Zraszacze włączyły się i przerwały mecz 7. kolejki V ligi GKS Baruchowo - Lider AZS WSHE Włocławek

Do nietypowego zdarzenia doszło podczas spotkania GKS Baruchowo - Lider AZS WSHE Włocławek. Zraszacze włączyły się i przerwały mecz 7. kolejki V ligi (grupa 2).

Na około kwadrans przed końcem sobotniego meczu na stadionie w Baruchowie włączyły się zraszacze. Gra została przerwana. Woda tryskała przez prawie 10 minut. - Najpierw na jednej połowie przez około 4 minuty, później sędzia wznowił grę. Jednak po dwóch minutach znów się włączyły - opowiada Ewelina Brodzińska, kierownik zespołu UKS Lider, która zrobiła zdjęcia. - Mam nadzieję, że był to tylko przypadek, a nie celowe zagranie rywala. W tym momencie mieliśmy przewagę na boisku. Prezentowaliśmy się dobrze, gra był płynna. Przerwa wybiła trochę z uderzenia piłkarzy. Dobrze ze żaden z zawodników nie przebiegał obok akurat przy zraszaczach, które wysuwały się na wysokość ok 15-20 cm. Wyniki 7. kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej.GKS Baruchowo - Lider AZS WSHE Włocławek 1:1 (0:0)Bramki: Mariusz Gawroński (61) oraz Kamil Pyczka (52).Lider: Traczyk - Różański, Dobruń, Lewandowski, Pietrzak Szablewski (ż), Bobrowski, Arkadiusz Podolski, Dewil (86, Frątczak), D. Zasada (70, M. Zasada), Pyczka (ż). Wiosną doszło do skandalu podczas meczu obu ekip we Włocławku. Lider zszedł z boiska.Wideo i zdjęcia z meczu Lider - Sparta 1:3.