T-Mobile Ekstraklasa: Polonia rozbita w Kielcach 0:3 [WIDEO, ZDJĘCIA, RELACJA]

j.babal
W ostatnim meczu 22. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Korona Kielce pokonała na własnym stadionie Polonię Warszawa 3:0. Gole dla gospodarzy w drugiej połowie zdobyli Paweł Golański, Maciej Korzym i Artur Lenartowski. Korona wyprzedziła Polonię i w tabeli T-Mobile Ekstraklasy zajmuje czwarte miejsce. Polonia spadła o jedno oczko niżej.

CZYTAJ RELACJĘ Z MECZU NA KOLEJNEJ STRONIE

90+3. min.: Koniec meczu! Polonia przegrywa w Kielcach 0:3!

90+3. min.: Korona bawi się piłką na połowie Polonii.

90+1. min.: Kiełb równie źle dośrodkowuje z rzutu wolnego.

90. min.: Jeż beznadziejnie wykonał rzut rożny. Po ziemi, prosto pod nogi kielczan.

89. min.: Teodorczyk wywalczył rzut rożny.

88. min.: Co zrobił Cani! Zablokował strzał Lisowskiego, po czym popędził z piłką na bramkę Małkowskiego. Uciekł obrońcom, minął bramkarza.... i uderzył w boczną siatkę. A mógł wcześniej zagrać do Teodorczyka.

87. min.: Bardzo mądrze gra Korona, cały czas daleko od własnego pola karnego. A na trybunach już trwa feta.

85. min.: Trudno przypuszczać by Polonia z taką grą była w stanie strzelić dzisiaj choćby jedną bramkę.

83. min.: Przyrowski wyłapuje centrę Sobolewskiego.

83. min.: Kiełb faulowany przez Cotrę niedaleko pola karnego.

81. min.: Vuković z rzutu wolnego obok bramki Przyrowskiego.

80. min.: Sadlok wyrzucony z boiska! Lech rzucił świetną długą piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Łuczaka, który został obalony na ziemię przez Sadloka. Zasłużona czerwień dla obrońcy "Czarnych Koszul". Polonia kończy mecz w dziesiątkę.

78. min.: Strzał Lecha wysoko ponad bramką. Cani otrzymuje żółtą kartkę. Zmiana w Polonii: Teodorczyk zastępuje Dwaliszwilego.

77. min.: Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Korzym, wchodzi Łuczak.

76. min.: Coraz większe błędy Polonii. Przyrowski musiał za polem karnym wybijać piłkę spod nóg Korzyma.

74. min.: Przyrowski broni uderzenie Korzyma.

73. min.: Zmiana w Koronie. Schodzi Kuzera, wchodzi Jacek Kiełb.

72. min.: Za mocna centra Cotry.

71. min.: Sobolewski świetnie znalazł na skrzydle Korzyma, ten próbował centrować, ale Sadlok zdołał zablokować to zagranie.

69. min.: Lenartowski bliski pokonania Przyrowskiego strzałem głową.

67. min.: Kolejna kontra Korony. Na szczęście Cotra zdążył wrócić za Lechem.

64. min.: Cani zablokował wybicie piłki Małkowskiego. Szkoda, że nie skończyło się tak jak w piątek w meczu Cracovia- Górnik.

63. min.: Przyrowski kapitalnie broni niesygnalizowany strzał Golańskiego z rzutu wolnego.

62. min.: Cani pierwszy kontakt z piłką= ręka przed własnym polem karnym. Fatalnie.

61. min.: Robert Jeż ukarany żółtą kartką za faul na Sobolewskim.

59. min.: Goool! Lenartowski i jest 0:3! Centra Sobolewskiego z rzutu rożnego, Kuzera strąca piłkę do niepilnowanego Lenartowskiego a ten głową strzela trzeciego gola. Fatalny kwadrans Polonii.

59. min.: Przyrowski świetnie broni strzał Lecha zza pola karnego.

58. min.: I są zapowiadane zmiany. Brzyski za Wszołka i Cani za Baruchyana.

56. min.: W Polonii za chwilę dwie zmiany. Do wejścia szykują się Brzyski i Cani. Baruchyan dostał żółtą kartkę.

55. min.: Golański dostaje żółtą kartkę.

54. min.: Goool! Korzym! Golański znów ofensywnie wchodzi na połowę Polonii i odgrywa do kompletnie niepilnowanego Lecha. Ten zamiast uderzać, odgrywa jeszcze do Korzyma, a ten strzela na 2:0! Obrona Polonii stała jak zamurowana. Polonia przegrywa 0:2.

52. min.: Świetne wyjście z kontrą Korony Kielce. Korzym ograł Baszczyńskiego, uderzył na bramkę Przyrowskiego, ale znacznie przestrzelił.

50. min.: Chyba Jacek Zieliński powinien poważnie pomyśleć nad wprowadzeniem Caniego.

48. min.: Gooool! Paweł Golański Golański najpierw wszedł ofensywnie na połowę Polonii, odegrał do Lenartowskiego, ten zagrał do Lecha, a nowo wprowadzony zawodnik gospodarzy prostopadłym podaniem znalazł Golańskiego. Obrońca Korony nie miał problemu z pokonaniem Przyrowskiego. Polonia przegrywa 0:1.

47. min.: Sobolewski zbyt lekko do Korzyma.

46. min.: Zmiana w Koronie: Lech zastępuje Jamroza.

46. min.: Zaczynamy drugą połowę meczu!

Przerwa: Bardzo żywe spotkanie w Kielcach. Obie drużyny grają dzisiaj otwarty futbol i obie mają swoje sytuacje bramkowe. Na boisku dzisiaj dużo emocji z obu stron i sporo żółtych kartek. Miejmy nadzieję, że w drugiej części meczu obejrzymy gole.

45+2. min.: Koniec pierwszej połowy! Do przerwy 0:0

45+2. min.: Sobolewski centruje w pole karne, ale obrońcy Polonii wybijają piłkę.

45. min.: Kijanskas blokuje strzał Jeża.

44. min.: Baruchyan świetnie zgrał w polu karnym piłkę, ale Małkowski uprzedził Sultesa.

42. min.: Starcie przed polem karnym Korony. Sędzia Stefański pokazuje Cotrze żółtą kartkę.

39. min.: Przyrowski spokojnie wyłapuje centrę Vukovica. Po chwili bardzo podobnie interweniuje Małkowski.

37. min.: Jeż próbował strzału na bramkę, ale piłka po jego uderzeniu wyszła na aut. Słabo.

36. min.: Polonia bliska strzelenia gola. Najpierw Golański wybija z linii bramkowej strzał Wszołka, a potem Małkowski broni dobry strzał Sultesa. Szkoda.

35. min.: Sultes świetnie uciekł Lisowskiego, ale dośrodkował wprost w ręce Małkowskiego.

34. min.: Dobra kontra Polonii. Sadlok długa piłka do Jeża, ten odgrywa do wychodzącego Dwaliszwilego, ale strzał Gruzina blokują kielczanie.

33. min.: Vuković z pierwszej piłki do wchodzącego Lisowskiego, ale Przyrowski był pierwszy przy piłce.

32. min.: Ładne wejście Golańskiego, obrońca zagrał do Korzyma, ten próbował odegrać, ale kielczanie się pogubili.

30. min.: Korzym próbował grać na skrzydło do Sobolewskiego, ale zrobił to zbyt mocno.

28. min.: Dwaliszwili bardzo niecelnie do Pavla Sultesa.

26. min.: Golański ładnie lobem zagrywa w pole karne, ale Sadlok przecina tę piłkę.

25. min.: Ajjj, Baruchayn dobrze centruje w pole karne Korony, Dwaliszwili uderza głową, ale wysoko nad bramką Małkowskiego.

24. min.: Lisowski ręką wygarnął piłkę spod nóg Sultesa. Powinna być kartka.

23. min.: Kolejna kartka. Wszołek uderzył Golańskiego łokciem. Raczej przypadkiem. Jednak sędzia nie oszczędził młodego polonisty.

22. min.: Korzym rzucił się w pogoń za Piątkiem, ale kapitan Polonii spokojnie odgrywa do Przyrowskiego.

21. min.: Centra Dwaliszwilego zablokowana.

19. min.: Golański centruje spod linii końcowej, akcję strzałem zamyka Kuzera, ale świetnie broni Przyrowski.

19. min.: Sadlok otrzymuje żółtą kartkę. Faulował wychodzącego na czysta pozycję Jamroza.

18. min.: Strzał z dystansu Sobolewskiego, Lenartowski trąca delikatnie piłkę, ale Przyrowski nie ma problemu z tym strzałem.

17. min.: Sobolewski centruje z rzutu wolnego, zamieszanie w polu karnym Przyrowskiego, kielczanie sygnalizują zagranie ręką, ale sędzia wskazuje na narożnik boiska.

16. min.: Todorovski faulował Kuzerę na skraju pola karnego. Dużo teatru w upadku kapitana Korony.

15. min.: Sobolewski urwał się Todorovskiemu, ale przekombinował w polu karnym. Za późno zdecydował się na strzał i Przyrowski nie miał problemów z jego uderzeniem.

14. min.: Zamieszanie w polu karnym Korony, ale kielczanie skutecznie wybijają piłkę.

13. min.: To było pierwsze poważne ostrzeżenie dla Polonii. Sobolewski otrzymał żółtą kartkę za protesty po poprzedniej sytuacji.

11. min.: Goool, nie, nie ma. Zamieszanie pod bramką Przyrowskiego. Szybkie wykonanie rzutu wolnego, Sobolewski wpadł w pole karne, dograł wzdłuż linii, piłka odbija się od ręki Jamroza, a potem trafia pod nogi Lenartowskiego, który pakuje ją do bramki. Sędzia jednak gola nie uznaje i jest to słuszna decyzja.

10. min.: Lisowski nieudanie uderzał na bramkę Przyrowskiego, piłka trafiła do Korzyma, ale zawodnik korony był na spalonym.

9. min.: Kuzera ostro fauluje Dwaliszwilego na środku boiska. Kapitan Korony ukarany żółtą kartką.

6. min.: Agresywnie gra na początku Polonia. Dwaliszwili ładnie znalazł się na skrzydle, ale dośrodkował wprost w rękawice Małkowskiego.

5. min.: Małkowski kapitalnie broni strzał Jeża zza pola karnego.

5. min.: Niezła centra Lisowskiego, ale Jamróz nie zdołał przyjąć piłki.

2. min.: Ajjj, ładna akcja Wszołka. Młody polonista przedryblował dwóch przeciwników i zagrał po ziemi wzdłuż pola karnego. Niestety żaden z polonistów nie dołożył nogi.

1. min.: Pierwszy strzał na bramkę Małkowskiego. Niecelnie uderzał Sultes.

1. min.: Zaczynamy mecz!

18:26: Dzisiejszy mecz poprowadzi sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy.

18:25: Znamy już składy. Mała niespodzianka w Polonii, Cani zaczyna mecz na ławce.

Korona: Małkowski - Golański, Stano, Kijanskas, Lisowski- Korzym, Vuković, Lenartowski, Sobolewski, Kuzera - Jamróz.

Polonia: Przyrowski - Todorovski, Sadlok, Baszczyński, Cotra - Wszołek, Jeż, Piątek, Baruchyan, Sultes - Dwaliszwili.

18:20: Witam serdecznie. Za chwilę rozpocznie się spotkanie czwartej i piątej drużyny T-Mobile Ekstraklasy!