Powiatówka blisko mistrzowskiego tytułu

TKKFRADZIEJOWIANKA
Ósmą wygraną zanotował zespół Powiatówka w siatkarskiej lidze TKKF Radziejowianka.

Ekipa z Dobrego w ostatniej kolejce pokonała drużynę organizatorów rozgrywek i pewnie zmierza po tytuł mistrzowski. Zapewni go sobie zapewne w 10. kolejce (w następnej rundzie pauzuje) kiedy to zmierzy się z Energohandlem Radziejów.. Chyba, że wcześniej punkty straci Dragon Byczyna.
Powiatówka Dobre zmierza na mistrza ligi w ostatniej kolejce podejmować będą słabiej spisującą się w tym sezonie drużynę Energohandel, również pozostałe miejsca w lidze będzie decydowała ostatnia kolejka. W ósmej kolejce zapewne czekano na mecz pomiędzy Powiatówką a TKKF, Pierwszy set wygrana przez Radziejowiankę 25-21 rozgrzała publiczność, pozostałe trzy sety wygrane przez Powiatówkę były bardzo emocjonujące i wygrana 1-3 (-21,23,23,21), W pozostałych meczach padły wyniki Old boy –Energohandel 0-3 (14,22,22), Olimpia Nowa Wieś-Agropol Zakrzewo 0-3 (17,21,15). Mecz pomiędzy Kruszwicą i Powałkowicami był bardzo wyrównany. Ostatni set wygrany 32-34 dał zwycięstwo 3-1 drużynie z Powałkowic (23,23,-23,32). Następna kolejka 25.03 w sali ZSiP w Radziejowie grają: Energohandel- Topólka, Zakrzewo-Byczyna, Nowa Wieś-Oldboy, TKKF-Kuranty wolne mają Dobre i Kruszwica.Ostatnią kolejkę tworzą pary: Nowa Wieś-Byczyna, Oldboy-Topólka, Zakrzewo-Kruszwica,Dobre- Energohandel wolne Kuranty i TKKFAktualna tabela.1. Powiatówka Dobre

8 22 24-72. Dragon Byczyna

7 18 18-63. Kuranty Powałkowice
8 18 20-94. Agropol Zakrzewo
7 15 16-85. NKA Kruszwica

8 12 17-166. TKKF

8 11 16-177. Olimpia Nowa Wieś

7 8 13-168. Energohandel

7 6 8-159. Tęcza Topólka 7 1 4-2110. Oldboy TKKF