Mecze 23. kolejki 3 ligi na żywo

Marcin Gołembiewski
24. kolejka 3 ligi na żywo.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy, chcesz przekazywać relacje. Pisz - GG 2430115.Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym
Sobota: Unia Janikowo - Lech Rypin 1:2 (0:1)Bramki: Paweł Klimek (75) - Paweł Piceluk (11, 50)LECH: Rumiantsev - Baranowski, Buchalski, Ewert, Bojaruniec - Kulpaka, J. Feter (80. B. Feter), Moszczyński (75. Lewandowski), Komorowski - Piceluk (90+2. Kukowski), Konon (68. Sarbinowski).
Do przerwy rypinianie wygrywają 1:0. Po golu Piceluka, który strzelił w 11 min. po podaniu Konona.Gospodarze w 6. min. mieli kapitalną okazję do zdobycia gola, ale Igor Rumiancew obronił rzut karny wykonywany przez Arkadiusza Dereżyńskiego. W 15 min. mógł podwyższyć Konon, ale przestrzelił do pustej bramki.GOL. 50 min. - w sytuacji sam na sam strzela Piceluk i Lech wygrywa już 2:0GOL 75 min. - kontaktowy gol dla Unii. Strzela Paweł Klimek. Ciekawa końcówka w Janikowie,90 min. - koniec meczu
Calisia Kalisz - GKS Dopiewo 0:1 (0:0)Bramka: Patryk Bordych (56. wolny)
Lubuszanin Trzcianka - Górnik Konin 5:0 (2:0)Bramki: Wojciech Oczkowski (2), Krystian Januzik (4), Michał Wawszczak (63), Wiesław Natkaniec (66), Jarosław Feciuch (87)LUBUSZANIN: Morawski - Wiceberger, Bączyk, Kiczyński, Januzik, Florek, J. Feciuch, K. Feciuch, Turowski, Nawrocki, Oczkowski.GÓRNIK: Szczepankiewicz - Augustyniuak, A. Majewski, Kosmala, M. Majewski, Raczkowski, Bajerski, Bednarczyk, Modelski, Jaroszewski, Błaszczak. Relacjonuje Robert Pawlikowski.1 min. - strzał Turowskiego broni SzczepankiewiczGOL. 2 min. - akcja w trójkącie Turowski - Januzik - Oczkowski i ten ostatni zdobywa bramkę dla gospodarzyGOL. 4 min. Krystian Januzik z woleja z 20 metrów i już 2:0 dla Lubuszanina. Piorunujący początek Lubuszanina.8 min. - pierwsza groźna akcja gości, ale niecelny strzał Modelskiego12 min. - Bednarczyk także obok słupka17 min. - nadal 2:022 min. - strzał Adriana Majewskiego broni Morawski25 min. - uderzenie Kamila Jaroszewskiego, ponownie na posterunku bramkarz Lubuszanina33 min. - strzał Modelskiego36 min. - ponownie próbował Modelski 42 min. - Lubuszanin po udanym początku obecnie skupił się na defensywie43 min. - ponownie strzela aktywny Modelski, ale broni Morawski45 min. - przerwa, 2:0 dla Lubuszanina 48 min. - Bajerski nad bramkę, przewaga w polu Górnika, ale nadal nieskuteczni goście56 min. - podwójna zmiana w Lubuszaninie, za Turowskiego - Natakniec, za Nawrockiego - WawszczakGOL. 63 min. - Michał Wawszczak w sytuacji sam na sam i 3:0GOL. 66 min.  Wiesław Natkaniec tuż przy słupku i 4:0GOL. 87 min. - faulowany w polu karnym Natkaniec, z karnego gola zdobywa Jarosław Feciuch 90 min. - koniec mecz,  wysoka wygrana Lubuszanina.
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz 1:1 (0:1)Bramki: Karol Lewandowski (76. głową) - Wojciech Chmielecki (26. głową)UNIA SK: Mateusz Skibiński - Ciępiel, Frasz, Grzelak, Kubas, Poczwardowski, Sanni, traczyński, Murach, Walczak, Lewandowski.UNIA S.: Suwiczak - Zandrowicz, Adamczak, Maćkowiak, Chmielecki, Matouszek, Płoska, Sobkowiak, Dohnal, Lebioda, Hercog.Relacjonuje Łukasz Czarczyński.10 min. - inicjatywa należy do gospodarzy, groźnie było po dośrodkowaniu z rożnego Muracha, ale w polu karnym ostatecznie nie zamknął akcji. 11 min. - wolny z 17 metrów Matouszek, broniący pod słońce Skibiński na raty złapał piłkę17 min. - Poczwardowski z 20 metrów trafia w spojenie słupka z poprzeczkę. Mogła być bardzo ładna bramka w Solcu, ale zabrakło milimetrówGOL 26 min. rzut rożny dla gości i głową Wojciech Chmielecki zdobywa bramkę na 1:0 dla Unii Swarzędz.31 min. - kontuzja Adamczaka za niego wszedł Klepacz.40 min . - bez klarownych okazji44 min. - strzał z 25 metrów z wolnego Lebiody45 min. - przerwa46 min. - Chachuła za Walczaka, zmiana w zespole gospodarzy o godz. 17.09 zaczęła się druga połowa meczu54 min. - groźna sytuacji gości, ale w polu karnym wyjaśnia ją Chachuła60 min. - żk - Maćkowiak62 min. - z wolnego Murach, a głową Lewandowski minimalnie obok 69 min. - zmiana Sobkowiaka Gołembowski71 min. - zmiana Ciępiela WinieckiGOL 76 min. -  Lewandowski po rogu głową na 1:177 min. - za Chmieleckiego Bączyk 79 min. - żk  Lebioda80 min. - Chachuła z 13 metrów81 min. - za Płoskę Strużyński, a za Poczwardowskiego Błaszczak87 min. - żk Matouszek90 min. - Raczyński Osiński90 min. - koniec 1:1.
Mieszko Gniezno - Notecianka Pakość 0:4 (0:1) Bramki: Michał Szot (55), Mikołaj Zawadka (65. samobójczy), Kamil Kala (78), Dariusz Słupski (90)
Koniec meczu20 min. - 0:040 min. - 0:045 min. - 0:075 min. - 0:390 min. - 0:4
Victoria Koronowo - Polonia Leszno 1:0 (0:0)Bramka: Jakub Kujawka (65)VICTORIA: Filip Skory - Kamil Błaszkiewicz, Andrzej Grugiel, Daniel Szczukowski, Łukasz Walda, Arkadiusz Piskorski, Przemysław Talarek, Jacek Góralski, Mikołaj Plewa, Jakub Solecki, Jakub Kujawka.POLONIA: Krzysztof Banaszak - Tomasz Wiśniewski, Przemysław Kowalski, Jakub Para,  Marcin Piech, Mirosław Bordulak, Maciej Gendek, Krzysztof Nalborski, Hubert Olszak, Artur Jesiek, Adrian Bergier.Relacjonuje Zenon Rydelski.12 min. - wyrównana gra, akcje z jednej i drugiej strony14 min. - okazja Artura Jesieka, ale strzał zablokowany przez obrońcę16 min. - Bergier upomiany żółtą kartką20 min. - Plewa upomniany żółtą kartką25 min. - bez bramek, i bez ciekawych akcji na razie w Koronowie.35 min. - na razie akcje z jednej i z drugiej strony, a nic godnego do odnotowania43 min. - Kujawka w doskonałe sytuacji, ale będąc sam na sam chciał przelobować, ale trochę przesadził i strzelił wysoko nad bramką. Najlepsza okazja do zdobycia gola w tym meczu.45 min. - przerwa.53 min. - Kujawka w dogodnej sytuacji, lobuje, ale piłka przechodzi pom poprzeczce56 min. - zmiana w Polonii za Wiśniewskiego - Frąkowski57 min  - zmiana za Talarka Okanaga 60 min. - Nalborski z dystans z trudem na raty broni bramkarz VictoriiGOL. 65 min. - Kujawka uprzedził obrońców  w polu karnym i pewnym strzałem zdobył gola, 1:0 dla Victorii 68 min. za Olszaka - Bujak70 min. za Piecha - Świętek70 min. za Plewę Janiszewski 72 min. za Piskorskiego - Andrzejewski89 min. - za Soleckiego Springer90 min. - koniec, pierwsze ponad pół roku i siedmiu dni zwycięstwo Victorii przed własną publicznością (ostatnie 30 października 2010 roku z Unią Solec Kujawski)
Wda Świecie - Piast Kobylin 2:0 (0:0) Bramki: Arkadiusz Woźniak (66, głową, 70)WDA: Tomaszewski - Kiełpiński, Żurek, Raszka, Malczuk - Żurowski, Brzeziński (66. Grzywaczewski), Woźniak (73. Szal) - Olszewski (83. Wenerski), Kordowski (61. Czerwiński), TalaśkaPIAST: Sadowski - Reyer, Kowalski, Biernat, Pospiech, - M. Kurzawa, Błaszczyk (76. Kubiak), Kendzia, Rejek, Wosiek (85. Frąckowiak) - Szymanowski.Relacjonuje Sławomir Wojciechowski (Gazeta Pomorska)Wda dziś bez Jackiewicza, Łożyńskiego i Szczygielskiego. Piast bez Dudy, który urazu doznał na rozgrzewce zastąpił do Wosiek.Godz. 14.05 - początek drugiego meczu 23. kolejki5 min. - z wolnego goście, a pewnie piłkę łapie Tomaszewski.13 min. - zagranie za pleców gości, ale Tomaszewski wyjściem przed polem karnym wyjaśnił sytuację.17 min. - 0:021 min. - uderzenie z dystansu Kiełpińskiego26 min. - 0:0. Na razie za wiele ciekawego nie dzieje się na boisku w Świeciu.35 min. - dogodna sytuacja Talaśki, ale z 12 metrów strzela nad bramką36 min. - 0:043 min. - dobra sytuacja Olszewskiego, ale broni Sadowski45 min. - przerwa, bezbramkowy remis w Świeciu.46 min. - zespoły bez zmian rozpoczęły drugą połowę spotkania47 min. - rzut rożny dla Piasta, ale złe dośrodkowanie i piłka wyszła na aut58 min . - wyrównana gra w środku pola, drużynom brakuej ostatniego podania, zagrania w pole karne są za długie lub obrońcy przerywają akcję. Grę utrudnia silny wiatr.GOL. 66 min. - dośrodkowanie z 30 metrów Kiełpińskiego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Arkadiusz Woźniak i głową przelobował bramkarza gości.69 min. - 1:0GOL. 70 min. - w sytuacji sam na sam Woźniak podwyższa na 2:081 min. - 2:0 dla Wdy.90 min. - trzy doliczone minuty90 +3 min - koniec meczu
Chemik Bydgoszcz - Włocłavia 1:1 (1:1)Bramki: Rafał Biernacki (7) - Radosław Budnicki (14)CHEMIK: Retlewski - Bednarek, Rudziński, Paczkowski, Konecki, Szeremet, Jaworski, Witucki, A. Kacprzak, Katerla, Biernacki.WŁOCŁAVIA: Woźniak - Szczęsny, Grudziński, Suchomski, Lamparski, Stasiak, Budnicki, Seriocki, Piotrowski, Dębicki, Rosiak.Relacjonuje Arkadiusz Wasielewski.Godz. 12. początek pierwszego meczu 23. kolejki. Gospodarze w rundzie wiosennej na boisku jeszcze nie wygrali. Trzy punkty za nierozegrany mecz z Mieszkiem Gniezno otrzymali bowiem walkowerem. Bydgoszczanie muszą więc walczyć o utrzymanie. Wydaje się, że szans na utrzymanie nie ma już Włocłavia, która zapowiada walkę do końca sezonu o jak najlepsze miejsce w tabeli.GOL 7 min. - Rafał Biernacki dobija z bliska strzał głową Szeremeta, bierność włocławskiej defensywy i 1:0 dla gospodarzyGOL 14 min. - składna akcja gości lewą stroną, wycofanie do tyłu, a z 16 metrów ładnym strzałem wyrównuje Radosław Budnicki.15 min. - w pierwszym kwadransie spotkania już dwa gole, a rundzie jesiennej Chemik wygrał we Włocławku 3:2 .25 min. - dużo walki na boisku, minimalna przewaga gospodarzy, ale bez dogodnych okazji.33 min. - ładny strzał Dębickiego broni Retlewski36 min. - udana interwencja po groźnym uderzeniu Katerli45 min. - przerwa w Bydgoszczy, remis 1:1. Więcej z gry ma Chemik.46 min. - zespoły zaczęły drugą połowę bez zmian.50 min. - dośrodkowanie Lamparskiego i Dębicki obok bramki53 min. - uderzenie głową Lamparskiego tuż przy słupku, ale w ostatniej chwili kapitalną interwencją popisał się bramkarz Chemika57 min. - strzał z wolnego w mur Rosiaka, dobija Dębicki obok.58 min. - początek drugiej części spotkania dla Włocłavii, która gra z wiatrem61 min. - zmiana we Włocłavii, za Rosiaka Tłuchowski.64 min. - druga zmiana we Włocłavii - za Stasiaka na boisku pojawił się Przemysław Markiewicz67 min. - podwójna zmiana w Chemiku, za Biernackkieg i Szeremeta weszli Jarzembowski i Szmańkowski.82 min. - zmiana we Włocłavii, za Serockiego Haberski. Inicjatywę przejęli goście. Nadal bez zmiany wyniku.85 min. - 1:190 min. - trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry90+3 min. - koniec spotkania, sprawiedliwy remis w Bydgoszczy.
FOTORELACJE Z WŁOCŁAWSKICH DYSKOTEK - WARTO ZOBACZYĆ
1. Calisia Kalisz24 50 44-222. Lech DiM Rypin 24 48 51-273. Wda Świecie 24 44 42-274. Unia Swarzędz 24 42 37-195. Piast Kobylin 24 40 39-316. GKS Dopiewo 24 37 30-217. Victoria Koronowo 24 35 24-278. Górnik Avans Konin 24 34 28-339. Lubuszanin Trzcianka 24 33 39-2210. Polonia 1912 Leszno 24 32 32-2711. Notecianka Pakość 24 30 31-3612. Chemik ProNatura 24 27 27-3813. Unia Janikowo 24 24 25-4014. Unia Solec Kujawski 24 23 31-4115. Włocłavia Włocławek 24 16 25-5616. Mieszko Gniezno 24 13 14-52
W 25. kolejce 14/15.05 zagrają: Victoria - Lubuszanin, Polonia 1912 - Unia J., Lech - Mieszko, Notecianka - Unia SK, Unia S. - Calisia, Włocłavia - Wda, GKS - Chemik, Piast - Górnik.