Wyniki na żywo z 21. kolejki 3 ligi

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy. Pisz - GG 2430115.Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym
Włocłavia Włocławek - Mieszko Gniezno 2:1 (1:0) koniec meczuWIDEO BRAMKI Z TEGO MECZUWŁOCŁAVIA: Kamil Woźniak - Marcel Haberski, Arkadiusz Suchomski, Adrain Grudziński, Maciej Lamparski, Patryk Stasiak, Kamil Frąckowiak, Radosław Budnicki, Przemysław Markiewicz, Michał Rosiak, Bartosz Śmigiel.MIESZKO: Filip Chrzanowski - Krzysztof Jankowiak, Tomasz Zimak, Przemysław Urbaniak, Dariusz Urbaniak, Mateusz Krigier, Łukasz Madajczyk, Marcin Nowak, Dawid Ciążyński, Daniel Szymański, Patryk Kryszak.Godzina 15.07 - gości nie ma jeszcze na stadionie. Skontaktowaliśmy się z kierownikiem Mieszka, który przekazał, że zespół jest w drodze i za dwa kwadranse powinien pojawić się na ul. Leśnej.Kolejny kontuzjowany gracz we Włocławku - Piotr Szczęsny. Dobra wiadomość - gra Bartosz Śmigiel najskuteczniejszy strzelec drużyny.Godz. 15.26 - przyjechał zespół Mieszka.Kapitanem Włocłavii dzisiaj Kamil Frąckowiak.Godz. 16.02 - początek meczu we Włocławku skąd przeprowadzamy relacje z 3 ligi. 5 min. - mocne dośrodkowanie Stasiaka, ale nikt nie zamknął akcji10 min. - więcej z gry mają goście16 min. - Jankowiak uderza z lewej strony, ale 25 min. - słabe spotkanie we Włocławku, grają dwa najsłabsze zespoły ligi. 28 min - po rajdzie Lamparskiego głową Śmigiel obok  bramkiGOL. 31 min. - karny. Śmigiel mija bramkarza i jest faulowany. Z jedenastki Śmigiel na 1:0. 33 min . - Stasiak z 6 metrów po podaniu Rosiaka strzela w bramkarza38 min. - po rogu szansa Włocłavii45 min. - przerwa 1:0 dla Włocłavii50 min. - Kryszak z wolnego broni Woźniak55 min. przewaga gości, szansa Kryszaka, ale nie trafia na 5 metrze w piłkę56 min. - Frąckowiak dośrodkował, a Stasiak z 6 metrów z woleja nad bramką56 min. - zmiany, za Markiewicza Tłuchowski, za kontuzjowanego Kryszaka RomelGOL. 62 min. Daniel Szymański z 25 metrów ładnym strzałem doprowadza do wyrównaniaWideo bramki wkrótce na www.pomorska.pl72 min. zmiana w Mieszku, Sobczak za D. UrbaniakGOL 73 min. bardzo dobre dośrodkowanie Rosiaka i  głową Budnicki na 2:1.75 min. Chęciński za Ciążyńskiegho zmiana w Mieszku76 min. z wolnego goście nad bramką77 min. - żółta kartka dla Grudzińskiego83 min. - przewaga Włocłavii90 min. - 3 doliczone minuty91 min. za Rosiaka Ziółkowski92 min. - za Grudzińskiego -Kwiatkowski, kolejna zmiana we Włocłavii90+3 min. koniec, 2:1Po prawie 8.miesiącach Włocłavia opuszcza ostatnie miejsce w tabeli!
Lech Rypin - Lubuszanin Trzcianka 1:1 (1:0) koniec meczuLECH: Rumiantsev - Baranowski, Buchalski, Ewert, Goc (83. B. Feter) - Simson (68. Lewandowski), Kulpaka, Dylewski (46. J. Feter), Komorowski - Sarbinowski (46. Kukowski), Piceluk.LUBUSZANIN: Morawski - Wicberger, Bączyk, Tyczyński, Januzik, Florek, K. Feciuch, J. Feciuch, Turowski, Wawszczak, Nawrocki.10 min. 0:0.GOL 23 min z rzutu wolnego Marcin Baranowski i 1:0 dla Lecha45 min. - przerwa46 min. - zmiany w Lechu, za Dylewskiego - J. Feter, za Sarbinowskiego - Kukowski55 min. 1:060 min. 1:0GOL 64 min. 1:1 wyrównuje Wojciech Oczkowski , który chwilę wcześniej wszedł na boisku za - Marcina Florka70 min. - Lubuszanin przeważa, walczy ambitnie. Udane interwencje bramkarza Lecha.85 min. - wynik bez zmian!90 min. - 3 doliczone minutyKoniec. Niespodzianka w Rypinie.
Notecianka Pakość - Polonia Leszno 1:1 (0:1) koniec meczu20 min. 0:0GOL 26 min. - Adrian Bergier i 1:0 dla gości45 min. - 0:1GOL. 54 min. Patryk Kurowski i 1:1 w Pakości75 min 1:185 min. 1:190 min. 1:1 koniec
Piast Kobylin - Unia Solec Kujawski 2:1 (1:1) koniec meczuPIAST: Sadowski - Reyer, Kowalski, Biernat, Pospiech, kempiński, Kendzia, M. KuzrawaCzwojdrak, Duda, Szymanowski. UNIA SK. Skibiński - Grzelak, Pujdak, Sanni, Fras,  Kubas, Ciępiel, Murach, Chachuła, Lewandowski, Poczwardowski.5 min. - 0:0GOL. 17 min po podaniu Marcina Kurzawy, strzałem z dystansu bramkarza Unii zaskoczył Krzysztof Kendzia, 1:0 dla Piasta.35 min. 1:0GOL. 43 min. po kontrze wyrównuje Karol Lewandowski uderzeniem głową45 min. 1:1 do przerwy60 min. 1:1GOL. 69 min. Tomasz Kempiński z pierwszej piłki i 2:180 min. 2:190 min. koniec meczu.
Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz 1:1 (1:1) koniec meczuWDA Świecie - CHEMIK Bydgoszcz 1:1 (1:1)Bramki: Adrian Talaśka (3.) oraz Jarosław Jaworski (27.- karny)WDA: Tomaszewski - Urbański, A. Raszka, Żurek, Fredyk - Łożyński, Szczygielski (85. Kordowski) - Olszewski, Grzywaczewski (58. Czerwiński), Talaśka - Woźniak (65. Szal)CHEMIK: Poraziński - Bednarek, Paczkowski, Rudziński, Grodzki (88. Wrzos) - Szeremet (84. Jarzembowski), Jaworski, Witucki, A. Kacprzak - Retlewski (58. Katerla), Szmańkowski (65. M. Kacprzak).Żółte kartki: Szczygielski, Olszewski, Talaśka (Wda) - Bednarek, Jaworski, M. Kacprzak (Chemik)Relacjonuje Sławomir Wojciechowski (Gazeta Pomorska)GOL. 3 min. Olszewski do Adriana Talaśki na 10 metr i 1:0 dla gospodarzy.6 min. - Szmańkowski w sytuacji sam na sam, ale broni TomaszewskiGOL. - 26 min. Jarosław Jaworski  z karnego na 1:1oberwanie chmury w Świeciu.40 min. - przewaga Chemika, ale wynik bez zmian45 min. - remis do przerwy57 min. - 1:170 min. 1:185 min. -  1:190 min. 1:1 koniecRELACJA
GKS Dopiewo - Unia Janikowo 1:1 (1:0) koniec meczuGKS: Rafał Korbik – Jakub Jarmuszkiewicz, Łukasz Jujeczka, Łukasz Szczudeł, Maciej Ratajski, Patryk Bordych, Maciej Brauza, Jakub Budzyń, Mikołaj Lasek, Piotr Kurminowski, Tobiasz Jarentowski.UNIA: Marek Bihun - Tomasz Wawrzyniak, Mariusz Gabrych, Adam Wiśniewski, Michał Chmielecki, Arkadiusz Mokrzycki, Arkadiusz Dereżyński, Tomasz Nowacki, Radosław Kanik, Paweł Klimek, Marcin Dworacki.4 min. - zmiana w Unii. Schodzi kontuzjowany Chmielecki10 min. - grający z kontry GKS, po akcji Budzynia, Brauzy i Bordycha, ten ostatni strzela obok bramki.15 min. - dwie okazje gospodarzy, udane interwencje bramkarza Unii.25 min. - wyrównane spotkanie w DopiewieGOL. 30 min. - zagranie ręką w polu karnym obrońcy Unii. Do jedenastki podszedł Łukasz Szczudeł i pewnym strzałem zdobył gola dla GKS.35 min. - Jarentowski sam na sam, ale sędzia pokazuje spalonego38 min. - Kurminowski w dogodnej sytuacji, ale obok bramki45 min. - 1:0 dla gospodarzy.46 min. - początek 2 połowy50 min. - drugą połowę lepiej rozpoczęli gościeGOL 60 min. - Adam Wiśniewski ładnym strzałem z wolnego nad poprzeczką wyrównuja stan meczu69 min. za Laska wszedł Florysiak zmiana w GKS75 min. Wilczyński i Grzegorzczewicz na boisku, zeszli Budzyń i Jarentowski.80 min. - Ratajski w dogodnej sytuacji nad bramką90 min. - koniec meczu
Unia Swarzędz - Victoria Koronowo 0:0 koniec meczuUNIA: Suwiczak - Zandrowicz, Klepacz, Adamczak, Sobkowiak, Maćkowiak, Płoska, Chmielecki, Matouszek, Dohnal, Bączyk.VICTORIA: Skory - Lipiński, Szczukowski, Grugiel, Walda, Andrzejewski, Plewa, Solecki, Góralski, Kardasz, Kujawka.10 min. - na razie bez goli w Swarzędzu.25 min. 0:0.45 min. 0:0.65 min. 0:085 min. - 0:090 min. 0:0
Górnik Konin - Calisia Kalisz 1:2 (0:1) koniec meczuBramki: Bartosz Modelski (52) - Paweł Lisiecki (24), Łukasz Wiącek (65)
TABELA1. Calisia Kalisz21 44 41-202. Wda Świecie 21 41 39-223. Lech DiM Rypin 21 41 45-24. Piast Kobylin 21 37 36-265. Unia Swarzędz 21 35 31-186. GKS Dopiewo 21 31 25-177. Victoria Koronowo 21 31 22-238. Polonia 1912 Leszno 21 28 30-259. Górnik Avans Konin 21 28 25-2710. Lubuszanin Trzcianka 21 27 31-2111. Chemik ProNatura 21 26 25-3412. Unia Janikowo 21 24 23-3213. Notecianka Pakość 21 23 24-3414. Unia Solec Kujawski 21 16 25-3815. Włocłavia Włocławek 21 15 23-5216. Mieszko Gniezno 21 13 13-44