Dwa medale dla III LO w finale wojewódzkim w pływaniu

Królówka
Królówka
19.XI.2014r. w Bydgoszczy odbył się finał wojewódzki w pływaniu. Jakub Rusztyk zdobył dla Królówki dwa medale. W wyścigu na 100 m stylem zmiennym zajął drugie miejsce z czasem 1:02,48. W wyścigu na 50m stylem klasycznym zdobył brązowy medal z czasem 33,36.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja III LO zajęła V miejsce. Na V miejscu uplasowała się również sztafeta 4x50m st. dowolnym (Bohowicz, Sowa, Śnieg, Rusztyk).
Szkołę reprezentowali: Beniamin Bohowicz (IXm - 50m st. dowolnym), Damian Groblewski (Xm - 50m st. klasycznym, XIVm - 50m st. dowolnym), Mateusz Sowa (XIm. - 50m st. grzbietowym), Jakub Barlicki (XVIm - 50m st. grzbietowym), Kajetan Śnieg - sztafeta - 4X50m. st. dowolnym.