Wyniki na żywo 14. kolejki III ligi [29/30 października]

Marcin Gołembiewski
Wyniki na żywo 14. kolejki III ligi 29 i 30 października.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy, chcesz przekazywać relacje z meczów. PiszGG - 2430115, e-mail: [email protected] lub SMS 519-503-679.Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym.
NiedzielaPolonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin 3:1 (2:1) koniec meczu POLONIA: Sławomir Janicki - Paweł Przybyłek, Dawid Lisek, Maciej Gendek, Marcin Siwek, Tomasz Bekas, Piotr Loba, Łukasz Przybyłek, Marcin Duchała, Krzysztof Błędkowski, Krystian Pawlak.AVANS GÓRNIK:  Arkadiusz Kmieczyński - Adam Kosmała, Mateusz Augustyniak, Mateusz Majewski, Filip Raczkowski, Krystian Sobieraj, Bartosz Modelski, Maciej Adamczewski, Tymoteusz Urbański, Paweł Błaszczak, Jakub Paździerski.sędziuje: Łukasz Araszkiewicz (Plewiska)SZCZEGÓŁOWA RELACJA Z MECZU POLONIA - GÓRNIK - TUTAJGOL. 90 min. - Michał Stańczyk ustala wynik meczu87 min. - czerwoną kartką ukarany Majewski, goście też w oslabieniu80 min. - 2:165 min. - Piotr Loba upomniany drugą żółtą kartką czyli gospodarze w osłabieniu.60 min. - 2:145 min. - przerwaGOL. 37 min. - Tomasz Bekas na 2:1GOL. 15 min.  - Łukasz Przybyłek bezpośrednio z rzutu wolnego i 1:1GOL. 10 min. - Paweł Błaszczak i goście na prowadzeniu.
Piast Kobylin - Wda Świecie 3:2 (0:2) koniec meczuPIAST: Sadowski - Czwojdrak, A. Kurzawa, Biernat, Pospiech, Matuszak, Kendzia, Norkiewicz, Kaczmarek, Borowczyk, Wosiek.WDA: Wojciechowski - Kiełpiński, Żurek, Szczukowski, Wróblewski, Wenerski, Olszewski, Urbański, Słubkowski, Czerwiński, Mik.90 min. koniec meczu, Krzysztof Kendzia - hat-trick głową, Robert Norkiewicz trzy asysty! Wygrana Piasta!!!GOL. 76 min.  - trzeci raz z tej samej strony, trzeci raz Borowczyk dośrodkował i  trzeci raz głową Kendzia zdobył bramkę dla Piasta!!! Coś niebywałego!65 min. - 2:2GOL. 59 min. - zagranie Borowczyka i Kendzia tym razem z 8 metrów głową i mamy 2:2!GOL. 52 min. dośrodkowanie Borowczyka i Kendzia z bliska głową na 2:145  min. - 0:2GOL. 32 min. - wrzutka z boku i z 10 m głową Łukasz Subkowski na 2:0 dla WdyGOL. 24 min.  błąd w środku pola Piasta, wykorzystuje to Radosław Mik i strzałem z 15 metrów na 1:0 dla gości20 min. - 0:0, trwa typowe badanie sił - mówi Grzegorz Pernak, kierownik Piasta.początek meczu o 14, sędziuje: Dariusz Orzechowski (Brodnica).
SobotaGKS Dopiewo - Cuiavia Inowrocław 0:0 koniec meczuGKS: Korbik - Wysocki, Ratajski, Szczudeł, Ozimek, Brauza, Budzyń, Pikul, Kurminowski, Lasek, Rewers.90 min. 0:087 min. wprowadzony Michałowski do Rewersa ten z woleja w bramkarza65 min. - Kurminowski z 25 metrów minimalnie obok słupka. 61 min.  - Jarmuszkiewicz za Wysockiego52 min. - Kurminowski strzela, ale kapitalna obrona bramkarza Cuiavii50 min. Kurminowski obok45 min. 0:040 min. podwójna zmiana w GKS, zeszli Budzyń i Pikul za nichna boisku Solarek i Pawelec.31 min. groźna sytuacja, gości, Abbott trafia w bramkarza, dobitka w słupek, a kolejne uderzenie broni Korbik.30 min. optyczna przewaga GKS, gra jednak w środku pola20 min. Rewers z 2 metrów w słupek10 min. Lasek do Kurminowskiego, który szczupakiem z 5 metrów nad bramką
Sokół Kleczew - Victoria Koronowo 2:0 (1:0) koniec meczu90 min. koniec meczuGOL. 83 min. Jakub Dębowski na 2:070 min. 1:045 min. 1:0 przerwaGOL. 38 min. Sebastian Śmiałek na 1:030 min. - 0:015 min. - 0:0
Unia Swarzędz - Unia Janikowo 0:1 (0:0) koniec meczuUNIA S.: Dec - Klepacz, Dohnal, Zandrowicz, Matouszek, Pluta, Maćkowiak, Ludwiczak, Gołembowski, Maruniak, Stawiński.UNIA J.: Tomaszewski, Mokrzycki, Dreszler, Borysiak, Kanik, Chmielecki, Dereżyński, Hadaś, Łożyński, Kot, Michałowski.90 min. koniec meczu, sukces gości!GOL. 89 min.  z rzutu karnego Chmielecki! faulował Dohnal.70 min. 0:0,. gra w środku pola45 min. 0:0, przerwa, optyczna przewaga gości, Chmielecki, trafił w poprzeczkę i w słupek. Ponadto dobrze broni Dec.30 min. - 0:015 min. - 0:0Lubuszanin Trzcianka - Chemik Bydgoszcz 5:0 (3:0) koniec meczuLubuszanin: Szymański - Wicberger, Królak, Januzik, Natkaniec, Simson, Kottas, Szafran, Juracki Wawszczak, Nawrocki.Chemik: Ostrowski - Sarnowski, Wojda, Rudziński, Osiński, Smerliński, Kardasz (ż), Kaniecki, Tokarski, Prejs, Florek.Relacjonuje Robert Pawlikowski90 min. koniec88 minuta strzela Mariusz Szyszka z 20 metrów na posterunku Dominik OstrowskiGOL. 86 minuta plasowane uderzenie Jarosława FeciuchaLubuszanin prowadzi już 5:082 minuta sam na sam Mariusz Szyszka broni Dominik Ostrowski80 minuta zmiana w Lubuszaninie za Wiesława Natkańca Radosław Bączyk77 minuta zółta kartka za faul Barłomiej Wojda75 minuta kolejna zmiana w Lubuszaninie za strzelca dwóch goli Radosława Simsona - Wojciech Oczkowski73 minuta podwójna zmiana w Lubuszaninie za Filipa Kottasa Mariusz Szyszka za Łukasza Szafrana - Jarosław Feciuch70 minuta zmiana w Chemiku za Jędrzeja Florka - Jarosław Koniecki67 minuta z rzutu wolnego uderzenie w poprzeczkę Tomasza Prejsa63 minuta zółta kartka za faul dla Wiktora OsińskiegoGOL. 56 minuta w sytaucji sam na sam Michał Wawszczak i 4:0 dla LubuszaninaW Trzciance przerwa spowodowana udzielaniem pierwszej pomocy  pracownikowi medycznemuWznowienie gry o g. 13:12 (to nie ćwiczenia)!45 min. 3:0GOL. 33 minuta sam na sam z bramkarzem gości Paweł Nawrocki i 3:0 dla miejscowych30 minuta z przewrotki Michał Wawszczak - Ostrowski na rzut rożnyGOL. 24 minuta Radosław Simson w sytuacji sam na sam i prowadzenie Lubuszanina 2:020 minuta strzał Paweł Nawrocki i Dominik Ostrowski broni instyntownieGOL. 17 minuta Radosław Simson strzałem z woleja i prowadzenie Lubuszanina 1:016 minuta po podaniu Pawła Nawrockiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości Michał Wawszczak i tym razem Ostrowski kapitalniePo 15 minutach w Trzciance przewaga Lubuszanina 0:013 minuta mocne uderzenie Michała Wawszczaka i po rza kolejny udana interwencja Dominika Ostrowskiego6 minuta trzecia dogodna sytuacja Lubuszanina. Dośrodkowanie Mikołaja Wicbergera, Michał Wawszczak strzałem głową nad bramką4 minuta w sytuacji sam na sam po minięciu obrońców kapitan Lubuszanina Paweł Nawrocki jednak po raz drugi kapitalnie w bramce strzał broni Dominik Ostrowski1 minuta z rzutu wolego uderzenie Radosława Simsona instynktownie broni Dominik OstrowskiW wyjściowym składzie Chemika Bydgoszcz 9 młodzieżowców.sędziuje Rafał Liana (Żnin)
Lech Rypin - Notecianka Pakość 3:2 (2:0) koniec meczuLECH: Rumiancew - Lewandowski, Koprowski, Ragaman, Baranowski, Fredyk, Grube, Gajkowski, Skrzynecki, Bojas, Piceluk.NOTECIANKA: Ciesielski - Lisecki, Delekta, Jastrzębski, Szumacher, Wiśniewski, Nadolski, Słupski, Kala, Babiarz, Tabaczyński.Relacjonuje Marek KaśkówKoniec meczu, Lech mistrzem I rundy, goście w drugiej połowie zagrali bardzioe dobrze, ale przegrali. Wkrótce na pomorska.pl - wideo bramki z RypinaGOL. 90+1 min. Skonieczka na 3:2GOL. 84 min. kontra rypinian i Bojas na 3:170 min. - 2:1GOL. 62 min. Kamil Kala z 25 metrów -gol stadiony świata 2:1, przewaga Notecianki udokumentowana55 min. 2:045 min. 2:0GOL. 38 min. kontra, Baranowski do Grube a ten pięknym strzałem z 20 metrów na 2:030 min. faul na Piceluku, Grube  z wolengo z 17 metrów nad bramką23 min. Bojas w poprzeczkęGOL. 17 min. Baranowski z lewej strony - Bojas głową na 1:0
Sparta Brodnica - Polonia 1912 Leszno 0:3 (0:2) koniec meczuSPARTA: Bihun - Sosnowski, Lamka, Pawłowski, Czajkowski, Kozłowski, Magalski, A. Wiśniewski, Syska, Jasiński, Ł. CiechowskiPOLONIA: Banaszak - Adamczak, Bugzel, Jęsiek, Tiereszczenko, Siwy, Urbaniak, Szapoval, Perszewski, da Silva, Olejniczak.Relacjonuje Artur Kluskiewicz (Gazeta Pomorska)90+3 min. koniec meczu, wkrótce na pomorska.pl więcej na temat tego spotkania90+1 min. dtruga żółta i czyli czerwona kartka dla PawłowskiegoGOL. 90 min. - hat-trick Szapovala, Polonia po kontraataku prowadzi już 3:083 min. - bramkarz za pomcnika, zmiana w Sparcie czyli Trochim za A. Wiśniewskiego76 min. - strzał da Silvy i Szapovala nad bramką. Sparta gra bez ładu70 min. - 0:256 min. - przewaga Polonii, strzał da Silvy i Olejniczak niecelne46 min. Wiśniewski za Sosnowskiego45 min. 0:2GOL. 42 min. po faulu na Olejniczaku, Szapoval z karnego na 2:033 min. - Perszewski do Olejniczaka sam na sam, ale strzela obok słupkaGOL. 25 min. Szapoval na 1:0, Polonia uzyskała przewagę optyczną, Sparta zagubiona7 min. - lekki strzał Czajkowskiego po podaniu Kozłowskiego5 min. - optyczna przewaga Sparty, widzów 200.Piłkarze Sparty na prezentacje wyszli w koszulkach w napisach "Ratujcie Spartę" SPARTA BRODNICA