Zapaśnik Wisłoki Dębica wywalczył awans do finałów olimpiady młodzieży

Sławek Oskarbski
Ponad sto zawodników i zawodniczek rywalizowało w hali przy ul. Lisa w Dębicy w turnieju eliminacyjnym do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach stylu klasycznego oraz zapasach kobiet.

W zawodach świetnie spisał się Rafał Głodek z Wisłoki Dębica. Wygrał on rywalizację w kategorii 85 kg. i wywalczył awans do finałów OOM.Bliski tego był także Przemysław Kubisztal w kat. 54 kg, który zajął trzecie miejsce. To jednak było trochę za mało, bo awans uzyskiwali tylko finaliści turnieju w Dębicy. Trzecie podium dla Wisłoki wywalczyła Sara Rejniak (na zdjęciu w niebieskim stroju). W kat. 52 kg zajęła ona trzecie miejsce.