Grot rywalem Lidera w nowym sezonie. Utrzymanie Piasta

Grot (żółte koszulki) zagra w V lidze
Grot (żółte koszulki) zagra w V lidze Wojciech Alabrudziński
W rewanżowym spotkaniu barażu o awans do V ligi, gr. 2 Noteć Gębice pokonała Grot Kowalki 6:1, ale to goście wywalczyli awans.

Noteć Gębice - Grot Kowalki 6:1 (1:1)Bramki: Sławomir Szpulecki 2, Michał Świątnicki, Krzysztof Kowalski, Grzegorz Szwarckopf, Tomasz Wonorski - Martyn Trędewicz.W pierwszym meczu 0:5. Awans Grotu, który w przyszłym sezonie zagra w V lidze gr. 2.Gospodarze 6. bramkę zdobyli na 3 minuty przed końcem. Z doliczonym czasem gry mieli nawet 7 minut na zdobycie decydującego gola o awansie. Jednak ostatecznie w lidze okręgowej zagra Grot, wicemistrz włocławskiej A klasy. Baraż o awans do V ligi, gr. 2:I mecz:Grot Kowalki - Noteć Gębice 5:0 (4:0)Bramki: Łukasz Malinowski (2), Martyn Trędewicz (27), Michał Michalak (34, 39), Radosław Osmański (80) Awans Grotu oznacza, że we włocławskiej A klasie utrzymał się Piast Bądkowo.