Juwenalia w Warszawie 2018. Kiedy odbędą się koncerty? Kto zagra? [HARMONOGRAM]

Sandra GozdurZaktualizowano 
Juwenalia w Warszawie to największe święto studenckie i prawdopodobnie największy w Europie Środkowo-Wschodniej festiwal muzyczny trwający aż przez miesiąc. Do organizacji przyłącza się większość stołecznych uczelni, m.in. Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Akademia Sztuk Pięknych, Szkoła Główna Handlowa, Warszawski Uniwersytetu Muzyczny, Akademia Sztuki Wojennej, Wojskowa Akademia Techniczna i wiele innych. Polska Press Grupa
Juwenalia w Warszawie 2018 rozpoczną się 10 maja i potrwają do 9 czerwca. Oficjalnie poinformowała o tym grupa Juwenalia Warszawskie, która odpowiedzialna jest za organizację studenckiego święta w stolicy.

Juwenalia w Warszawie 2018. Kiedy odbędą się koncerty? Kto zagra? [PROGRAM]

Juwenalia w Warszawie to największe święto studenckie i prawdopodobnie największy w Europie Środkowo-Wschodniej festiwal muzyczny trwający aż przez miesiąc. Do organizacji przyłącza się większość stołecznych uczelni, m.in. Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Akademia Sztuk Pięknych, Szkoła Główna Handlowa, Warszawski Uniwersytetu Muzyczny, Akademia Sztuki Wojennej, Wojskowa Akademia Techniczna i wiele innych.

Juwenalia w Warszawie 2018. Kiedy odbędą się koncerty?

Tegoroczne juwenalia rozpoczną się 10 maja i potrwają do 9 czerwca. Organizatorami poszczególnych przedsięwzięć są samorządy studenckie warszawskich uczelni.

10 maja - Juwenalia Akademii Pedagogiki Specjalnej i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
APSurdalia MEDykalia 2018 rozpoczną się o godz. 16.30, na Boisku Sportowym przy Osiedlu Akademickim "Przyjaźń" na Bemowie (ul. Konarskiego 85). Na scenie zobaczymy takie zespoły jak: Happysad, LemON, Gooral, WSRH (Shellerini/Słoń), Red Colt, Decent Elephant. Wstęp jest darmowy.

10 maja - Juwenalia Akademii Sztuki Wojennej
Majowe Wibracje, bo tak nazywają się juwenalia Akademii Sztuki Wojennej, również odbędą się w czwartek, 10 maja. Impreza odbędzie się na al. Gen. A. Chruściela 103. Będziemy mogli bawić się przy muzyce takich artystów jak: Bracia Figo Fagot, Manchester, Nowator czy Łobuzy. Wstęp jest darmowy.

TUTAJ ZDJĘCIA Z TEJ IMPREZY: Juwenalia Akademii Sztuki Wojennej 2018. Tak się bawili studenci wojskowej uczelni! [ZDJĘCIA]

10 maja - Juwenalia Akademii Wychowania Fizycznego
„Pele-mele” czyli juwenalia Akademii Wychowania Fizycznego także odbędą się 10 maja. Na tej imprezie z kolei będziemy mogli usłyszeć m.in. artystów tj. Tede czy W.E.N.A. Juwenalia odbędą się na terenie uniwersytetu, czyli przy ul. Marymonckiej 34. Wstęp jest darmowy.
TUTAJ ZDJĘCIA Z TEJ IMPREZY: Juwenalia AWF 2018. Pierwsza studencka impreza za nami! Oto zabawa na Pele-Mele [ZDJĘCIA]

11 maja - Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego, dzień 1
jUWenalia 2018 tradycyjnie odbędą się na Kampusie Głównym UW. Tego dnia wstęp na teren imprezy jest darmowy. Na scenie zobaczymy zespoły: Fisz Emade, Zeus, Flirtini, Łona i Webber

ZDJĘCIA Z TEJ IMPREZY: Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego 2018. Studenci bawili się na Kampusie Głównym [ZDJĘCIA]

11 maja - Juwenalia Artystyczne, dzień 1
W tym roku motywem przewodnim Juwenaliów Artystycznych będzie „bajka”. Pierwszego dnia imprezy, czyli 11 maja w Sali Koncertowej UMFC zagra tradycyjnie STUDENCKA ORKIESTRA SYMFONICZNA, wykonując w tym roku największe przeboje z filmów Disneya, Pixara i Burtona. Później z kolei będzie można usłyszeć takie zespoły jak: Miromusic i Brodka. Wydarzenie odbędzie się na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Bilety na koncert symfoniczny kosztują 32 zł. Na wszystkie pozostałe wydarzenia wstęp wolny.

11 maja - Juwenalia Szkoły Głównej Służby Pożarniczej i Wojskowej Akademii Technicznej, dzień 1
Juwenalia MegaWAT odbędą się na terenie Autodromu Bemowo (al. Powstańców Śląskich 127). Pierwszą ogłoszoną gwiazdą tego dnia jest Sławomir, kolejną - Akcent Polska. Na scenie zobaczymy także zespół Defis i MIG. Start o godz. 18. Bilety: Studenci wchodzą za darmo, po odebraniu wejściówki, pozostali - 29 zł, karnet na dwa dni - 49 zł.

ZDJĘCIA Z TEJ IMPREZY: Juwenalia MegaWAT. Tak bawiliście się na Autodromie Bemowo [ZDJĘCIA]

12 maja - Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego, dzień 2
Drugi dzień jUWenaliów niezmiennie na Kampusie Głównym! Na scenie wystąpią: Leski, Dwa Sławy, Miuosh i Kortez. Bilety: do 6 maja - 20 zł studencki, 40 zł normalny, od 7 maja - 30 zł studencki i 50 zł normalny. Do godz. 20 studenci UW mają wstęp wolny na teren imprezy.

ZDJĘCIA Z TEJ IMPREZY: Juwenalia UW 2018. Tak bawiliście się podczas drugiego dnia studenckiego święta [ZDJĘCIA]

12 maja - Juwenalia Artystyczne, dzień 2
Drugiego dnia na Juwenaliach Artystycznych będziemy mogli posłuchać takich artystek jak Bovska i Natalia Przybysz. Wydarzenie odbędzie się na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Wstęp jest darmowy.

12 maja - Juwenalia Szkoły Głównej Służby Pożarniczej i Wojskowej Akademii Technicznej, dzień 2
Drugi dzień juwenaliów MegaWAT również odbędą się na terenie Autodromu Bemowo (al. Powstańców Śląskich 127). Pierwszą ogłoszoną gwiazdą tego dnia jest zespół Ich Troje. Do składu dołączyli także: , Quebonafide, TEDE, Lady Pank i Kękę Radom. Bilety: Studenci wchodzą za darmo, po odebraniu wejściówki, pozostali - 29 zł, karnet na dwa dni - 49 zł.

ZDJĘCIA Z TEJ IMPREZY: JUWENALIA MegaWAT 2018. Tak bawiliście się na Autodromie Bemowo w sobotę [ZDJĘCIA]

12 maja - Juwenalia Szkoły Głównej Handlowej
Po raz kolejny Juwenalia SGH odbędą się w Ogrodach Rektorskich uczelni. W tym roku organizatorzy przygotowali dwie sceny. Na głównej wystąpią: Myslovitz, xxanaxx i P.A.F.F., natomiast na drugiej – Żabson, Planbe i Guzior. Wstęp jest bezpłatny. Osoby niepełnoletnie muszą wejść z dorosłym opiekunem.

ZDJĘCIA Z TEJ IMPREZY: Juwenalia SGH 2018. Tak bawiliście się Ogrodach Rektorskich [ZDJĘCIA]

18 maja - Gardenalia
Jedenasta edycja "Gardenaliów" odbędzie się na kultowej już Autonomii, za budynkami przy ul. Nowy Świat 67/69. Na scenie zobaczycie: Otsochodzi, PlanBe, Coals, Linia Nocna oraz Sarius. Wstęp jest darmowy, udział mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie.

18 maja - Juwenalia Politechniki Warszawskiej, dzień 1.
Juwenalia PW 2018 jak zawsze odbędą się na Stadionie Syrenki. Wstęp jest darmowy, ale impreza przeznaczona jest dla osób 18+. W piątek zagra Organek, Grubson, Kult i Mith.

TUTAJ ZDJĘCIA Z TEJ IMPREZY: Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2018. Tak bawiono się pierwszego dnia! [ZDJĘCIA]

19 maja - Juwenalia Politechniki Warszawskiej, dzień 2.
W sobotę na Stadionie Syrenki będzie można posłuchać: Wilków, Małpy, Łąki Łan, My Own Wasteland i ... Krzysztofa Krawczyka! Wstęp także jest darmowy, ale udział w imprezie mogą brać tylko osoby pełnoletnie.

TUTAJ ZDJĘCIA Z TEJ IMPREZY: Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2018. Drugi dzień wypełniony muzyką za nami! [ZDJĘCIA]

25 maja - Juwenalia Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Na juwenaliach UKSW wystąpią: Jamal, Enej, Lao Che i Strachy na lachy. Impreza odbędzie się na Agrykoli. Wstęp jest darmowy.

26 maja - Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego
Na jUWenaliach 26 maja zagrają: Daria Zawiałow, Paulina Przybysz, Natalia Nykie, Krzysztof Zalewski l i Para. Wydarzenie będzie miało miejsce na Agrykoli. Wstęp darmowy, ale udział mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie.

8 czerwca - Juwenalia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, dzień 1
Juwenalia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbędą się na kampusie uczelni (ul. Nowoursynowska 166). Podczas pierwszego dnia Ursynaliów wystąpią: Playboys, Long&Junior, Markus P, Top Girls, Dejw. Wstęp jest darmowy.

ZDJĘCIA Z TEJ IMPREZY: Ursynalia 2018 dzień 1. Disco-polo na kampusie SGGW. Studenci bawili się świetnie! [ZDJĘCIA]

9 czerwca - Juwenalia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, dzień 2
Drugiego dnia na scenie Ursynaliów SGGW zobaczymy takie zespoły jak: Kondersi, Jarecki, Bitamina, Pawbeats i Zeus. Wstęp jest wolny.

Zobacz jak było rok temu!


Tłumy na Stadionie Syrenki! Tak wyglądał pierwszy dzień Juwenaliów Politechniki Warszawskiej
Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2017. Świetna zabawa drugiego dnia imprezy [ZDJĘCIA]
Juwenalia UW 2017. Tak bawiliście się pierwszego dnia na kampusie głównym! [ZDJĘCIA, DZIEŃ 1]
Juwenalia UW 2017. Tak bawiliście się drugiego dnia na kampusie głównym! [ZDJĘCIA, DZIEŃ 2]
Juwenalia APS & WUM 2017, APSurdalia i Medykalia. Tak bawiliście się na Bemowie! [ZDJĘCIA]


Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3