Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nadarzyn-ulice: Aleja Katowicka, Babiego Lata, Graniczna, Karmelowa, Kościuszki, Krucza, Kryształowa, Kubusia Puchatka, Makowa, Małego Księcia, Morelowa, Mszczonowska, Promienna, Sęczkowa, Starowiejska, Szyszkowa, Świerkowa, Tulipanowa, Wiśniowa, Zielonej Łąki, Żółwińska. Stara Wieś-ulice: Bajkowa, Baśniowa, Calineczki, Krokusowa, Srebrna, Starowiejska.
Pokaż więcej
Tomasz Frania
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
182
(34,02%)
Eugeniusz Kazimierz Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
353
(65,98%)
Okręg 2
Nadarzyn-ulice: Akacjowa, Błońska, Fiołkowa, Leśna, Maciejki, Malwy, Mała, Modrzewiowa, Nad Mrówką, Plantowa, Podleśna, Pruszkowska, Wierzbowa, Wiosenna.
Pokaż więcej
Andrzej Dołęga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA
128
(22,15%)
Wiktor Zdzisław Cieślak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(19,90%)
Tomasz Siwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
310
(53,63%)
Adrian Duszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIEDZMY A
25
(4,33%)
Okręg 3
Nadarzyn-ulice: Czekoladowa, Komorowska, Księżycowa, Mazurska, Poprzeczna, Sitarskich, Turystyczna, Warszawska.
Pokaż więcej
Maria Dębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA
158
(49,22%)
Danuta Wacławiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
163
(50,78%)
Okręg 4
Nadarzyn-ulice: Bociania, Kajetanowska, Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Plac ks. J. Poniatowskiego, Pogodna, Polna, Poświętna, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Zarzewie.
Pokaż więcej
Elżbieta Zdzebel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
199
(60,49%)
Adam Sławomir Słowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI NADARZYN
130
(39,51%)
Okręg 5
Nadarzyn-ulice: Bukowa, Bukszpanowa, Cedrowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Liliowa, Lipowa, Narcyzowa, Niezapominajki, Orzechowa, Sosnowa, Stokrotki, Storczykowa, Wrzosowa.
Pokaż więcej
Marcin Kalinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA
179
(33,84%)
Joanna Irena Kaźmierowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(11,91%)
Andrzej Stefan Wasilewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
287
(54,25%)
Okręg 6
Robert Erwin Kuczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA
95
(18,70%)
Grzegorz Stanisław Lenart
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(17,13%)
Andrzej Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
326
(64,17%)
Okręg 7
Marcin Sikora
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
180
(33,83%)
Jacek Żukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
352
(66,17%)
Okręg 8
Kamil Makowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(28,48%)
Krzysztof Paweł Burakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
226
(71,52%)
Okręg 9
Kajetany + Szamoty
Pokaż więcej
Łukasz Jan Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA
209
(33,66%)
Elżbieta Kościelnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
412
(66,34%)
Okręg 10
Marcin Jerzy Nowkuński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA
234
(34,82%)
Tomasz Robert Bęza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(17,11%)
Marcin Paweł Karczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
323
(48,07%)
Okręg 11
Stara Wieś, z wyjątkiem ulic: Bajkowa, Baśniowa, Calineczki, Krokusowa, Srebrna, Starowiejska.
Pokaż więcej
Małgorzata Wąsiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA
306
(47,81%)
Paweł Andrzej Kuch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(12,81%)
Bogdan Jakub Perzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
252
(39,38%)
Okręg 12
Urzut + Kostowiec
Pokaż więcej
Andrzej Paleczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(24,81%)
Dariusz Wojciech Jakubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
194
(75,19%)
Okręg 13
Katarzyna Jaworek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(27,41%)
Sylwester Karolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
286
(72,59%)
Okręg 14
Młochów + Parole
Pokaż więcej
Jarosław Świerczyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA KOPRA
152
(26,12%)
Mieczysław Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
430
(73,88%)
Okręg 15
Krakowiany + Wola Krakowiańska
Pokaż więcej
Marek Szymańczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(27,45%)
Jan Paweł Perzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ZWOLIŃSKIEGO
185
(72,55%)