
Danuta Gałązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
50
(21,01%)
Jadwiga Zyśk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(25,21%)
Okręg 4
Sołectwo Siennica II ulice: Akacjowa, Cicha, M. Konopnickiej, Modrzewiowa, Nowa, Sosnowa, Spokojna, Spacerowa, Tartaczna, Zacisze
Pokaż więcej
Robert Broda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIENNICZANIE
120
(54,55%)
Maria Żukowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(23,18%)
Arkadiusz Wiktor Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
9
(4,09%)
Monika Piętka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(18,18%)
Okręg 5
Sołectwo Siennica III ulice: Czarnockiego, Dłużewskich, Dworkowa, Malownicza, Piaski, Starowiejska
Pokaż więcej
Michał Rafał Kobyliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIENNICZANIE
94
(43,93%)
Damian Sobociński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(7,01%)
Beata Zgódka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
47
(21,96%)
Katarzyna Kozłowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(27,10%)
Okręg 6
Sołectwa: Żaków
Pokaż więcej
Michał Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(47,62%)
Marzena Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
1
(0,68%)
Marek Antoni Soćko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(51,70%)
Okręg 7
Sołectwa: Starogród
Pokaż więcej
Teresa Łojszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(64,75%)
Bogdan Adamiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
5
(4,10%)
Dariusz Gajowniczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(31,15%)
Okręg 8
Sołectwa: Drożdżówka, Dzielnik, Kulki-Ptaki, Majdan, Nowy Starogród, Wólka Dłużewska
Pokaż więcej
Monika Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIENNICZANIE
40
(16,06%)
Jacek Domański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(18,47%)
Anna Agnieszka Michalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
22
(8,84%)
Andrzej Pielasa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
141
(56,63%)
Okręg 9
Sołectwa: Bestwiny, Dłużew, Kąty, Lasomin
Pokaż więcej
Monika Soczewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
147
(62,82%)
Mieczysław Zygmunt Krasiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(37,18%)
Okręg 10
Sołectwa: Borówek, Chełst, Dąbrowa, Gągolina, Kośminy, Nowe Zalesie, Nowodwór, Zalesie
Pokaż więcej
Magdalena Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIENNICZANIE
125
(57,87%)
Piotr Zgódka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(42,13%)
Okręg 11
Sołectwa: Nowa Pogorzel
Pokaż więcej
Karol Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIENNICZANIE
20
(17,70%)
Teresa Podrucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
19
(16,81%)
Stanisław Majszyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(65,49%)
Okręg 12
Sołectwa: Pogorzel
Pokaż więcej
Daniel Henryk Wawryniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIENNICZANIE
66
(46,15%)
Paulina Kufel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(20,28%)
Andrzej Zaluski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
4
(2,80%)
Anna Wilk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(30,77%)
Okręg 13
Sołectwa: Grzebowilk
Pokaż więcej
Aleksander Józef Kot
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwa: Boża Wola, Budy Łękawickie, Krzywica, Łękawica, Strugi Krzywickie, Swoboda, Wojciechówka-Julianów
Pokaż więcej
Agnieszka Korzeniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIENNICZANIE
92
(35,80%)
Jolanta Laskus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(18,29%)
Halina Danuta Wąsowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
18
(7,00%)
Czesław Pałdyna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(38,91%)
Okręg 15
Sołectwa: Nowodzielnik, Nowy Zglechów, Siodło, Świętochy, Zglechów, Żakówek
Pokaż więcej
Hanna Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)