Zagople nadal na czele [wyniki 4 kolejki]

TKKFRADZIEJOWIANKA
NKA „Zagople” KRUSZWICAliderem po czwartej kolejce w lidze siatkarskiej organizowanej przez TKKF „Rradziejowianka” w Radziejowie.

W dniu 19.12.2010 roku w sali Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie odbyła się czwarta a zarazem ostatnia kolejka w tym roku w lidze w piłkę siatkową.

Wyniki: Kruszwica- Agropol 3-2
zespół z Kruszwicy dwa pierwsze sety zagrał w każdej formacji poniżej swoich możliwości ustępując zawodnikom z Zakrzewa i przegrywał 2-0 (-13, -21). Po zmianie stron trener drużyny Agropoluwpuszczał na boisko zmienników przegrywając seta do -17. W czwartym secie Agropol grając w najmocniejszym składzie przegrwa go do -22, wynik w setach 2-2 przystąpiono do piątego seta, który był bardzo wyrównanym. Przy stanie 14-12 dla Kruszwicy doprowadzono, do 14-14 lecz ze zwycięstwa 15-17 cieszyła się Kruszwica.

Drugi pojedynek pomiędzy Absolwentami i TKKF również był emocjonujący, pierwszy set minimalna wygrana 24-26 TKKF, w drugim secie kontuzji ulega zawodnik TKKF Zdzichowski i przegrana do 16 wynik 1-1, trzeci set zdecydowanie wygrany przez Absolwentów do 11, wydawałoby się, że mecz szybko się zakończy niestety następny set TKKF wygrywa do 16 stan meczu 2-2 w decydującym piątym secie lepszą okazała się drużyna Absolwentów z Przemystki wygrywając go do 10.

Do trzeciego meczu w tym dniu przygotowywały się drużyny mistrz z ubiegłego sezonu Energohandel z drużyną z Powałkowic. Wszyscy oczekiwali ciekawego widowiska, niestety tylko w pierwszym secie mecz był w miarę wyrównany, lecz w następnych setach było coraz gorzej i zwycięstwozasłużenie odnotowała drużyna z Powałkowic 3:0 w setach do 21,16,15.

W ostatnim pojedynku zmierzyły się drużyny z dolej części tabeli AMATOR Topólka z OlimpiąNowa Wieś. Mecz stał na niskim poziomie a lepszą drużyną okazała się Olimpia wygrywając 3-1 ( -23,-23,23,-20)