Uczniowie SP 12 w ścisłym finale IV turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

nadesłane

Młodzi piłkarze z Włocławka awansowali do finału krajowego IV w turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Zawody od czwartku trwają w Warszawie. Włocławianie idą jak burza, nie stracili jeszcze gola.W pierwszym dniu zawodów grupie (w kategorii chłopców młodszych 10-11 lat) zawodnicy zdobyli komplet punktów wygrywając z SP nr 4 ŁKS Łomża 3:0 ( bramki: Dorsz, Cichocki, Mazurek), UKS SAP Brzeg 7:0 (Gemajnert 3, Trzciński 2, Cichocki, Postrygasz), SP nr 18 Tarnów 2:0 (Dorsz, Rybka). W drugim dniu włocławianie w ćwierćfinale pokonali zespół Anglii Milicz 4:0 (Cichocki 2, Trzciński, Gemajnert) oraz w półfinale Varsovię Mokotów 2:0 (Rybka, Trzciński). W sobotę na Torwarze rozegrany zostanie Wielki Finał. W finale włocławianie zmierzą się z SP 51 Katowice. Początek meczu o godzinie 15.10. Czytaj - Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 zagrają w finale IV turnieju orlika o puchar premiera Donalda Tuska SP 12: Jakub Woźniak, Adrian Rybka, Alan Rosołowski, Igor Trzciński, Marcin Dorsz, Patryk Cichocki, Kamil Gemajnert, Damian Rutkowski, Bohdan Postrygasz, Krzysztof Mazurek. Trener Łukasz Ramza. Dodajmy, iż dotychczas największym sukcesem zespołu z regionu w turnieju o puchar premiera jest drugie miejsce uczniów SP 12 w rywalizacji dzieci 7-8 lat w 2011 roku. RAMOWY PROGRAM FINAŁU – HALA TORWAR:*. Program poprowadzą – Darek Szpakowski i Darek Szlęzak (DJ UCHO – prezenter znany młodzieży z poprzednich edycji i tegorocznych finałów wojewódzkich Turnieju Orlika oraz innych turniejów piłkarskich np. „Z podwórka na stadion" czy „Turnieju im. Marka Wielgusa")- od. godz. 13.00 - możliwość wejścia widzów do obiektu,- ok. 13.30 przyjazd drużyngodz. 14.00 - 14.30 – Oficjalne otwarcie finałów Turnieju Orlikagodz. 14.30 – 15.00 – I mecz finałowy – dziewczynki 10 – 11 lat , mecz 2 x 10 minut, 5 minuty przerwy- godz. 15.00 – 15.10 – przerwa między meczami (10 minut), konkursy dla publiczności pod hasłem „STOP zwolnieniom z WF"godz. 15. 10 – 15.40 – II mecz finałowy – chłopcy 10 – 11 lat (w przerwie meczu pokazy taneczne i zabawy dla publiczności) godz. 15.40 – 16.00 –– „10 najlepszych" wręczenie nagród dla najlepszych zawodniczek i zawodników w turnieju eliminacyjnym + konkurs dla publiczności z udziałem piłkarzygodz. 16.05 – 16.35 – III mecz finałowy – dziewczęta starsze- godz. 16.35 – 16.45 – przerwa między meczami (10 minut), konkursy dla publiczności pod hasłem „STOP zwolnieniom z WF"godz. 16.45 – 17. 15 – IV mecz finałowy – chłopcy starsi ( w przerwie pokazy taneczne)- godz. 17.15 – 17. 30 – występy artystyczne (przygotowanie drużyn do ceremonii dekoracji)godz.17.30 – 18.00 Wielki Finał, wręczenie nagród (drużyny które zajęły miejsca I – III )