Wygrana Wisłoki, remis Igloopolu

Sławek Oskarbski
Dziś piłkarze IV-ligowej Wisłoki Dębica wygrali z Piastem Tuczempy 2:1. W rozegranym także dziś meczu V ligi Igloopol Dębica zremisował z Wisłokiem Wiśniowa 1:1.

Dla Wisłoki zwycięstwo z Piastem było pierwszą ligową wygraną w rundzie wiosennej. Obie bramki dla dębiczan zdobył Kamil Adamczak, sprowadzony do klubu w przerwie zimowej. Od 78 minuty biało-zieloni grali w dziesiątkę, bo po drugiej żółtej kartce "czerwień" obejrzał obrońca Mariusz Cichosz.Piłkarze Igloopolu, remisując z Wisłokiem, stracili pierwsze punkty wiosną. Wciąż są jednak liderem swojej grupy.