Wyniki na żywo - 25. kolejka III ligi [5/6 maja]

Cuiavia Inowrocław - Unia Swarzędz 0:1 Marek Kaśków/Gazeta Pomorska
W sobotę w niedzielę rozegrane zostaną spotkania 25. kolejki 3 ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Przeprowadzimy z nich relacja na żywo.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz
uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy, chcesz
przekazywać relacje z meczów. Pisz GG - 2430115, e-mail: [email protected].: 519-503-679 (orange) lub 604-375-227 (t-mobile)Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym II liga Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolska - 25. kolejkaNiedziela, 6 maja 2012 r.Victoria Koronowo - Lech Rypin 0:9 (0:6) koniec meczu(16.00); w rundzie jesiennej: 0:5, sędziuje: Maciej Pelka (Trzcianka). VICTORIA: Graczyk - Polkowski, Kłyza, Okanga, Langowski, Siekirka, Walczak, Wasiak, W. Polkowski, Piasecki, Czesiński.LECH: Szafrański - Baranowski, Ragaman, Buchalski, Bojaruniec - Paczkowski, Grube, Żurowski, Lewandowski - Ślifirczyk, Tabaczyński. Relacja także za stroną Lecha Rypin.GOL. 12 min. Ślifirczyk po podaniu Baranowskiego i już 1:0 dla gościGOL. 16 min. - Łukasz Ślifirczyk z karnego na 2:0 dla Lecha, faulowany BojaruniecGOL. 30 min. Łukasz Grube z 5 metrów po podaniu wzdłuż bramkiGOL. 39 min. GrubeGOL. 40 min. TabaczyńskiGOL. 41 min. Lewandowski 45 min. 0:6, przerwa46 min. Bojas za Ślifirczyka, zmiana w LechuGOL. 57 min. Grube i Lech wygrywa już 7:065 min. 0:7GOL. 66 min. Bojas na 8:070 min. - za Grube Gajkowski zmiana w Lechu71 min. Bojas w słupek GOL. 90 min. - Bojaruniec na 9:090+1 min. Bojas w słupek90+3 min. koniec meczu, Lech gromi i tylko 3 punkty brakują mu do awansuSobota, 5 maja 2012 rCuiavia Inowrocław - Unia Swarzędz 0:1 (0:0) koniec meczu(17.00); w rundzie jesiennej: 2:2, sędziuje: Janusz Gierczyński (Kościan) .CUIAVIA: Kowalski - Raszka, Mazurowski, Kucharski, Kmieć, Abbott, Mądrzejewski, Timm, Zawada, Kretkowski, Gralewski,UNIA: Dec, Adamczak, Dohnal, Płoska Lebioda, Ludwiczak , Sobkowiak, Zandrowicz, Stawiński, Świergiel, Pluta.Relacjonuje Marek Kaśków (Gazeta Pomorska).ZDJĘCIA Z MECZU CUIAVIA - UNIA TUTAJ90+3 min koniec spotkania 0:190+2 min. Tomasz Klepacz za Damiana Ludwiczaka 90 min kolejny rzut rożny Abbotta90 min. sędzia spotkania doliczył 3 min 89 żółta kartka dla Skoniecznego za zagranie ręką 88 min Kmieć głową w boczną siatkę, 86 min.0:185 min Hulisz za Kretkowskiego82 min bliski wyrównania Kretkowski 81 min już trzecia podwójna zmiana Matusiak w miejsce Mądrzejewskiego75 min. Mateusz Maruniak za Adriana Płoskę73 min piękne uderzenie Timma z dystansu lecz Dec skutecznie interweniuje 70 min. kolejna zniana u gości za Płoskę - Antczak 68 min Skonieczny za GralewskiegoGOL. 67 min. ciemne chmury zbierają się nad stadionem Cuiavii w tym momencie bramka dla gości zdobył ją Konrad Zandrowicz, zdjęcia z meczu i gol wkrótce na mmwloclawek.pl i na pomorska.pl68 min Skonieczny za Gralewski 66 min tym razem trwa oblężenie bramki gospodarzy, sporo zamieszania wprowadził Krawiec 65 min. Wojciech Antczak za Mateusza Świergla 64 min niecelny strzał Abbotta, zmiana Krawiec za Dohnala 60 min nadal 0:0 60 min. Mateusz Krawiec za Mateusza Sobkowiaka 55 min, piękne podanie Abotta do Gralewskiego który popisał się pieknym strzałem. Gości uratował słupek 54 min udany rajd Timma lecz Mądrzejewski wysoko ponad bramką 52 min kolejna przerwa w grze tym razem kontuzji uległ Świergiel 51 min strzał Abbotta z 8 m lecz górą bramkarz gości, - kolejny rzut rożny znów bez efektu 50 min. szybka kontra gości Świergiel z 5 m ponad bramką 48 min spore zamieszanie i znów rożny dla Cuiavii , i znów Mądrzejewski, nadal trwa oblężenie bramki i kolejny rożny gospodarzy 47 min kolejny rzut rożny dla Cuiavii46 min., tym razem od środka rozpoczynają goście W przerwie meczu miła niespodzianka dla kibiców Cuiavii wylosowani posiadacze biletów mieli okazję sprawdzić się w strzelaniu rzutów karnych nagrodami dla uczestników były francuskie perfumy 45+1 min. w Inowrocławiu Cuiavia pomimo przewagi w pierwszych 45 min gry zaledwie remisuje z Unią Swarzędz 0-0, miejmy nadzieje że licznie zgromadzeni kibice zobaczą w drugiej połowie gole.45+1 min rzut rożny dla Unii szybka kontra gospodarzy po której Pluta ukarany żółtą kartka45 min sędzia dolicza 1 min 44 min Kowalski do Abbotta ten na prawe skrzydło do Zawady i piłka w posiadaniu Unitów43 min chwilowa przerwa w grze po faulu na Mądrzejewskim 42 min lepszy okres gry przyjezdnych 41 min nadal 0-0 40 min Swiergiel głową z 7 m w poprzeczkę udana interwencja bramkarza 38 min kolejny rajd Zawady kolejny rożny, tym razem Gralewski dośrodkowuje Kmieć głową z 3 m wprost bramkarza  36 min Gralewski do Tima lecz tylko rzut rożny, z rzutu rożnego Mądrzejewski lecz bramkarz gości faulowany w polu bramkowym 35 min 0-0 w Inowrocławiu, lepsza Cuiavia goście sporadycznie kontratakują 34 min ponownie Mądrzejewski tym razem z wolnego z 25 m 33 min Mądrzejewski z rogu lecz górą obrońcy gości, dośrodkował w pole karne jednak lepsi goście31 min kolejny rzut rożny dla Cuiavii, znów nie wyszło 30 min Kretkowski na spalonym 28 min Stawiński powstrzymany przez Kucharskiego 27 min trwa oblężenie bramki gości 25 min rośnie przewaga Cuiavi - w odpowiedzi przepiękny strzał Ludwiczaka tuż nad bramką 24 min czwarty rzut rożny dla Cuiavii 23 min zamieszanie przed polem karnym Kowalskiego - zagotowało się jak w ulu 22 min goście cofnięci wyczekują na dogodne kontry 21 min pressing piłkarzy Cuiavi na połowie gości zaowocował wywalczeniem piłki - przez moment na murawie pojawiły się dwie piłki20 min kolejny raz piłkarz gości na spalonym 19 min 0-0 gra w środku boiska 15 min 2 rzuty rożne dla Cuiavii Gralewskiego przy czym drugi bliski zaskoczenia bramkarza gości 14 min Gralewski z 10 m prosto w bramkarza 10 min Abbott lewą nogą z 16 m strzał zablokowany przez obrońcę 9 min 0:0 wyrównane spotkanie 6 min. Zawada w sytuacji sam na sam wprost bramkarza 2 min. Lebioda nad bramkąUnia Janikowo - Polonia 1912 Leszno 0:1 (0:0) koniec meczu(17.00); w rundzie jesiennej: 0:7, sędziuje: Jakub Kozaczyk (Poznań)UNIA J. Robert Tomaszewski (1) - Tomasz Wawrzyniak (2), Bartosz Dreszler (3), Łukasz Mokrzycki (6), Wojciech Lewandowski (7), Przemysław Kędziora (9), Arkadiusz Dereżyński (14), Piotr Hadaś (17), Krzysztof Łożyński (18), Maciej Kot (20), Marcin Michałowski (22)Rezerwa: Marcin Piesik (12), Paweł Rybicki (11), Łukasz Chomik (16), Mateusz Biłoszewski (19), Bartosz Wieczorek (21), Piotr Łabuszyński (24).POLONIA L.: Krzysztof Banaszak (1) - Łukasz Gugzel (8), Łukasz Glapiak (10), Adrian Jakubowski (2), Artur Jęsiek (31), Artur Krawczyk (9), Filip Olejniczak (17), Vladislavs Pavlucenko (16), Artur Siwy (18), Krzysztof Urbaniak (21), Krystian Woźny (5).Rezerwa: Mateusz Chudziak (12), Bogumił Ceglarek (7), Tomasz Dorociak (3), Przemysław Kowalski (19), Maciej Tomkowiak (11). Relacjonuje Przemysław Powała (Gazeta Pomorska).GOL. 90 min. kontra gości, Łukasz Glapiak (a nie jak wcześniej podawaliśmy Maciej Tomkowiak) strzela bramkę dla gości!_87 min. 0:084 min. Banaszak- żk83 min. Biłoszewski obok82 min. strzał Biłoszewskiego z  woleja76 min. Rybicki za Lewandowskiego73 min Kowalski za Siwego70 min. 0:065 min. Dorociak za Urbaniaka63 min. ładny strzał Olejniczaka61 min. Biłoszewski za Michałowskiego57 min. Ceglarek za Pavlucenko55 min. - 0:0, Unia gra bardziej agresywnie45 min. przerwa44 min. żk - Olejniczak43 min. Lewandowski dośrodkował, ale broni Banaszak42 min. kontra Polonii, 10 ładny strzał Glapiaka broni Tomaszewski40 min. 0:038 min. żk Krawczyk26 min. mecz walki, ale w śroku pola, bez sytuacji13 min. - 0:04 min. strzał Krawczyka, Tomaszewski piąstkujeGórnik Avans Konin - Sparta Brodnica 0:0 koniec meczu(17.00); w rundzie jesiennej: 0:0, sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)Relacjonuje Marek Tamulski - radio Planeta FM 90 min. 0:0 koniec65 min. 0:050 min. 0:045 min. 0:025 min. 0:015 min. 0:0  Wda Świecie - Notecianka Pakość 4:0 (1:0) koniec meczu(16.00); w rundzie jesiennej: 2:4, sędziuje: Jacek Jędrzejczak (Rzepowo) Bramki: Paweł Ettinger (8 - głową), Paweł Olszewski (49 - karny), Adrian Talaśka (74), Radosław Kanik (84).Wda: Zapała - Sulowski, Żurek, Ettinger, Szczukowski - Wenerski, Brzeziński - Olszewski, Grzywaczewski (52. Subkowski), Plewa (76. Chabowski) - Mik (61. Talaśka)Notecianka: Ciesielski - Lisiecki, Bednarek, Delekta, Sirko (82. Polaszewski) - Nadolski, Wiśniewski (43. Szot) - Chachuła (69. Jastrzembski), Tofil, Słupski - Nowicki.Żółte kartki: Plewa - Słupski.Czerwona kartka: Słupski (za 2. żółtą - 81. min.). Relacjonuje Sławomir Wojciechowski (Gazeta Pomorska) ZDJĘCIA Z MECZU WDA - NOTECIANKA TUTAJ90 min. koniecGOL. 84 min. Radosław Kanik ustala wyniki81 min. Słupski upomniany drugą żołtą i w konsekwencji czerowną kartką, goście w osłabieniuGOL. 74 min. Adrian Talaśka na 3:059 min. 2:0GOL. 49 min. z karnego Olszewski. Faulowany był Brzeziński45 min. 1:0, przerwa44 min. Słupski w słupek30 min. 1:0, Notecianka na razie bez sytuacji, Wda groźna po rzutach rożnych 15 min. 1:0GOL. 8 min. Ettinger głową po rzucie rożnym i 1:0 dla Wdy2 mim Mik nad poprzeczką GKS Dopiewo - Piast Kobylin 3:1 (2:1) koniec meczuBramki: Budzyń (33, 45), Kowalski (82) - Rejek (38)(14.00); w rundzie jesiennej: 0:2, sędziuje: Mirosław Gołębiowski (Siniarzewo) GKS: Linka - Polody, Laskowski, Ratajski, Lasek, Chmielecki, Bordych, Budzyń, Solarek, Kurminowski, Klichowicz. 90 min. koniec 84 min. wchodzi Jarmuszkiewicz, schodzi Polody 83 min. Stronka za BudzyniaGOL. 82 min. zagranie Budzynia do Kowalski który ładnym strzałem z woleja na 3:1 77 min. Kołodziej sam na sam, ale zakiwał się w polu karnym76 min. Kubiak sam na sam z Linka 75 min. strzał Polody, bramkarz Piasta wybija na słupek71 min. Kendzia zza pola karnego broni Linka69 min. Kołodziej do Bordych ale broni bardzo dobrze dysponowany bramkarz Piasta68 min. Laskowski uderzeniem głową nad poprzeczką po zagraniu z rogu 67 min. - Kołodziej za Kkichowicza, zmiana w GKS 59 min. za Kurminowskiego Kowalski, zmiana w GKS 55 min. Budzyń z 16 metrów w poprzeczkę 46 min. Klichowicz sam na sam, ale broni bramkarz Piasta GOL. 45 min. Kurminowski wycofuje na 11 metr do Budzynia, która strzela na 2:144 min. Lasek do Klichowicza, a ten głową z bliska obok GOL. 38 min. nieporozumienie, problem z komunikacją Ratajskiego i Linki, wykorzystuje napastnik Piasta Rejek i mamy remis GOL. 33 min. - Chmielecki do Klichowicza, temu w polu karnym piłkę odbiera Budzyń i zdobywa bramkę na 1:0. Po chwili kołyska dla Linki, Ratajskiego i trenera GKS, którym niedawno urodziły się dzieci. 29 min. strzał Laskowskiego z ostrego kąta broni ponownie golkiper gości28 min. Lasek z 30 metrów broni bramkarz Piasta 24 min. napastnik Piasta fatalnie pudłuje głową z 2 metrów 19 min. po zagraniu Budzynia Klichowicz z woleja obok słupka 10 min. przewaga gości, groźne strzały Chmieleckiego i Bordychag. 14  początek meczuLubuszanin Trzcianka - Polonia Środa Wielkopolska 1:0 (0:0) koniec meczuBramka: Michał Wawszczak (62)(11.00); w rundzie jesiennej: 4:1, sędziuje: Daniel Mateusiak (Szubin) LUBUSZANIN: Karol Szymański, Mikołaj Wicberger, Radosław Bączyk, Radosław Wącisz, Dariusz Jurecki, Adrian Kaczanowicz, Jarosław Feciuch, Jules Sambou, Adam Lebiotkowski, Michał Wawszczak, Paweł Nawrocki.POLONIA: Damian Matela, Marcin Siwek, Tomasz Bekas, Dawid Lisek, Łukasz Ratajczak, Adrian Błaszak, Piotr Loba,  Krzysztof Błędkowski, Paweł Przybyłek, Dominik Mucha, Marcin Duchała.Relacjonuje Robert Pawlikowski.To bardzo dobry wynik dla liderującego w tabeli Lech Rypin, który jeżeli wygra w niedzielę w Koronowie oraz pokona 12 maja przed własną publicznością Lubuszanina zapewni sobie awans do 2 ligi. W Rypinie mrożą więc już szampany. 90+3 min. - Lubuszanin Trzcianka pokonał Polonię Środa Wielkopolska po golu najlepszego strzelca III ligi, Michała Wawszczaka 92 minuta strzał Marcina Duchały obok bramki 90 minuta doliczone 3 minuty 85 minuta zmiana w Lubuszaninie za Pawła Nawrockiego, Paweł Nowak 80 minuta zmiana w Polonii za Pawła Przybyłka, Marek Matysiak78 minuta zmiana w Polonii Środa Wielkopolska za Łukasza Ratajczaka, Piotr Leporowski 72 minuta strzał Tomasza Bekasa obok słupka 68 minuta zmiana w Lubuszaninie za Adriana Kaczanowicza, Paweł Wicher 64 minuta Michał Wawszczak sam na sam obok bramki GOL. 62 minuta dośrodkowanie Dariusza Jurackiego i Michał Wawszczak uzyskuje gola. Ładny strzał i osiemnaste trafienie w sezonie nowego samodzielnego lidera klasyfikacji strzelców III ligi 60 minuta dogodna sytaucja dla Lubuszanina. Michał Wawszczak nie trafia do bramki w dogodnej sytuacji56 minuta uderzenie Piotra Loby broni Karol Szymański 51 minuta strzał Adriana Kaczanowicza obok słupka 49 minuta pierwsza żółta kartka za faul dla Julesa Sambou47 minuta strzał Pawła Przybyłka pewnie broni Karol Szymański46 minuta zmiana w Lubuszaninie za Adama Lebiotkowskiego, Filip Kottas45 min. - do przerwy Lubuszanin Trzcianka remisuje z Polonią Środa 0:0 44 minuta Tomasz Bekasz z rzutu wolnego mocny strzał w mur 40 minuta strzał Krzysztofa Błędkowskiego i ponownie Karol Szymański 34 minuta dośrodkowanie Mikołaja Wicbergera i udana interwencja Damiana Mateli 31 minuta uderzenie daleko od bramki Adriana Błaszaka 27 minuta dośrodkowanie Tomasza Bekasa z rzutu wolnego pewnie wyłapuje Karola Szymański25 minuta wyrównane spotkanie wicelidera Polonii Środa z czwartym w ligowej tabeli Lubuszaninem Trzcianka ale nadal bez goli 19 minuta grożnie w polu karnym Polonii. Paweł Nawrocki minął Marcina Siwka jednak niedokładnie zagranie do Michała Wawszczaka14 minuta pierwszy strzał obok bramki napastnika Polonii Środa Krzysztofa Błędkowskiego 11 minuta pierwszy strzał nad bramką wychowanka Lubuszanina Adama Lebiotkowskiego 9 minuta odepchnięty w polu karnym Paweł Nawrocki, ale sędzia spotkania Daniel Mateusiak nie dyktuje jedenastki Bramki z meczu jesiennego obu ekipBramka z meczu wtorkowego Lech Rypin - Polonia ŚW (1:0)Pauzuje: Sokół Kleczew.WYNIKI- BRAMKIVictoria Koronowo - Lech RypinBramki: Łukasz Grube (27, 39, 56), Łukasz Ślifirczyk (12, 16, karny), Paweł Tabaczyński (42), Paweł Lewandowski (43), Jakub Bojas (66), Paweł Bojaruniec (90)  Cuiavia Inowrocław - Unia Swarzędz 0:1 (0:0)Bramka:Konrad Zandrowicz (67)Unia Janikowo - Polonia 1912 Leszno 0:1 (0:0)Bramka: Łukasz Glapiak (90);Górnik Avans Konin - Sparta Brodnica 0:0Wda Świecie - Notecianka Pakość 4:0 (1:0)Bramki: Paweł Ettinger (8), Paweł Olszewski (49, karny), Adrian Talaśka (74), Radosław Kanik (84)GKS Dopiewo - Piast Kobylin 3:1 (2:1)Bramki: Jakub Budzyń (33, 45), Patryk Kowalski (82) - Michał Rejek (38)Lubuszanin Trzcianka - Polonia Środa Wielkopolska 1:0 (0:0)Bramka: Michał Wawszczak (62)Chemik Bydgoszcz - Sokół Kleczew 0:3 walkower1.