Legia wygrywa ze Spartakiem. Zobacz bramki - wideo

mdaw
mdaw
Bramka tuż przed końcowym gwizdkiem dała Legii Warszawa awans do ...
Bramka tuż przed końcowym gwizdkiem dała Legii Warszawa awans do ... MM
Bramka tuż przed końcowym gwizdkiem dała Legii Warszawa awans do Ligi Europejskiej. Spartak na kolanach.

Zobacz powitanie drużyny na lotnisku

Spotkanie w Moskwie rozpoczęło się dla legionistów fatalnie. Już w 10. minucie stracili pierwszą bramkę po strzale Kombarowa. Grali nieskładnie zarówno w ataku, jak i obronie. Spartak atakował i po kolejnym kwadransie prowadził już dwoma bramkami. Rzut karny wykorzystał Kombarow.

Nic nie wskazywało na to, że Legia się jeszcze podniesie. A jednak. Szybką bramkę zdobył Kucharczyk. Stołeczna drużyna poszła za ciosem. Jeszcze przed przerwą fantastycznym strzałem zza pola karnego wyrównał Maciej Rybus.

Druga połowa to walka na całego. Jednak nie zakończona golem, aż nadszedł doliczony czas gry, podczas którego awans Legii zagwarantował nie kto inny, jak... Janusz Gol.

Legia wygrała ze Spartakiem na Łużnikach 3-2 i awansowała do Ligi Europejskiej. W pierwszym meczu był remis 2-2.

W piątek Legia Warszawa pozna rywali w fazie grupowej Ligi Europejskiej.