PlusLiga: piąta z rzędu porażka AZS PW

Ralf
Ralf
Tym razem podopieczni Radosława Panasa przegrali na wyjeździe z Delectą Bydgoszcz 1:3. Po meczu stołeczni siatkarze mieli sporo pretensji do sędziów. Zdaniem zawodników kilka decyzji arbitrów wypaczyło końcowy wynik.

Spotkanie Neckermann AZS Politechnika Warszawka contra Delecta Bydgoszcz dostarczyło kibicom sporo wrażeń. W pierwszym secie pewnie prowadzili gospodarze. Ale w drugim lepsi byli już goście ze stolicy, którzy świetnie radzili sobie także na początku trzeciej partii.

Wtedy na boisku pojawił się Piotr Gruszka i dzięki niemu bydgoszczanie wygrali tę część meczu. Czwary set to już ostra walka punkt za punkt. Ostatecznie zwyciężyła Delecta (29:27).

Jednak AZS Politechnika zapowiada, że będzie się odwoływać od wyniku tego spotkania. Powód? W barwach gospodarzy zagrał siatkarz, którego nie wpisano do meczowego protokołu.

Warszawska drużyna uważa też, że sędziowie podjęli kilka - jej zdaniem - błędnych decyzji, które wypaczyły wynik ostatniego seta, a w konsekwencji całego siatkarskiego pojedynku.

To już piąta z rzędu przegrana Neckermanna w PlusLidze.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani