Wyniki 9. kolejki IV ligi [22 września]

Włocłavia - Krajna. Z karnego strzela Billy Abbott (fot. Wojciech Alabrudziński) Wojciech Alabrudziński
Wyniki meczów 9. kolejki IV ligi rozgrywanych 22 września.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Znasz wynik meczu? Chcesz przekazywać informacje ze spotkań? Pisz:GG - 2430115e-mail: [email protected].: 519-503-679 (orange) lub 604-375-227 (t-mobile)Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 8. KOLEJCETERMINARZ, WYNIKI IV LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJDOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU ZDJĘCIA Z MECZU WŁOCŁAVIA - KRAJNAIV liga - 9. kolejka Sobota, 22 września 2012 r.Włocłavia Włocławek - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:0 (1:0) koniec meczuWŁOCŁAVIA: Michał Kaźmierczak, Piotr Szczęsny, Mateusz Ewert, Mariusz Cichowlas, Marcin Piotrowski, Bartłomiej Feter, Patryk Ziółkowski, Billy Abbott, Michał Malczak, Michał Skonieczny, Dawid KwiatkowskiKRAJNA: Rafał Mrugalski, Henryk Grajczyk, Sławomir Kosmela, Karol Michalak, Patryk Jureńczyk, Przemysław Gburczyk, Rene Wrzesiński, Mirosław Ostrowski, Kamil Pestka, Leszek Majtczak, Tomasz Mrugalski.[16.00]. Boisko, ulica Chopina 49/51, sędziuje: Robert Jędrzejczak (Ściborze).Relacjonuje Konrad Ratajczyk - tutaj2' wolny uderza Abbott dobija Piotrowski ładny strzał obok słupka3' akcje Abbotta i Kwiatkowskiego nieskuteczna6' strzał Michalaka nad poprzeczką8' dośrodkowane Ziółkowskiego Abbott strzela daleko od bramki13' oblężenie bramki gości strzelał Ewert, Abbott i Ziółkowski nadal bez bramek17' Kwiatkowski w dogodnej sytuacji nie trafił w piłkę19' Mrugalski z 17 metrów nad poprzeczką20' Kwiatkowski upomniany żółtą kartką30' Pestka sam na sam z Kaźmierczakiem, nogami broni bramkarz Włocłavii31' Kwiatkowski bliski pokonania bramkarza rywali, który palcami na 15 metrze wybija piłkęGOL. 41 min. Abbott do Kwiatkowskiego a ten wreszcie na 1:0.45 min. przerwa50' błąd Michalaka który zagrywał do bramkarza piłkę przejął Kwiatkowski i w sytuacji sam na sam z Mrugalskim trafia w jego nogi. Zaczęło padać we Włocławku.57' rzut karny dla gospodarzy za faul Mrugalskiego na Kwiatkowskim i żółta kartka dla MrugalskiegoGOL. 58 min. Abbott z 11 metrów i 2:0.60 min za Ziółkowskiego Tłuchowski70 min. za Malczak Jakub Feter80 min. 2:088 min. za Kwiatkowskiego Haberski.GOL. 90 min. Mariusz Cichowlas z rzutu wolnego ustala wynik meczu Flisak Złotoria - Zawisza II Bydgoszcz 2:2 koniec meczu[16.00] sędziuje: Wiesław Sobiesiński (Brodnica)15 min. 0:030 min. 0:045 min. 0:050 min mecz przerwany na 15 minutGOL. 55 min. Maćkiewicz na 1:0GOL. 65 min. 1:1 Rafał LeśniewskiGOL. 77 min. 2:1 MaćkiewiczGOL. 90 min. 2:2 Rafał Lipiński90 min. koniec.  Gopło Kruszwica - Szubinianka Szubin 1:4 koniec meczu[16.00] sędziuje: Grzegorz Sosnowski (Toruń)Gopło (trener Z. Bagrowski): Młynarek - Norberczak, K. Kozłowski, F. Żurawski, R. Redmann - Kaniewski, K. Bentkowski, Losik, K. Krajniak - Szymczak - F. Kozłowski.Rezerwowi: O. Stanecki, M. Stanecki, Kruszczyński, Myśliwy, Makowski.Szubinianka (trener Stępczyński): Kostkowski - Machowski, Dariusz Chojnacki, K. Zajdlewicz, Czerwiński - Szweda, Sobol, M. Wiśniewski, Cegiełka - Kardasz, R. Jurek.Rezerwowi: Walentowicz, Alwin, Szalkowski, Pokorski, Ostrowicki, S. Żurawski. Z podstawowego składu nie ma Sławomira Roszaka (wyjazd służbowy), Miłosza Talaski (szkoła), Krystiana Koteckiego, Marcina Dunisławskiego (obaj są kontuzjowani), Patryka Jurkiewicza (pauzuje za żółte kartki), Łukasza Rybczyńskiego (chory) Patrząc od sezonu 2002/2003, dzisiaj dojdzie do dziewiętnastego w historii spotkania pomiędzy drużynami z Kruszwicy i Szubina. Bilans dotychczasowych pojedynków korzystniejszy dla gospodarzy dzisiejszego meczu, którzy wygrywali dziewięciokrotnie, sześć razy lepsza była Szubinianka, a trzykrotnie padał wynik remisowy. Bilans bramkowy 33:24 na korzyść drużyny Gopła.W poprzednim sezonie dwukrotnie padał wynik 1:0 dla gospodarzy. Relacjonuje Szymon Fiałkowski.9' Niecelnie z dystansu Sobol GOL. 14 min. Jakub Cegiełka strzela bramkę dla gości 17' Po strzale F. Kozłowskiego piłka nieznacznie ponad bramką drużyny gości 30 min. mecz przerwany, burza nad Kruszwicą. Także spotkanie 3-ligowe w Pakości przerwaneg. 16.44 mecz jeszcze się nie rozpoczął Godz. 17 - mecz prawdopodobnie rozpocznie się za kilka minut, ale nie ma pewności, że zostanie rozegrane pełne 90 minut. Godz. 17.07 - meczu wznowionyGOL. 33 min. wyrównanie Redman z rożnego, a wyrównuje Filip Kozłowski34' Powinno być 2:1 dla gospodarzy, z linii bramkowej piłkę wybija Dariusz Chojnacki40' Ależ okazja gości! Strzał Marcina Wiśniewskiego i dobitkę strzelca pierwszej bramki w meczu, Cegiełki kapitalnie broni Młynarek 45 min. przerwa, bardzo krótka pauza i zespoły już grająGOL. 64 min. Adam Kardasz na 2:1 dla gościGOL. 75 min. Marcin Wiśniewski i już 3:1GOL. 85 min. Robert Jurek na 4:1 dla gości. Szubinianka już pewna wywiezienia kompletu punktów z Kruszwicy 90 min. koniec meczuKujawianka Izbica Kujawska - Grom Osie 2:1 (1:0) koniec meczu[16.00] sędziuje: Gerard Gólcz (Pakość)KUJAWIANKA: Maciej Bednarski - Dariusz Jagodziński, Szymon Pińkowski (70, Tomasz Mularski), Marek Zentkiewicz, Bartłomiej Mielczarek - Przemysław Goc (55, Radosław Palmowski), Tomasz Szablewski (90, Mateusz Jędrzejewski), Łukasz Galanciak, Kamil Kuropatwiński - Mariusz Gawroński (89, Paweł Manelski), Maciej Lewandowski.GROM: Dawid Gwizdała – Kamil Graczyk, Michał Łytkowski, Dawid Paczkowski, Dawid Warchoł (65. Michał Setlak) – Mateusz Miedziński, Dariusz Wolski, Adam Kolmajer (75. Igor Kucenko), Tomasz Bettka (46. Mateusz Waśkowski) – Jakub Środa (80. Krzysztof Wasiak), Arkadiusz Piskorski.Żółte kartki: Przemysław Goc, Tomasz Szablewski, Szymon Pińkowski (Kujawianka) – Jakub Środa (Grom). Relacjonuje Michał Arciszewski.Przed meczem Kazimierz Janecki, wiceprezes KP ZPN oraz Henryk Zapiec z włocławskiego podokręgu wręczyli puchar Kujawiance za mistrzostwo V ligi w sezonie 2011/12. Na pierwszym meczu na stadionie w Izbicy obecny także burmistrz. 15 min. 0:030 min. 0:040 min. 0:0GOL. 45 min. Zentkiewicz uderzeniem głową, po zagraniu Lewandowskiego z rożnego, daje prowadzenie gospodarzom, którz