7. kolejka IV-ligi na żywo [14 września]

Dziś 7. rundę spotkań rozegrają piłkarze 4 ligi kujawsko-pomorskiej. Będziemy na meczu we Włocławku. Podawać będziemy także wyniki z innych boisk.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz

uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy,
chcesz
przekazywać relacje z meczów. Pisz - GG 2430115. Dla
poprawnego
oglądania strony najlepiej być zalogowanym.
Środa, 14 września 2011 r. ZOBACZ WIDEO BRAMKĘ Z MECZU WŁOCŁAVIA - STARTWYPOWIEDZI PO MECZU WŁOCŁAVIA - START
Włocłavia Włocławek - Start Warlubie 1:0 (0:0) koniec meczuBramka: Mateusz Tłuchowski (61, głową)WŁOCŁAVIA: Ibrahim Tandjigora - Piotr Szczęsny, Mateusz Ewert, Arkadiusz Suchomski, Marcin Piotrowski, Patryk Stasiak, Bartłomiej Feter (ż), Jakub Feter, Mateusz Tłuchowski - Emile Thiakane, Bartosz ŚmigielSTART: Mateusz Wiśniewski - Damian Grajewski, Jacek Linowski, Jakub Dreszler, Michał Chrobociński, Marcin Klamczyński, Maciej Koczur, Dawid Górski, Michał Zarembski, Jarosław Kopiński, Michał Pokora.Sędziuje: Dariusz Orzechowski (Brodnica).Mecz o g. 20.15 będzie retransmitowany w TV Kujawy oraz na stronie www.tvkujawy.pl90+6 min. - koniec90+5 min. - dwa groźne rzuty rożne Startu, w polu karnym był nawet bramkarz Wiśniewski90+3 min. - B. Feter z 40 metrów lobował, ale minimalnie nad bramką90+1 min. - Tandjigora za opóźnianie gry - żółta kartka90 min. - 4 minuty doliczone 85 min. - Grudziński za J. Fetera82 min. - za Grajewskiego - Wójtowicz80 min. - za Tłuchowskiego Haberski78 min. za Kopińskiego Klimek77 min. dwie zmiany w Starcie, za Klamczyńskiego i Pokorę weszli Wójcik i Budziński64 min. kiks Piotrowskiego, ale goście nie wykorzystali straty62 min. Goc za ŚmiglaGOL. 61 min. J. Feter dośrodkował z rogu głową Tłuchowski na 1:057 min. za Stasiaka Lamparski55 min. Tłuchowski do Śmigl, ale ten wysoko nad bramką52 min. - Thiakane po krótkim rogu w boczną siatkę51 min. Thiakana do Stasiaka ten z 16 metrów, ale bramkarz na róg48 min. - żółtą kartką upomniany B. Feter46 min. - zespoły bez zmian w skladachGodz. 18.07 - początek 2. połowy meczu45 min. - przerwa, nieciekawy mecz we Włocławku36 min. - Thiakane w plu karnym w obrońce, dobitkę zza pola karnego Piotrowskiego prawą nogą broni Wiśniewski 34 min. - Tłuchowski29 min. - Górski z dystansu nad bramką27 min. - Tandjigora wyszedł przed "16" zamiast na aut wybił piłkę do środka pola, próbował to wykorzystać Górski, lobował z 35 metrów, ale w ostatniej chwili wybił Seneglaczyk piłkę z linii bramkowej20 min. goście zagroźnie stwarzają po stałych fragmentach gry10 min. indywidualna akcja z własnej połowy boiska Pokory, ale broni Tandjigora2 min. - Klamczyński z 16 metrów, ale broni bramkarz gospodarzyGodz. 17.09 - początek meczu.Mecz rozpocznie się z opóźnieniem. Goście ze względu na korki pojawili się 40 minut przed spotkaniem.
Pogoń Mogilno - Grom Osie 4:1 (3:1) koniec meczuBramki: Krzysztof Szal - 2 (16, 53), Jarosław Plewa (27. głową), Bartłomiej Czaplewski (32) oraz Adam Kolmajer (40).POGOŃ: Adam Wanecki - Błażej Duszyński, Leszek Arent, Tomasz Gorgoń, Piotr Szyszkowski, Hubert Bembenek, Damian Malczewski, Mirosław Maciejewski, Bartłomiej Czaplewski, Jarosław Plewa, Krzysztof SzalGROM: Robert Mielcarski - Michał Setlak, Dawid Raszka, Michał Łytkowski, Łukasz Walda, Mateusz Waśkowski, Jakub Środa, Tymoteusz Karpus, Dawid Warchoł, Adam Kolmajer, Tomasz Grudziński.SKŁADY I RELACJA ZA OFICJALNĄ STRONĄ INTERNETOWĄ POGONI90 min. - koniec meczuGOL. 53 min. Krzysztof Szal na 4:145 min. - przerwaGOL. 40 min. - Adam Kolmajer strzela bramkę dla gościGOL. 32 min. - Bartłomiej Czaplewski 3:0GOL. 27 min. Jarosław Plewa na 2:0GOL. 16 min. Krzysztof Szal na 1:0
Gopło Kruszwica - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:1 (2:1) koniec meczuBramki: Wojciech Springer - 2 (43, 60), Mariusz Redmann (14) oraz Kamil Dankowski (10).GOPŁO: Młynarek - Talaska, Kozłowski, Suliński, Zuarwski, Kaniewski, K. Bentkowski, Kotecki, Redmann, Bagrowski, Springer.90 min. 3:185 min. - 3:1GOL. 60 min. - Springer na 3:145 min. - 2:1, przerwaGOL. 43 min. Kozłowski z rzutu wolnego, dobija Springer i mamy 2:1 dla Gopła.40 min. 1:1GOL. 14 min. - po podaniu Kaniewskiego Rafał Redmann na 1:1GOL. 10 min. - Kamil Dankowski strzela bramkę dla gości5 min. 0:04 min.- Kaniewski obok słupka
Unia Gniewkowo - Flisak Złotoria 2:1 (0:0) koniec meczuBramki: Bartosz Pędowski (64), Mikołaj Ciejek (80) oraz Jarosław Maćkiewicz (70).Legia Chełmża - Chełminianka Chełmno 1:0 (0:0) koniec meczuBramka: Kamil Wojciechowski (52)90 min. koniec80 min. - 1:0GOL. 52. Kamil Wojciechowski na 1:051 minuta - 0:045 min. przerwa40 min. 0:015 min. - 0:0
Pomorzanin Toruń - Szubinianka Szubin 3:0 (1:0) koniec meczuBramki: Łukasz Drygalski - 2 (85, 89), Mateusz Pietrowski (44).90  min koniecGOL. 89 min. Drygalski 3:0GOL. 85 min. Drygalski na 2:075 min. 1:045 min. - przerwaGOL. 44 min. Pietrowski na 1:020 min. - 0:0
LTP Lubanie - Noteć Łabiszyn 1:2 (0:1) koniec meczuBramki: Marcin Zapiec (82. karny) oraz Paweł Witwicki (38), Marcin Bizon (71).LTP: Laskowski ż - Kranc (55, Lewandowski), Przeździęk, Olszewski, Kmieć (78, Malinowski), Bobrowski, Pałczyński, Lisota, Piekarski, Zakrzewski (58, Zapiec), Stefaniak.NOTEĆ: Kubiak - Kowalski, Broda, Żurawski, Głodek, Malerowicz, Bizon, Woźniak, Skonieczka, Brzykcy, Witwicki (55, Kośmider).90 min. koniecGOL 85 min. Zapiec na 2:177 min. Fabian Malerowicz nie wykorzystał rzutu karnego (faulował  i później obronił Laskowski)GOL. 71 min. Marcin Bizon na 2:065 min. - 0:1 45 min. przerwaGOL. 38 min. Paweł Witwicki na 1:0 dla gości30 min. - początek dla gości, ale LTP przejęło inicjatywę.Na razie bez klarownych sytuacji i bez goli
Unia/Roszak Solec Kujawski - Start Radziejów - mecz został przełożonyZ powodu zatrucia pokarmowego 10-piłkarzy Startu - na wniosek działaczy z Radziejowa - zarząd K-P ZPN odwołał spotkanie.

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również