MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Oferta pracy: BARMAN/BARMANKA...
fot. Damian Kujawa

Praca w Warszawie. Jak płacą w stolicy? Tyle może zarobić pielęgniarka, nauczyciel, taksówkarz i księgowy. Aktualne oferty

Barman - od 19,7 zł / h

Oferta pracy: BARMAN/BARMANKA
Numer: S t P r / 2 2 / 0 4 0 6
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zakres obowiązków: przygotowywanie napoi ciepłych i zimnych, alkoholowych i bezalkoholowych, dbanie o prawidłowe zatowarowanie baru oraz o jego czystość i stan techniczny
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN / h
Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie / umowa o świadczenie usług

Wymagania konieczne:
wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie
znajomość języków - polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
zawód - barman

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Numer telefonu: 697700611