Olimpia zremisowała z Wartą Poznań

Łukasz Szalkowski
Biało-zieloni zremisowali w sparingu z Wartą Poznań w kolejnym letnim sparingu 2:2. Bramki dla grudziądzan strzelali: Maciej Rogalski i Adam Cieśliński.

Mecz stał na wyrównanym poziomie. Olimpia na prowadzenie wyszła już w 9. minucie po strzale Rogalskiego z 20 metrów. Grudziądzanie nie cieszyli się długo prowadzeniem, bowiem w 14. minucie wyrównał Rasiak.W 17. minucie w polu karnym został sfaulowany Rogalski i sędzie podyktował "jedenastkę", którą pewnie wyegzekwował Cieśliński. Olimpia ponownie prowadziła, jednak skończyło się podobnie, jak wcześniej - w 37. minucie do bramki grudziądzan znów trafił Rasiak.W drugiej połowie gra toczyła się już spokojniej. Obie drużyny miały kilka ciekawych akcji, jednak żadna nie przyniosła efektów.Sparing z Wartą był ostatnim punktem obozu przygotowawczego Olimpii w Łężeczkach. Teraz piłkarze wrócą do Grudziądza, gdzie dalej będę przygotowywać się do nadchodzącego sezonu.Warta Poznań 2:2 Olimpia Grudziądz                              8' Maciej Rogalski14' Grzegorz Rasiak                              20' Adam Cieśliński (k)37' Grzegorz RasiakŻółta kartka: Jakub ZabłockiWarta Poznań: Paweł Beser (46 Adrian Lis) - Przemysław Kocot, Łukasz Jasiński, Alain Ngamayama, Dawid Jasiński (75 Dariusz Wróblewski) - Paweł Piceluk (71 Michał Trenkler), Adrian Bartkowiak, Maciej Scherfchen, Artur Marciniak (46 Michał Goliński), Błażej Nowak (46 Michał Ciarkowski) - Grzegorz Rasiak (46 Łukasz Spławski).Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel (46 Oskar Rybicki) - Robert Pisarczuk (46 Adam Banasiak), Michał Łabędzki (46 Adrian Bielawski), Marcin Woźniak (46 Marcin Staniek), Adrian Frańczak (46 Sławomir Mazurkiewicz) - Maciej Rogalski (46 Dariusz Kłus), Dariusz Gawęcki (46 Łukasz Suchocki), Marcin Smoliński (46 Bartosz Śmietanko), Piotr Ruszkul (46 Jakub Zabłocki), Robert Szczot (46 Bartosz Fafiński) - Adam Cieśliński (46 Sebastian Strzelczyk).