Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego ZNP w strzelaniu z udziałem zawodników ze "Staszica"

staszic
staszic
Dobry start zawodników ze "Staszica" na turnieju strzeleckim.

W piątek 28.09.2012 odbyły się Mistrzostwa Związku Nauczycielstwa Polskiego w strzelaniu z broni pneumatycznej i kulowej. Zawody, jak co roku odbywały się na strzelnicy w Zespole Szkół Zawodowych w Staszowie. Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn. Ostrowiec reprezentowali nauczyciele z I L.O. im. Stanisława Staszica: Tomasz Kwiatkowski, Michał Sitarski i Maciej Krawczyk.Drużynowo zespół ze "Staszica" zajął 1 miejsce w kategorii broń pneumatyczna z wynikiem 289 pkt. oraz 2 miejsce w kategorii broń kulowa z wynikiem 235 pkt. Strzelanie z "wiatrówki" prowadzone było z odległości 10 m. z pozycji stojącej, natomiast na strzelnicy kulowej z karabinku sportowego kal. 5,6 mm. KBKS z 50 m. z pozycji leżącej.W klasyfikacji indywidualnej zawodnicy ze "Staszica" zajęli kolejno 2 miejsce Tomasz Kwiatkowski  3 miejsce  Michał Sitarski 4 miejsce Maciej Krawczyk. W klasyfikacji indywidualnej sklasyfikowanych zostało 36 zawodników.

Strefa Biznesu: Plantatorzy ostrzegają - owoce w tym roku będą droższe