Grają pogromcy Włocłavii i Lidera. 1/8 finału Puchar Polski [wyniki na żywo]

W sobotę odbędą się mecze 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu województwa.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5
Znasz wynik, z którego nie ma relacji - pisz GG 2430115
Mecze o g. 12
Gopło Kruszwica - Polonia Bydgoszcz 1:2 (1:1, 1:1) Awans POLONIIGOPŁO: Kochański - Żurawski, Suliński, Kozłowski, A. Bendkowski, K. Bendkowski, Kotecki, Hanczewski, Redmann, Biłoszewski, Drwięga.POLONIA: Napierała - Gabruś, Zborała, Betke, Łataś, Zimmerman, Ciża, Krzyżanowski, Turek, Sawicki, PawełczakSędziuje: Kamil Dunaj z Inowrocławia.Relacjonuje Leszek ChylewskiGOL. 8 min. - dośrodkowanie Rafała Redmann i głową bramkę zdobywa Łukasz Drwięga, Gopło prowadzi 1:015 min. - Gopło wygrywa 1:025 min. - Krzysztof Bendkowski przed szansą. Na razie gra toczy się w środku pola, bez ciekawych sytuacji. GOL. - 38 min. - w zamieszaniu podbramkowym zawodnik Polonii wyrównuje i mamy 1:1, strzelcem Łukasz Krzyżanowski.45 min. - przerwa.Godz. 13.06 - początek drugiej połowy, strzelcem bramki dla Polonii Łukasz Krzyżanowski75 min. -  nadal bez zmiany wyniku. 90 min. - 1:1 po regulaminowym czasie gry. Rozpoczęła się dogrywka.GOL. - 101 min. - bramka dla Polonii, samobójcze trafienie Przemysława Suliński ego., po dośrodkowaniu Krzyżanowskiego)105 min. - koniec I części dogrywki110 min. - nadal prowadzą bydgoszczanie115 min. koniec meczu - wygrana Polonii 2:1.
Sparta/Unifreeze Brodnica - Unia Solec Kujawski 3:3 (2:1, 3:3) Karne 4:3 Awans SPARTY. UNIA SK: Gajewski - Kubas, Grzelak, Kowalczyk, Frasz, Ruciński, Osiński, Walczak, Chachuła, Lewandowski, Szkaradek.Sędziuje: Mateusz Gajewski z Torunia.GOL. 15 min. - bramka dla gospodarzyGOL. - 30 min. - po rzucie rożnym Marcin Grzelak wyrównuje stan meczuGOL. 45 min. - Gospodarze za sprawę Grzegorza Bały prowadzą do przerwy 1:0. Już w doliczonym czasie gry I połowy po dośrodkowaniu z prawej strony napastnik Sparty z 5 metrów zdobywa drugiego gola.GOL. 47 min. - tuż po przerwie gospodarze strzelają trzecią bramkę75 min. - Wiśniewski nie wykorzystał rzutu karnego obronił bramkarz gospodarzyGOL. 87 min. - Michał Murach na 2:3GOL. 89 min. - Michał Osiński na 3:3 szykuje się dogrywka!!105 min. - koniec I części dogrywki nadal 3:3.115 min. nadal 3:3. 120 koniec dogrywkiKarne 4:3 (nie strzelili goli dla Unii Wiśniewski i Chachuła).
Mustang Ostaszewo - Wda Świecie 1:6 (0:2) Koniec meczu. Awans WDYMUSTANG: Robert Frankowski - Piotr Olszewski, Paweł Gaber, Krzysztof Świątkowski, Tomasz Belzyt, Mateusz Dawiec, Bartosz Piasecki, Jakub Nowak, Jakub Falkowski.WDA: Maciej Paczkowski - Paweł Olszewski, Krzysztof Łożyński, Adrian Raszka, Łukasz Wenerski, Michał Żurawski, Bartosz Czerwiński, Mateusz Komur, Patryk Skupiń, Szymon Makowski, Przemysław Tchorzewski.Sędziuje Ursyn Smacki z Grudziądza.Relacja na podstawie transmisji w telewizji KPSPORT. LINK7 min. - pies na boisku, gra przerwana. Do tej pory nic ciekawego się nie działoTrwa chwilowa przerwa w transmisji ze względu na kłopoty techniczne. Jak informuje Marek Siwik za chwilę wszystko powinno być w porządku20 min. - nadal bez goliGOL. 31 min. - składna akcja Wdy i ładny strzał Bartosza Czerwińskiego, Wda prowadzi 1:0GOL. 33 min. Wda podwyższa na 2:0, samobójczy gol Tomasza Belzyta35 min. - rozpadało się w Ostaszewie42 min. - przewaga trzecioligowca44 min. - akcja lewą stroną Falkowskiego strzał, ale udana interwencja Tomaszewskiego, który wybija piłkę na rzut rożny.45 min. - piłka na poprzeczce bramki Mustanga, ale sędzia odgwizduje faul Wdy a po chwili koniec I połowy48 min. Tchorzewski w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Frankowskim50 min. - zmiana we Wdzie, Piotr Żurek za Łożyńskiego53 min. - Dawiec strzelał z dystansu, ale broni pewnie Paczkowski, bramkarz WdyGOL. 55 - Adrian Raszka celnie z rzutu karnego i Wda wygrywa już 3:0. "Jedenastka" podyktowana za faul na Czerwińskim.57 min. - zmiany we Wdzie, zeszli S. Makowski i Żurawski, a za nich Adrian Talaśka i Mateusz Makowski.GOL. 58 min. - 4:0, po błędzie bramkarza Mustanga celnie strzela CzerwińskiGOL. 62 min. - Raszka na 5:0GOL. 65 min. Piotr Żurek na 6:065 min. - już 6:0 dla Wdy.GOL. 82 min. - honorowe trafienie Mustanga, Tomasz Weber90 min. Koniec meczu. Pewny sukces Wdy.
Mecze o g. 13Flisak Złotoria - Lech Rypin 2:7 (2:2) Awans LECHALECH: Ryłka - Buchalski, Ewert, Baranowski, Sowronski, B. Feter, Moszczyńki, Figurski, Kukowski.Sędziuje Michał Sobczak z Ciechocinka.GOL. 6 min. - składna akcji gości i Paweł Komorowski wyprowadz rypinian na prowadzenieGOL. 25 min. - błąd defensywny Lecha i bramkarza, Jarosław Maćkiewicz lobem wyrównujeGOL. 30 min. po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Pawła Kukowskiego samobójczy gol Piotra Rackiewicza i Lech wygrywa 2:1GOL. 38 min. - rzut wolny dla Flisaka, rozegranie i po błędzie w kryciu drugi gol dla gospodarzy, strzelcem Mojżesz Sadowski. 45 mi. przerwa 2:2GOL. 50 min. - Szymon Moszczyński po podaniu Komorowskiego i 3:2 dla LechaGOL. 51 min.-  z 16 m ładny strzał od słupka Bartka Feter i już 4:2 dla LechaGOL. 68 min. - Przemysław Goc ładnym strzałem na 5:2GOL. 83 min. - Paweł Manelski po składnej akcji na 6:2GOL. 90 min.- Radosław Gajkowski ustala wynik meczu.
LTP Lubanie - Chemik Bydgoszcz 3:0 (3:0) Awans LTPLTP: Laskowski - Przeździęk, Olszewski, Trzciński, Ł. Malinowski, Żywica, Malczak, Rosiński, M. Piekarski, Lisota, Zapiec.CHEMIK: Żurawski - A. Kacprzak, Ozner, Rudziński, Sarnowski, Jarzembowski (46. Wrzos), Niedziński, Bednarek (46. Witucki), Spychała, Florek (46. Katerla), M. Kacprzak (46. Kot).Sędziuje: Sylwester Rasmus z ChełmnaRelacjonuje Grzegorz Oleradzki (Gazeta Pomorska)GOL. 4 min. - strzał Mateusza Piekarskiego, wypluł bramkarz Chemika, a do siatki dobił Sebastian Przeździęk, LTP wygrywa 1:0.12 min. - Bednarek uderzył zbyt wysoko28 min. - Rosiński strzela zbyt lekko i został zablokowany przez obrońców ChemikaGOL. 29 min. - 2:0 Rafał Lisota z 4 metrów trafia do siatki po serii błędów w obronieGOL. 34 min - 3:0 ponownie Lisota z bliska po podaniu Mariusza Żywicy44 min. - Przemysław Trzciński ukarany czerwoną kartką, za faul taktyczny45 min. - do przerwy czwartoligowiec prowadzi 3:046 min. Trener LTP Henryk Kafarski ogląda mecz z trybun, to kara za krytykowanie w przerwie decyzji sędziego odnośnie czerwonej kartki dla Trzcińskiego, cztery zmiany w Chemiku (patrz skład)52 min.  - A. Kacprzak obok bramkiUpomniani żółtymi kartkami Wrzos i Olszewski 60 min. - Żywica bliski podwyższenia wyniku, ale strzelił tuż obok słupka68 min. - nadal 3:0 dla LTP.80 min. - Lisota strzela gola, ale spalony86 min. - za Marcina Zapieca wszedł Łukasz Zapiec88 min - za Żywicę Rakoca90 min. - koniec meczu. Niespodzianka w Lubaniu. Czwartoligowiec wygrywa z Chemikiem.
Grot Kowalki - Start Radziejów 1:3 (1:1) Awans STARTUGROT: Łukowski - Nowatkowski, Rupiński, Grochowalski, Malinowski, Szymczak, Ludwiczewski, Leśniewski, P. Lewandowski, K. Lewandowski, Osmański.START: Radaszewski - Koprowski, Świerski, Brochocki, Krajewski, Roszak, Majić, Belhke, Stasiak, Kowalski, Wojciechowski. Sędziuje: Tomasz Perliński z WłocławkaGOL. 18 min. - Rafał Szymczak wyprowadza Grot na prowadzenieGOL. 19 min. - szybkie wyrównanie gości, strzelcem Aleksandar Majić21 min. - Łukasz Malinowski nie wykorzystał rzutu karnego obronił 35 min. - nadal 1:1, przewaga Startu, Grot próbuje gry z kontry45 min. - przerwa, 1:150 min. - trwa druga połowaGOL. 55 min. - błąd bramkarza Grotu i 2:1 dla Startu, strzelcem Mariusz Kowalski po zagraniu Patryka Wojciechowskiego.GOL. 75 min. - rzut karny za faul na Kowalskim, wykorzystał Bartłomiej Roszak, Start wygrywa 3;1Zmiany90 min. - koniec meczu, B-klasowy Grot, rewelacja rozgrywek pucharowych przegrywa pierwszy mecz w tym sezonie.
Pomorzanin Serock - Unislavia 8:0 (4:0) Radosław Mik 3, Ireneusz Szczęsny 2, Paweł Ratkowski, Maciej Zadworny, Marcin Szczygieł. Awans POMORZANIN
mecz o 13.30Kujawy Markowice - Notecianka Pakość 4:11 (1:5) Awans NOTECIANKI Bramki: Radosław Świtalski, Andrzej Piekański, Dariusz Modliński, Damian Lewandowski oraz Arkadiusz Nowicki 4, Dariusz Słupski 4, Jarosław Łapiński, Michał Nadolski, Mikołaj Goczkowski.
WIADOMOŚĆ DNIA: Trener trzecioligowej Włocłavii Krzysztof Walczak został zwolniony ze swojej funkcji.- Decyzja została podjęta w czwartek podczas posiedzenia zarządu. Głównym powodem zwolnienia szkoleniowca były wyniki. Cztery wywalczone punkty w 11 meczach to za mało. Nie satysfakcjonowało to zarządu, który jednogłośnie podjął tę decyzję. Trwają poszukiwnaia następcy. Chcemy, żeby był to trener z zewnątrz. Rozmawialiśmy już z Dariuszem Kołackim, ale odmówił. Propozycję dostał także Piotr Tworek. - powiedziała Agnieszka Kacprowicz, która, jak się okazuje, od jakiegoś czasu ponownie jest prezesem Włocłavii.