Wyniki 3. kolejki włocławskiej A klasy [18, 19 sierpnia]

Marcin Gołembiewski
Łokietek - Unia (4:1)
Łokietek - Unia (4:1) Wojciech Alabrudziński
W weekend rozegrane zostaną spotkania 3. kolejki włocławskiej A klasy.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Znasz wynik meczu? Chcesz przekazywać informacje ze spotkań? Pisz:GG - 2430115e-mail: [email protected].: 519-503-679 (orange) lub 604-375-227 (t-mobile)Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym. A klasa Włocławek - 3. kolejkaSobota, 18 sierpnia 2012 r.Łokietek Brześć Kujawski - Cukrownik Fabianki 1:1 mecz przerwany w 25 min. Bramki: Sebastian Śmiałek (10) - Krzysztof Kosiński (23) Mecz został przerwany w 25 min. w związku z czynnym znieważeniem sędziego Rafała Jankowskiego (nastąpiła zmiana sędziego, miał gwizdać Filip Krzywicki).- Arbiter słusznie podyktował w tej minucie rzut karny dla zespołu Łokietka Brześć Kujawski. - powiedział Kazimierz Rykaczewski, referent obsady włocławskiego podokręgu, który był obserwatorem na tym spotkaniu. - Nie mógł się pogodzić z tą decyzją Krzysztof Kosiński, zawodnik Cukrownika Fabianki, który chwilę wcześniej wyrównał stan meczu. Za krytykowanie orzeczeń sędziego został upomniany żółtą kartką. Kiedy zaczął grozić arbitrowi ten ukarał go czerwoną kartką. W tym momencie Kosiński kopnął Jankowskiego, a następnie uderzył go z otwartej dłoni w twarz. W tej sytuacji sędziego nie miał innego wyjścia, jak przerwać i zakończyć spotkanie. Mecz zostanie zweryfikowany jako walkower dla zespołu Łokietka.Co ciekawe Kosiński pochodzi z Lubrańca, gdzie rozegrany został mecz.Skrwa Skrwilno - Cheko Skórzno 4:1 (2:0)Bramki: Damian Narodzonek (19), Łukasz Watkowski (44), Przemysław Budka (69), Krystian Żaba (80) - Kamil Bącela (57)LTP Lubanie - Unia/Methurt Choceń 2:0 (1:0)Bramki: Marcin Zapiec (42), Łukasz Zapiec (57)Orzeł/Agropol Służewo - MGKS Lubraniec 7:1 (2:0)Bramki: Mariusz Wesołowski (5), Tomasz Kaszak (30), Piotr Lewandowski (54, 56, 80), Szymon Zupa (49, 73) - Bartłomiej Budziszewski (60, karny) Wzgórze Raciążek - Wicher Wielgie 2:3 (1:1)Bramki: Ariel Głowacki (31), Łukasz Różański (73) - Dominik Zdziebłowski (5), Michał Marcinkowski (90), Artur Sobiech (90+2, głową)Piast Bądkowo - Zgoda Chodecz 0:6 (0:3)Bramki: Mariusz Bartczak (41, 54, wolny, 68), Łukasz Ziółkowski (28, 34), Patryk Lewandowski (84)Niedziela, 19 sierpnia 2012 r.Lech Dobre - Lech II Rypin 1:5 (1:0)Bramki: Maciej Bruch - Łukasz Michalak 2, Andrzej Rutkowski 2, Artur Kaczyński. 1.