Natalia Suska, Martyna z FashionSite.pl, Karolina Delegacz, Paula Śmiejkowska i Magdalena Wlazło to najlepiej ubrana piątka w naszym mieście! Na sesji zdjęciowej dla laureatek Modowej Bitwy Miast dały z siebie wszystko. Pomagał im stylista gwiazd, Konrad Fado. Zobacz przepiękne zdjęcia i film, który nagraliśmy podczas przygotowań do zdjęć!

We wtorek pięć najlepiej ubranych warszawianek z regionalnego etapu Modowej Bitwy Miast w komplecie stawiło się w studiu fotograficznym Verre na Mokotowie. Na początku czekało je spotkanie z makijażystką, która zadbała o odpowiednie przygotowanie modelek do sesji. Potem przyszedł czas na zdjęcia. Dziewczyny z uśmiechem, ale też lekką tremą, stanęły przed obiektywem. Dla części była to pierwsza tak profesjonalna sesja fotograficzna.

Showroom na Fashion Week: co można było kupić?

- Wcześniej brałam udziału w sesjach, gdzie samemu trzeba było zadbać o swoją stylizację - mówi zwyciężczyni warszawskiej Modowej Bitwy Miast Natalia Suska. Na sesji fotograficznej blogerkę rozpierała energia. - Fotograf był wymagający, ale kiedy zobaczyłam efekty naszej pracy, byłam zachwycona - komentowała z uśmiechem pierwsze wrażenia. - To świetne uczucie, kiedy siadasz na fotelu, a ktoś zajmuje się twoim makijażem i fryzurą. To pozwala poczuć się jak prawdziwa gwiazda i uwierzyć w siebie - dodaje Martyna, która zajęła drugie miejsce. Dla niektórych uczestniczek była to okazja do podpatrzenia, jak wygląda prawdziwa praca w świecie mody. - Interesuję się fotografią i zdarzało mi się brać udział w sesjach fotograficznych, ale zwykle to ja robię zdjęcia. Teraz mam okazję zobaczyć, jak jest po drugiej stronie obiektywu - opowiada Paula Śmiejkowska, która na co dzień studiuje projektowanie ubioru i stawia pierwsze kroki w branży fashion. W trakcie sesji zdjęciowej dziewczyny mogły liczyć na wsparcie i rady stylisty Konrada Fado. - Przede wszystkim nie można się przebierać i ślepo kopiować najnowszych trendów. Dla mnie najważniejsze jest, aby pokazać przez strój swoje wnętrze. W stylizacjach uczestników Modowej Bitwy Miast zauważyłem kilka bardzo oryginalnych pomysłów. Wiele stylizacji przykuło moją uwagę już na etapie eliminacji - opowiada Konrad.

Modowa Bitwa Miast: Nasza laureatka na łódzkim Fashion Week

Do 26 kwietnia trwa finał Modowej Bitwy Miast, w którym Natalia Suska walczy o zwycięstwo w ogólnopolskim głosowaniu. Wesprzyjcie ją i oddajcie swój głos TU. Razem pokażemy, że Warszawa jest najbardziej stylowym miastem w Polsce!

Czytaj także

  Komentarze (10)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  demon (gość)

  suska dokładnie ma 3191 głosów. ten wynik pokazuje charakter konkursu. ale niech się oszustka cieszy.

  wiola (gość)

  wygrała najbrzydsza i najgrubsza. ciekawe, że teraz jest ostatnia i ma 3tys głosów. chyba już zablokowali nabijanie.