Włocłavia gra w Swarzędzu z Unią [wyniki 3 ligi]

Wojciech Alabrudziński
W weekend odbędą się ostanie mecze w tym roku w III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5
NiedzielaNordenia - Lubuszanin 0:0 Koniec meczuNORDENIA: Korbik - Jarmuszkiewicz, Gułajski, Ratajski, Jujeczka, Brauza, Wysocki, Grześkowiak, Lasek, Kurminowski, Szczudeł.LUBUSZANIN: Szacfer - Wicberger, Bączyk, Przybylski, Natkaniec, Turowski, Feciuch, Nawrocki, Kottas, Zubilewicz, Wawaszczak.2 min. - kontrowersyjna sytuacja na początku meczu. Piotr Gułajski dosrodkował, piłka wpadła do bramki, sędzia odgwizdał spalonego Mikołaja Laska, który nie jednak nie dotknął piłki. 9  min. - początek meczu dla gospodarzy, w polu karnym był Łukasz Szczudeł, w opinii Nordenii był przytrzymywany za koszulkę, ale sędzia nie zareagował  17 min. - dogodna okazja gości. Najpierw Korbik wygrywa sytuację sam na sam z napastnikiem Lubuszanina, a dobitkę z linii bramkowej wybija Jarmuszkiewicz20 min . - z rzutu rożnego dośrodkował Marek Bauza Łukasz Szczudeł głową, ale z pustej bramki piłkę wybija obrońca gości25 min. - dwukrotnie próbował strzelać Kurminowski, ale nieskutecznie 28 min. - Lubuszanin z rzutu wolnego, ale nad bramką35 min. - nadal 0:0, Nordenia próbuje szans w strzałach z dystansu, Lubuszanin kontruje45 min. przerwa 0:049 min. - Lasek zagrywa wzdłuż bramki, Szczudeł jednak trafia w słupek60 min. - gra się wyrównała, nadal bez goli w Dopiewie75 min. - siadło tempo spotkania, druga połowa o wiele mniej ciekawsza od pierwszej, nadal 0:090 min. - trwa doliczony czas gry, bez sytuacji, bez akcji, zespoły czekają na końcowy gwizdek90 +3 min. - koniec meczu, 0:0 w Dopiewie. W ostatniej akcji za kopnięcie rywala czerwoną kartą ukarany Gułajski i Nordenia zakończyła mecz w osłabieniu. Czyli w otatnim meczu rundy jesiennej bez goli!. Zapraszam na relacje z DERBÓW INOWROCŁAWIA
TABELA 3 LIGI PO SOBOTNICH SPOTKANIACH
Sobota: Unia S. - Włocłavia 2:0 (0:0) Koniec meczuBramki: Łukasz Lebioda (60), David Paku Tshela (85)WŁOCŁAVIA: Szablewski - Kmieć, Lamparski, Budnicki, Serocki, Haberski, Bartczak, Dębicki, Bobrowski (57. Tłuchowski), Śmigiel (żk), Rosiak.15 min. 0:0, mecz wyrównany informuje Artur Kochal kierownik Włocłavii30 min. - 0:0, po dwóch kwadransach45 min. - 0:0GOL. 60 min. - Włocłavia traci gola, bezpośredni strzał z rzutu wolnego Lebioda75 min. - nadal 1:0 dla UniiGOL. 85 min. - David Paku Tsela ustala wynik meczu90 min. - koniec spotkania.
Lech - Górnik 1:0 (1:0) Koniec meczuBramka: Piotr Buchalski (40)LECH: Ryłka - Baranowski, Buchalski, Ewert, B. Feter, J. Feter, Moszczyński (90. Dobroński), Goc, Komorowski (65. Tomczyk), Figurski (65. Lewandowski), Kukowski.GÓRNIK: Szczepankiewicz - Nawrocki, Adamczewski, majewski, Dubowicz, Augustyniak, Modelski, Witkowski, Sobieraj, Szkolmowski, Błaszczak (48. Gościmski)19 min. - bez goli, bez sytuacji, na razie w środku pola spotkania, relacjonuje nam Krzysztof Kalinowski, spiker na meczu.30 min. - Kukowski w 26 min. strzela z 25 metrów, ale bramkarz gości pewnie łapie piłkę, grę zespołom utrudnia padający deszczGOL. 40. Piotr Buchalski głową po podaniu Komorowskiego i 1:0 dla Lecha, który udokumentował przewagę. Wcześniej szansę miał Kukowski, ale strzelał niecelnie45 min. - przerwa56 min. - z 10 metrów prosto w bramkarza strzelił Figurski60 min. - przewaga Lecha, zespoły bez zmian wyszły na drugą połowę61 min. - Figurski na 5 metrze, ale ponownie traci szansę na zdobycie gola75 min. - gra się wyrównała i toczy się w środku pola.83 min. - nadal 1:0. Jednak ten wynik nie oznacza wcale, że rypinianie mogą czuć się pewni zwycięstwa. Pamiętamy wszyscy mecz z Chemikiem Bydgoszcz.87 min. - Modelski za dwie żółte opuszcza boisko, wczesnie ładnie strzelał z 25 metrów, ale nicelnie 90 min. - Koniec meczu, wygrana Lecha na zakończenie rundy jesiennej. Ostatni kwadrans należał do Górnika, który jednak nie wyrównał.
Polonia - Wda 0:1 (0:0) Koniec meczuBramka: Leszek Szczygielski (55)
Notecianka - Piast 2:4 (0:1) Koniec meczuBramki: Bartłomiej Delekta (60), Kamil Kala (70) oraz Krzysztof Kendzia (43. głową), Tomasz Kempiński (66), Dariusz Reyer 2 (77, 85. karny)
NOTECIANKA: Ciesielski - Gac, Delekta, Jastrzembski, Schumacher, Goczkowski, Nadolski, Słupski, Kala, Jastrzębski, Nowicki.  PIAST: Sadowski - Czwojdrak, Reyer, Biernat, Pospiech, Kempiński, Kendzia, M. Kurzawa, Kowalski, Duda, Szymański.Relacjonuje Zygmunt Groń (spiker Notecianki)10 min. - wyrównany początek15 min. - badanie sił z obu stron25 min. - jeden strzał gości w światło bramki, nadal bez goli 35 min. - nieciekawe spotkanie, to opinia także Grzegorza Pernaka, kierownika Piasta.GOL. 43 min. - zagranie Szymanowskiego i Kendzia głową zdobywa prowadzenie dla gości45 min. - koniec I połowyGOL. 60 min. - strzałem z bliska Delekta wyrównuje stan tego meczuGOL. 66 min. - szybka odpowiedź gości, Tomasz Kempiński uderzeniem głową strzela na 2:1GOL. 70 - Kamil Kala wyrównuje stan meczuGOL 77 min. - rozstrzelały się zespoły w Pakości. Tym razem Dariusz Reyer w swoim stylu z 30 metrów zdobywa gola dla PiastaGOL. - 85 min. z karnego Reyer podwyższa na 4:2, jedenastka po faulu na Kempińskim.90 min. - koniec meczu
Victoria - Chemik 0:1 (0:0) Koniec meczuBramka: Maciej Kot (79)
VICTORIA: Skory - Szczukowski, Okanga, Poznański, Walda, Grugiel, Kardasz, Solecki, Kujawka, Springer, Kowal.  CHEMIK: Retlewski - Szeremet, Paczkowski, Rudziński, Wrzos, A. Kacprzak, Witucki, M.Jaworski, Spychała, Kot, Katerla Relacjonuje Zenon Rydelski.12 min. - 0:0, początek spotkania to optyczna przewaga gospodarzy. Jednak od 7 minuty mecz jest wyrównany.17 min. - Adam Kacprzak z 20 metrów strzela nad poprzeczką26 min. - ponownie strzela Kacprzak płasko po ziemi, ale broni bramkarz Victorii34 min. żołtą kartką upomniany Rudziński43 min. najlepsza okazja gosopodarzy po rzucie rożnym Kujawka nieczysto trafia w piłkę i z 3 metrów uderza obok słupka  45 min. - 0:0 do przerwy57 min. - zmiana w Victorii, za Kowala wszedł Piskorski60 min. - kartką żółtą upomniany Paczkowski62 min. - zmiana w Chemiku, za Spychałę Jarzębiński65 min. - żółtą kartką upomniany Piskorski, nadal 0:0GOL. 79 min. - w zamieszaniu z bliskiej odległości do siatki trafia Maciej Kot. Chemik wygrywa w Koronowie 1:0 90 min. koniec meczu Chemik wygrywa 1:0.
Mieszko - Unia S. K. 2:1 (0:0) Koniec meczuBramki: Daniel Szymański (55), Przemysław Urbaniak (65. karny) oraz Michał Osiński (87)
MIESZKO: Bihun - Góralski, Zimnik, Urbaniak,  Jackowiak, A. Mokrzycki, Ciążyński, Ł. Mokrzycki, Nowak, Gąsiorowski, Szymański.  UNIA SK: Gajewski - Kubas, Boldt, Grzelak, Frasz, Ruciński, Wiśniewski, Błaszczak, Szkaradek, Murach, Raczyński15 min. - słabe spotkanie w Gnieźnie, bez dogodnych sytuacji, bez goli30 min. - nic się nie zmienia w Gnieźnie, nadal bez goli i bez ciekawych sytuacji40 min. - 0:0, warto odnotować tylko strzał w 36 min. pomocnika Unii, ale ładnie obronił bramkarz Mieszka45 min. - przerwa, 0:0, z 17 metrów strzelał zawodnik Unii ale prosto w mur. Gospodarze odpowiedzieli czterema dośrodkowaniami, ale pewnie broni Gajewski. GOL. 55 min. Daniel Szymański uderza głową i Mieszko prowadzi 1:060 min. - czerwona kartka dla zawodnika Unii Marcina GrzelakaGOL. 65 min. - rzut karny wykorzystuje Przemysław Urbaniak i Mieszko wygrywa już 2:085 min. czerowna kartka dla Arkadiusz Mokrzyckiego, wyrównane siłyGOL. 87 min. - kontaktowy gol dla Unii. Strzelcem Michał Osiński90+5 min. - koniec meczu, Mieszko wygrało 2:1.
Unia J. - Calisia 0:2 (0:1) Koniec meczuBramki: Marcin Lis (18. głową), Daniel Armatys (89)
UNIA J: Mieczkowski - Wawrzyniak (72. Wieczorek), Jagielski (90+2 Kedziora), Kaniewski (żk 73. Bachanek ż), Lisiecki (32. Gabrych), Dereżyński, Sirko (żK), Brzykcy, Rogalski, Klimek, Dworacki.CALISIA: Ludwikowski - Piróg, Janicki, Grabowski (żk), Frontczak (46. Armatys), Tywuniuk (żk), Sowiński, Lis, Ciesielski (90. Majchrzak), Kupczyk (86. Mazurek), Dziubek (90+2. Przybylski)..Relacjonuje Przemysław Powała (Gazeta Pomorska).GOL. 89 min. - kontra gości i 2:0, strzelcem Daniel Armatys.68 min. - dogodna okazja Pawła Klimka, ale napastnik gospodarzy w sytuacji sam na sam strzela obok słupka65 min. - gospodarze starają się wyrównać, są więcej przy piłce i mają optyczną przewagę.52 min. - początek drugiej połowy dla gospodarzy, dwa rzuty rożne, po których było groxnie pod bramką Calisii, która nadal prowadzi 1:0.45 min - przerwa, Calisia zdecydowanie przeważa i prowadzi 1:0.Miała szansę podwyższyć wynik po błędach w wybiciu bramkarza Unii, ale napastnicy nie spodziewali się takich prezentów i nie wykorzystali sytuacji.32 min. - zmiana w Unii Janikowo, za kontuzjowanego Lisieckiego wszedł Gabrych25 min. - w Janikowie nadal 0:1.GOL. 18 min. - goście obejmują prowadzenie. Strzelcem gola Marcin Lis. Po zagraniu wzdłuż bramki, zawodnik Calisii strzałem głową pokonuje bramkarza gospodarzy.Mecz rozpoczął się o godzinie 12.