Szymon Starnawski
Kamil Gradek wygrał Memoriał Królaka. Zobaczcie zdjęcia z kolarskich zmagań! [ZDJĘCIA] Szymon Starnawski
Szósta edycja kolarskiego Memiorału Stanisława Królaka skończyła się szczęśliwie dla Kamila Gradka, który wygrał wyścig. Na podium znaleźli się też Jarosława Marycz i Łukasz Owsian. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

W galerii znajdziecie zdjęcia z wyścigu mężczyzn - Puchar Polski Strażaków PSP – 8 okrążeń (24 km) (zdjęcia 62 od do 96), wyścigu MP Kobiet – Elita, U23 i Juniorka – 10 okrążeń (30 km) (zdjęcia od 97 do 124), wyścigu MP Juniorów – 10 okrążeń – (30 km) (zdjęcia od 125 do 168) i wyścigu głównego 6. Memoriału Stanisława Królaka i II Mistrzostw Polski Mężczyzn - Elita i U23 - 15 okrążeń (45 km) (zdjęcia od 1 do 61). Kamila Gradka możecie zobaczyć na zdjęciach numer 60 i 61. Gratulujemy zwycięzcy!

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres [email protected]
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres [email protected]