Pierwsza kolejka TKKF [wyniki]

TKKFRADZIEJOWIANKA
redakcja
23.X.2011 w sali gimnastycznej ZS i P w Radziejowie odbyła się pierwsza kolejka w lidze regionalnej w piłkę siatkową.

W pierwszym meczu Olimpia Nowa Wieś wygrała w trzech setach Tęczę z Topólki do 18, 24,23.

W następnym pojedynku zagrał debiutujący w lidze zespół z Byczyny, w którym gra Piotr Kołtuński grający ostatnio w III lidze LZS Jastrzębiu. Drużyna Dragona pokonała zdecydowanie NKA Zagople Kruszwica 3-0 (19,17,10). W meczu Oldboy TKKF „Radziejowianka” a Powiatówka Dobre tylko drugi set był wyrównany pozostałe dwa zdecydowana przewaga Powiatówki 0-3 (12,23,13). Agropol Zakrzewo wygrał 3-1 z TKKF „Radziejowianka”.

Najwięcej emocji było w meczu Energohandel a mistrz z ubiegłego sezonu „Kuranty” Powałkowice. Mecz bardzo wyrównany lecz minimalnie lepszą drużyna okazali się „Kuranty” w setach 3-0 (25,24,23 ).

W ostatnim meczu spotkały się drużyny debiutujące w lidze. Osięciny (w składzie gra Radosław Urbaniak grający w III lidze LZS Jastrzębie) i Lubraniec. Wygrała drużyna z Osięcin 3-0 ( 19,7,19).

Pierwszym liderem został zespół z Osięcin. Kolejne miejsca w czołówce zajmują Dragon Powiatówka
Sędziami głównymi byli kol. Piotr Krupiński, Remigiusz Koźmiński, Teodor Bykowski pomocniczym Sylwester Wojciechowski.

Organizator TKKF „Radziejowianka” dziękuje wszystkim drużyną za sportową przyjacielską postawę podczas meczów. Następna kolejka odbędzie się 20.XI .