Strefa FanZone pojawi się w Warszawie na meczu Polonii z Wisłą

W 18. kolejce T-Mobile Ekstraklasy strefa kibica FanZone zawita do Warszawy, gdzie Polonia zmierzy się z Wisłą Kraków. W przeciwieństwie do poprzedniego niezwykle zaciętego głosowania tym razem faworyt wygrał zdecydowanie.

Na drugą tegoroczną FanZonę zapraszamy kibiców do Warszawy w sobotę 9 marca. Mecz Polonii z Wisłą rozpocznie się o godz. 18:00. Strefa będzie otwarta dla kibiców od 16:30.

Jakie atrakcje czekają w T-Mobile FanZone?

Kopacze, w których zmierzysz, jak mocno potrafisz uderzyć piłkę, stoły do piłkarzyków i jedyne takie w Polsce Gigapiłkarzyki- 12 osób przy jednym stole! Konsole Sony Playstation 3 z grą FIFA13, oraz konsole XBOX 360 z grą Kinect Sports! Będzie też symulator rzutów karnych, w którym sprawdzisz swój refleks i wiele innych!

Spotkanie przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie zapowiada wiele emocji. Mimo osłabień kadrowych poniesionych w przerwie zimowej piłkarze "Czarnych Koszul" w dwóch pierwszych meczach rundy wiosennej wywalczyli cztery punkty. Podopieczni Piotra Stokowca zremisowali z gdańską Lechią 1:1 i wygrali na stadionie w Poznaniu z tamtejszym Lechem 1:0. Dorobek punktowy wiślaków jest o połowę mniejszy. "Biała Gwiazda" dwukrotnie zremisowała - z GKS-em Bełchatów i Podbeskidziem Bielsko-Biała. To właśnie na meczu z "Góralami" w poprzedniej kolejce gościła strefa FanZone.

T-Mobile FanZone swoją inaugurację miało podczas drugiej wiosennej kolejki. Kibice klubów ekstraklasy mogli głosować, gdzie chcieliby skorzystać z atrakcji strefy kibica. Z meczów 18. kolejki zdecydowanie najwięcej głosów otrzymało spotkanie Polonii Warszawa z Wisłą Kraków. Prawie połowa głosujących wskazała właśnie to starcie (49 proc.). Drugie miejsce zajęło Zabrze (Górnik - Lech), które uzbierało 22 proc. głosów. Mecz Lechii z Koroną w Gdańsku otrzymał 9 proc. głosów, a Podbeskidzia z Legią 8 proc.

Można już brać udział w głosowaniu na kolejną lokalizację FanZone w ramach 19. kolejki. Przypominamy, że na uczestników czekają piłkarskie gadżety. Głosowanie dostępne jest w serwisie T-Mobile Trendy.