Zakończenie ligi siatkarskiej TKKF

TKKFRADZIEJOWIANKA
Końcowe rozstrzygnięcia w siatkarskiej lidze 2010/11 prowadzonej przez TKKF „Radziejowianka”.

6 marca 2011 w sali ZSM w Radziejowie odbyła się ostatnia kolejka w lidze siatkarskiej. Wszystkie drużyny tak jak zapowiedziały walkę o każdy punkt walczyły. Dwa mecze zakończyły się po 3-2 a następne dwa po 3-1. W pierwszym meczu TKKF grał z Kruszwica, która walczyła o drugie miejsce przy ewentualnej porażce Absolwentów. Drużyna organizatora TKKF przegrała pierwszego seta, do 22 ale następne wygrywa przekonywująco do 22, 8 i 23 zajmując piąte miejsce a NKA dopiero siódme.
Mecz drużyny z Dobrego z drużyną Powałkowic zapowiadał się ciekawie, ponieważ przy wygraniu za trzy pkt i ewentualnej porażce Absolwentów mogli zając drugie miejsce. Mecz był wyrównany a wynik końcowy to 3-2 dla lidera w setach -22, 20, 26,-17 i Tie-break do 12 .
Drużyny, które już rozegrały mecze z oczekiwaniem czekały na pojedynek dwóch drużyn, które walczyły o drugie miejsce. Drużynie Absolwentów do drugiego miejsca wystarczył jeden punkt natomiast Energohandel musiał pokonać przeciwnika za trzy pkt. Już po dwóch setach przegranych do 21 wiadomo było że drugie miejsce przypadnie drużynie z Przemystki .
Jednak były mistrz z sezonu 2009/2010 walczył o wygranie, co dałoby trzecie miejsce. Następne dwa sety wygrywa do 16 i 17, ale Tie-break przegrali do 9. W ostatnim meczu Agropol wygrał z Olimpią 3-1 21, 21, -21, 16 zajmując ostatecznie czwarte miejsce.
Mecze ligowe sędziowali, Marek Ignasiak i Piotr Krupiński, organizator dziękuje dyrektorom Zespołu Szkół Mechanicznych im.Józefa Piłsudskiego i ZSiP im. Władysława Łokietka za udostępnianie sal gimnastycznych. Wręczenie pucharów nastąpi podczas kwietniowego turnieju.