Marcin Gołembiewski
Gala MMA PROFIGHT6 we Włocławku wyniki na żywo.

ZDJĘCIA - WIDEO Z WALK TUTAJ
WYNIKI WALK
1) -84 kg – Tomasz Straszewski (0-0-0) vs Robert Adamczyk (0-0-0).Wygrana w 3 min. Straszewskiego, zawodnika Klubu Sportów Walki Włocławek
2) -77 kg – Grzegorz Białas (0-1-0) vs Przemysław Matuszewski (0-0-0).Wygrana Matuszewskiego po 40 sekundach
3) -65 kg – Tomasz Głowacki (0-0-0) vs Aleksander Georgas (1-0-0).Wygrana Georgasa po 3. minutach
4) -93 kg – Bogusław Bagiński (1-1-0) vs Grzegorz Ciepliński (0-1-0).Wygrana Bagińskiego, lekarz w klatce, po dłuższym czasie Ciepliński dochodzi do siebie
5) -93 kg – Marcin Naruszczka (5-0-0) vs Patryk Kowoll (1–1–0).Wygrana Naruszczka, który na początku uciekał od rywala, ale później w parterze pewnie wygrał
6) -84 kg – Patryk Kania (0-1-0) vs Michał Szutliński (0-1-0).Sędziowie po 2 rundach po 5 minut zadecydowali o remisie. Kania zawodnik Husarii był bliski wygrania w I rundzie
7) -77 kg – Marcin Pionke (3–0–1) vs Jordan Błoch (6–4–0).15 minut (3 rundy) najciekawszej walki, jak do tej pory walki. Jednogłośną decyzją sędziów wygrywa Błoch
Godz. 22.20 - trwa licytacja rękawic z pierwszej walki wieczoru - 1000 zł ostateczna cena (Monster Garaż i Rembud wylicytowali najwyższą cenę).
8) -84 kg – Krzysztof Sadecki (3–0–0) vs Krzysztof Jotko (7–0–0).Wygrana Jotki po 3 rundach jednogłośną deczyją sędziów. To kolejny sukces zawodnika MMA Okniński Team (wcześniej wygrał Naruszczka) założony przez pochodzącego z Włocławka Mirosława Oknińskiego
9) +93 kg – Temil Teresiewicz (2–3–2) vs Karol Celiński (6–3–0).Po niecałych 120 sekundach wygrana Celińskiego
10) -84 kg – Piotr Strus (5–0–0) vs Stanislav Molodcov (2–2–0).Minutę przed końcem rywala Polaka poddany. Zwycięstwo reprezentanta Nastula Team Warszawa
11) -77 kg – Jędrzej Węgorz Kubski (15–10–0) vs Vaidas Valancjus (10–3–0).Wygrana 2 do remisu Polaka. Choć trzeba przyznać, że remis byłby najsprawiedliwszy w tej walce. Litwin rozkręcił się w drugiej części pojedynku
12) -77 kg – Łukasz Chlewicki (6–2–0) vs Mindaugas Baranauskas (5–0–0).Godz. 23.58 włocławianin Łukasz Sasza Chlewicki wchodzi do klatki. Emocjonująca walka (rozpoczęła się minutę przed północą), krew w klatce, tuż przed końcem I rundy wygrana Chlewickiego przy aplauzie ponad 2000 kibiców!!!
13) -84 kg – Robert Jocz (19–7–0) vs Vyacheslav Vasilevsky (14–1–0).Jednogłośnie na punkty po 15 minutach wygrana gościa z Rosji. Jocz dopiero w 3 rundzie zaczął walczyć