Andrzej Duda prezydentem. OKŁADKI DZIENNIKÓW po wyborach prezydenckich

Według wyników sondażowych late pool nowym Prezydentem RP został Andrzej Duda, który zdobył 52 procent głosów. Przysięgę ma złożyć 6 sierpnia. Zobaczcie okładki polskich dzienników z poniedziałku, 25 maja.

Wyniki wyborów prezydenckich 2015: zwycięzcą Andrzej Duda

Według sondażu late poll Bronisław Komorowski minimalnie zwyciężył na Śląsku (50,3%) i wygrał w ośmiu innych województwach: opolskim (63,2 proc.głosów), pomorskim (57,9 proc.), wielkopolskim (57,3 proc.), lubuskim (57 proc.), zachodniopomorskim (56,5 proc.), warmińsko-mazurskim (56,4 proc.), kujawsko-pomorskim (56 proc.), dolnośląskim (52 proc.) i śląskim (50,3 proc.). To jednak nie dało mu wygranej.

Z kolei prezydent elekt Andrzej Duda zwyciężył w siedmiu województwach: podkarpackim (69,1 proc. głosów), lubelskim (63,7 proc.), świętokrzyskim (63,7 proc.), podlaskim (62,2 proc.), małopolskim (61,5 proc.), mazowieckim (53,9 proc.) i łódzkim (52,8 proc.).

Sondaż late poll: A. Duda 52 proc., B. Komorowski: 48 proc.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.05.2015, 14:20

No, to będzie w każdym mieście i miasteczku ( jak w b. ZSRR ) pomnik pary prezydenckiej.( Lecha i Marii ).

25.05.2015, 14:04

Czarna Woda gratuluje panu Dudzie

25.05.2015, 13:47

Stefuś za rok zapłaczesz jak Ci przysolą 500 zł na ZUS żeby dać wcześniejsze emerytury, będziesz płacić więcej za zakupy bo małe firmy będą musiały mieć kasy fiskalne, aha i zapomniałem jeszcze obowiązkowy podatek na kościół i obowiązkowe msze z lista obecności co rano i wojna z Ruskimi w zanadrzu.

25.05.2015, 13:44

Nie Duda z Kukizem Tylko Kaczyński bo Duda to posłusznik Kaczyńskiego tak jak Miedwiedew Putina.

25.05.2015, 13:42

Napisz komentarz...I Komorników to elektorat PO

25.05.2015, 12:01

http://niezalezna.pl/67393-zaprzysiezenie-prezydenta-andrzeja-dudy-w-czwartek-6-sierpnia
Piotr | 25.05.2015 [09:02]
Przez Polskę przeleje się fala krwi z odrywanych hemoroidów od krzeseł:)Normalnie popłoch w Mordorze - zabraknie podpasek.

25.05.2015, 11:32

teraz jeszcze tylko parlamentarne. PO, PSL, SLD i Palikot OUT i można budować silną(gospodarczo i militarnie) Polskę!!!! Duda z Kukizem to zrobią.

25.05.2015, 11:26

Zdrajcy ojczyzny, czas zacząć się pakować!

25.05.2015, 11:15

popieram - juz dawno mówiłem ze to kolesiostwo i stronniczość.. jestem ZA! dodałbym jeszcze SOW w Rusocinie i pana Marka H. - na taczke z nim!

25.05.2015, 09:35

całe Starostwo i podległe im GOPSY, MOPSY, PCPR-y i inne , układy i układziki, te stołki pozajmowane przez znajomości rodzinne i inne, 3/4 Urzędu Miasta z układów - ROZLICZYĆ !!!!!!!!!!! i ZDYMISJONOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!