Olimpia przegrała w Niecieczy

Łukasz Szalkowski
pomorska.pl
W końcówce meczu piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza zdołali strzelić bramkę i pokonali Olimpię 1:0.

Piłkarze Olimpii po fantastycznym występie przed własną publicznością z Miedzią Legnica mieli apetyt na wyjazdowe zwycięstwo w Niecieczy. Przez większość pierwszej połowy przeważali, ale nie potrafili zdobyć bramki. Najlepszą okazję miał Maciej Rogalski już w szóstej minucie meczu. Znalazł się sam na sam z Nowakiem, minął go i nie trafił do pustej bramki.W drugiej części spotkania "przycisnęli" gospodarze. Mecz zrobił się bardziej wyrównany, a gra częściej toczyła się w środku pola. Wynik spotkania otworzył w 79. minucie Kaczmarczyk. Pięć minut później drugą żółtą kartkę zobaczył jeszcze Piter-Bućko i Olimpia do końca meczu grała w dziesiątkę. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie zobaczyliśmy.Za tydzień grudziądzanie przed własną publicznością podejmą Flotę Świnoujście.Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:0 Olimpia Grudziądz79' Kaczmarczyk Termalica: Nowak - Plewa, Czerwiński, Kopacz, Fryc - Biskup (69' Biskup), Kaczmarczyk, Sołdecki (90' Paluchowski), Foszmańczyk (73' Maslo) - Smuczyński, Drozdowicz Olimpia: Sapela - Jaroch, Łabędzki, Piter-Bucko, Woźniak - Kłus, Smoliński (75' Żołądź), Kaczmarek, Rogalski (15' Szczot), Popović - Cieśliński Żółte kartki: 12' Sołdecki, 40' Kaczmarczyk - 23' Szczot, 29' Popović, 29' Piter-Bućko, 84' Piter-BućkoCzerwone kartki: 84' Piter-Bućko