Memoriał Mirosława Morkowskiego. Derby dla Włocłavii! [zdjęcia, wideo]

Waldemar Zimny, kapitan Włocłavii, odbiera puchar od Kingi Maślanki i jej córki Pauli. redakcja
Pewne zwycięstwo 3:0 odnieśli oldboje Włocłavii w derbach Włocławka rozegranych w sobotę w ramach III memoriału Mirosława Morkowskiego.

Rozmiary wygranej to na pewno niespodzianka zważywszy na skład Kujawiaka. Włocłavia jednak od początku grała bardzo mądrze taktycznie i bez kłopotu pokonała rywali.Już w 10 minucie po podaniu Tomasza Bartczaka debiutujący w meczu Marcin Piotrowski otworzył wynik. Pięc minut później po zagraniu Mirosława Kasińskiego do bramki trafił Roman Konarski. Włocłavia w pierwszej połowie mogła podwyższyć, ale udanie w bramce Kujawiaka prezentował się Paweł Charaszkiewicz.Po zmianie stron Włocłavia grała defensywnie. W obronie tym razem zagrał i umiejętnie drużyną kierował Waldemar Zimny. Kujawiak miał więcej z gry, ale nie potrafił stworzyć zbyt wielu okazji. W 35 minucie (grano 2 x 25 min.) w słupek trafił Krzysztof Marcinak. Włocłavia odpowiedziała na 10 minut przed końcem. Kapitalną asystą popisał się Janusz Piwoński, a po indywidualnej akcji gola strzelił Konarski. To praktycznie pozbawiło złudzeń Kujawiaka.Po spotkaniu Kinga Maślanka wręczyła przechodni puchar Waldemarowi Zimnemu, kapitanowi Włocłavii.MVP spotkania uznany został Roman Konarski, zdobywca dwóch bramek, który otrzymał statuetkę ufundowaną przez Gazetę Pomorską.Włocłavia - Kujawiak 3:0 (2:0)Bramki: Marcin Piotrowski (10), Roman Konarski (15,40)WŁOCŁAVIA: Ireneusz Szylbert - Radosław Kuciński, Maciej Nawarski, Waldemar Zimny, Arkadiusz Wasielewski, Marcin Tulimowski, Tomasz Bartczak, Mirosław Kasiński, Marcin Piotrowski - Janusz Piwoński - Roman Konarski oraz Sławomir Majewski. Trenerzy: Wiesław Rymarkiewicz i Jarosław Grzesiak.KUJAWIAK: Paweł Charaszkiewicz - Przemysław Grabowski, Paweł Żebrowski, Janusz Dąbrowski, Mariusz Konwerski, Jacek Korejwo, Jacek Bergunda, Krzysztof Marciniak, Jarosław Chwiałkowski, Wiesław Pesta oraz Jacek Majewski, Sławomir Janowicz, Marcin Podgórski, Robert Tataruch. Trenerzy: Jan Jastrzębski, Roman Gemejnert.Sędziowali: Bartłomiej Wiśniewski, Łukasz Zasada.FILMIK ZE SPOTKANIA WŁOCŁAVIA - KUJAWIAKPo spotkaniu w Strzelnicy Sportowej Colt odbył się turniej bilarda w którym zwyciężył Tomasz Bartczak, zawodnik Włocłavii. Więcej na ten temat TUTAJWe wtorek po godzinie 20 TV Kujawy retransmitować będzie to spotkanie. Będzie je także zobaczyć w tym czasie na stronie internetowej www.tvkujawy.pl