Trzy ekspresowe linie autobusowe od 10 kwietnia jeżdżą mostem im. Marii Skłodowskiej-Curie.
Udostępnij artykuł na Facebooku |
Linia E-4 jeździ na trasie: Tarchomin – Świderska – Ćmielowska (powrót: Świętosławskiego) – Światowida – Myśliborska – most Marii Skłodowskiej-Curie – Metro Młociny. Autobus kursuje co 10 minut. Linia zatrzymuje się na przystankach: Tarchomin, Myśliborska, Porajów i Metro Młociny.
Linia E-8 kursuje na zmienionej trasie: Nowodwory – Światowida – Myśliborska – most Marii Skłodowskiej-Curie – Metro Młociny. Autobus pojawia się na przystanku co 4 minuty. Na swojej trasie zatrzymuje się na przystankach: Nowodwory, Stefanika, Mehoffera i Metro Młociny.
E-6 to z kolei nowa linia, uruchomiona na trasie: Metro Młociny – most Marii Skłodowskiej-Curie – Myśliborska – Światowida – Nowodwory. Kursuje co 8 minut i zatrzymuje się na przystankach: Metro Młociny, Porajów, Myśliborska, Tarchomin, Mehoffera, Stefanika i Nowodwory.
Zmieniło się też kursowanie linii 101 i 510. Ta pierwsze jeździ teraz na trasie: METRO MŁOCINY – Zgrupowania AK „Kampinos” (trasa mostowa) – most Marii Skłodowskiej-Curie – Myśliborska – Światowida – NOWODWORY. Z kolei linia 501 w celu zapewniania dogodnej przesiadki z linii metra, została skierowana na trasę: EMILII PLATER - stara trasa - ks. Popiełuszki – Słowackiego – Włościańska – Żelazowska – al. Armii Krajowej - most Grota-Roweckiego - stara trasa - NOWODWORY.
Czytaj więcej o moście Północnym:
- „Pływający” autobus 101? Na mapach w sieci wciąż nie ma mostu Północnego
- 2300 samochodów na godzinę. Drogowcy zmierzyli ruch na moście Północnym
Bydgoska policja pokazała filmy z wypadków z tramwajami i autobusami
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?