Kujawianka Izbica pewnie wygrała w Osiu z Gromem w 13. kolejce IV ligi

Michał Arciszewski
Piłkarze izbickiej Kujawianki w 13. kolejce spotkań IV ligi pokonali na wyjeździe Grom Osie 4:0 (3:0), odnosząc tym samym drugie zwycięstwo w delegacji w rundzie jesiennej.

Grom Osie – Kujawianka Izbica Kujawska 0:4 (0:3)Bramki: Bartczak (19), Gawroński (42), M. Lewandowski (44), Laskowski (80).
Kujawianka: Bednarski – Bartczak, Pińkowski (ż), B. Mielczarek – Mularski, Budziszewski (85. Jędrzejewski), Galanciak, Malczak, Laskowski (80. Gańczak) - M. Lewandowski, Gawroński (70. Goc)
Liczby, serie, strzelcy Kujawianki w sezonie 2013/2014.
13 ligowych meczów – 23 punkty31 goli strzelonych – 20 straconych7 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki5 zwycięstw, 1 remis, 1 porażek u siebie2 zwycięstwa, 1 remis, 3 porażki na wyjeździe3 mecze bez straty gola19 bramek zdobytych w pierwszej połowie12 bramek zdobytych w drugiej połowie6 bramek zdobytych w 1. Kwadransie gry6 bramek zdobytych w ostatnim kwadransie gry7 bramek straconych w 1. połowie meczu13 bramek straconych w 2. połowie meczu
Strzelcy (31)
16 – Maciej Lewandowski6 – Łukasz Laskowski2 – Bartłomiej Budziszewski2 – Paweł Komorowski2 – Mariusz Gawroński1 – Kamil Bartczak1 – Łukasz Galanciak1 – Michał Malczak
Asysty
4 – Łukasz Laskowski3 – Paweł Komorowski3 – Mariusz Gawroński2 – Łukasz Galanciak3 – Bartłomiej Budziszewski1 – Mateusz Jędrzejewski2 – bramki z karnego3 – bramki z wolnych10 – bramek bez asysty