Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Borki Siedleckie i Kopcie
Pokaż więcej
Marek Jan Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BUJALSKIEGO
27
(14,84%)
Mariusz Dorosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
121
(66,48%)
Jerzy Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIC O NAS BEZ NAS”
8
(4,40%)
Zbigniew Dziewulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
26
(14,29%)
Okręg 2
Sołectwo Brzozów
Pokaż więcej
Tadeusz Sarnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BUJALSKIEGO
22
(14,01%)
Krzysztof Leszek Chęcel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
29
(18,47%)
Radosław Major
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
70
(44,59%)
Paweł Mateusz Jurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIC O NAS BEZ NAS”
7
(4,46%)
Jarosław Szkopek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
29
(18,47%)
Okręg 3
Sołectwo Podnieśno
Pokaż więcej
Łukasz Mikołajewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BUJALSKIEGO
39
(20,74%)
Piotr Wojciech Mikołajewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
7
(3,72%)
Sławomir Jan Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
76
(40,43%)
Dariusz Maciej Krasnodębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIC O NAS BEZ NAS”
54
(28,72%)
Marta Teresa Musiatowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
12
(6,38%)
Okręg 4
Sołectwo Przygody
Pokaż więcej
Waldemar Adam Duk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BUJALSKIEGO
59
(32,78%)
Paweł Wyżywniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
61
(33,89%)
Henryk Stanisław Mikołajewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIC O NAS BEZ NAS”
9
(5,00%)
Tomasz Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
51
(28,33%)
Okręg 5
Sołectwa: Sosna-Korabie, Sosna-Kozółki, Sosna-Trojanki
Pokaż więcej
Daniel Krzysztof Krasnodębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BUJALSKIEGO
13
(16,46%)
Andrzej Jerzy Osiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
38
(48,10%)
Małgorzata Katarzyna Bielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
24
(30,38%)
Jan Andrzej Soszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
4
(5,06%)
Okręg 6
Sołectwo Suchożebry: ul. Brzozowska, ul. Sadowa, ul. Wspólna, ul. Strażacka, ul. Leśna, ul. Kolejowa, ul. Słoneczna
Pokaż więcej
Wiesław Sarnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BUJALSKIEGO
47
(29,38%)
Sylwester Dariusz Kiesner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
22
(13,75%)
Edyta Teresa Trojanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
44
(27,50%)
Marlena Andrzejczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIC O NAS BEZ NAS”
16
(10,00%)
Justyna Księżopolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
31
(19,38%)
Okręg 7
Sołectwo Suchożebry: ul. Aleksandry Ogińskiej, ul. Kościelna, ul. Łąkowa, ul. Siedlecka, ul. Sosnowa, ul. Zachodnia
Pokaż więcej
Franciszek Andrzej Pluciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BUJALSKIEGO
22
(13,84%)
Henryk Soszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
19
(11,95%)
Bogusław Franciszek Soszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
57
(35,85%)
Krzysztof Woźnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIC O NAS BEZ NAS”
28
(17,61%)
Radosław Cezary Brzozowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
33
(20,75%)
Okręg 8
Sołectwo Krynica
Pokaż więcej
Małgorzata Osińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
47
(33,81%)
Daniel Rytel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
82
(58,99%)
Tomasz Paweł Lewicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIC O NAS BEZ NAS”
5
(3,60%)
Karol Sylwester Rytel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
5
(3,60%)
Okręg 9
Sołectwo Nakory
Pokaż więcej
Paweł Krakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
76
(56,72%)
Jacek Protasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
58
(43,28%)
Okręg 10
Sołectwa: Sosna-Kicki, Stany Duże, Stany Małe
Pokaż więcej
Katarzyna Urszula Wielogórska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
39
(32,77%)
Jerzy Czesław Łazowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
49
(41,18%)
Ewa Wanda Stańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIC O NAS BEZ NAS”
15
(12,61%)
Wiesław Jerzy Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
16
(13,45%)
Okręg 11
Sołectwo Kownaciska
Pokaż więcej
Mariola Bobrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
94
(83,19%)
Krzysztof Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
19
(16,81%)
Okręg 12
Sołectwo Krześlin i Krześlinek
Pokaż więcej
Mieczysław Rymuza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
69
(34,50%)
Bogdan Sylwester Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
131
(65,50%)
Okręg 13
Sołectwo Wola Suchożebrska: ul. Dobra, ul. Dworska, ul. Łąkowa, ul. Okrężna, ul. Pałacowa, ul. Sokołowska, ul. Świerkowa, ul. Zachodnia, ul. Północna
Pokaż więcej
Ewa Posiadała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
26
(17,93%)
Grażyna Parapura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
78
(53,79%)
Jacek Andrzej Wojewódzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIC O NAS BEZ NAS”
16
(11,03%)
Marcin Rafał Gadomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
25
(17,24%)
Okręg 14
Sołectwo Wola Suchożebrska: ul. Z. Makowieckiej, ul. Brzozowa, ul. Wesoła
Pokaż więcej
Monika Edyta Fałdowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BUJALSKIEGO
17
(12,14%)
Maciej Karol Wakuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
29
(20,71%)
Krzysztof Eugeniusz Mątewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
77
(55,00%)
Robert Karol Wakuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
17
(12,14%)
Okręg 15
Sołectwo Wola Suchożebrska: ul. Kwiatowa, ul. Sosnowa, ul. Ogrodowa, ul. Łączna, ul. Leśna, ul. Kasztanowa, ul. Żwirowa, ul. Południowa
Pokaż więcej
Magdalena Krajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BUJALSKIEGO
14
(12,28%)
Paweł Stanisław Mędza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
41
(35,96%)
Marcin Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
46
(40,35%)
Ewelina Anna Pytlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIC O NAS BEZ NAS”
7
(6,14%)
Łukasz Wyrębiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWA GMINA SUCHOŻEBRY"
6
(5,26%)