Wyniki III kolejki w lidze TKKF Radziejów

TKKFRADZIEJOWIANKA
Sprawozdanie z ligi siatkarskiej TKKF Radziejowianka po rozegraniu meczów III kolejki.

Drużyna KTS Ziemowit z Osięcin została wycofana z rozgrywek. Organizator podjął decyzję o wycofaniu drużyny z uwagi na dwukrotne nieprzybycie zespołu na mecz oraz w jednym meczu zagrał zawodniknieuprawniony pkt 29 regulaminu ligi.
Pozostałe mecze trzeciej kolejki odbyły się.
Pierwszy mecz pomiędzy TKKF a Kruszwicą dostarczył wiele emocji. Dwa pierwsze sety wygrała drużyna TKKF (24,11) i po tym ostatnim wysoko wygranym secie wydawało się że trzeci set to formalnośc, niestety TKKF przegrywa (22) a Zagople złapało wiatr w plecy i cały mecz wygrali czwarty set do 23 i 13.
Topólka zagrała awansem przegrywając z Powałkowicami 3-0 (16,19,11).TKKF Oldboy wygrał 3-2 po bardzo emocjonującym pojedynku drużynę z Lubrańca. W pierwszym secie TKKF do stanu 7-16 gra się nieukładała ale końcówka wyglądała już lepiej i set kończy się przegraną do 21.W drugim secie to TKKF okazał się drużyną lepszą wygrywa seta do 16, wynik meczu 1-1.Dwa kolejne sety miały identyczny przebieg TKKF przegrywa do16 i wygrywa do 19. W piątym secie lepsi byli Oldboy i wygrali mecz 3-2.
W meczu pomiędzy Olimpią Nowa Wieś a Powiatówką Dobre do gry świetnie dopingowywli kibice grających drużyn. Dwa pierwsze sety dla Dobrego (23,22), a walka była punkt za punkt, trzeci set wygrywa Olimpiado 16 i stan meczu 2-1 dla Dobrego.W tym momencie wynik podgrzewał kibiców i zawodników. Czwarty set bardzo ciekawych zagrań, lecz lepszymą w tym dniu była Powiatówka 1-3.
W ostatnim w tym dniu meczu spotkały się drużyny Agropol Zakrzewo i Energohandel. W składach obydwóch drużyn brakowało wielu zawodników z pierwszych składów. Drużyny stworzyły ciekawe widowisko. Wszystkie sety były bardzo wyrównane lecz minimalnie lepsza drużyną był Agropol wygrywając 3-0 (22,28,26).
TABELA 1 .„Kuranty” Powałkowice 3 9 9-02. Powiatówka Dobre 3 9 9-13 Dragon Byczyna 2 6 6-14 Agropol Zakrzewo 2 6 6-1 5.

Olimpia Nowa Wieś 3 5 9-36. Energohandel 3 3 3-67. NKA Zagople Kruszwica 3 3 5-8 8. Oldboy TKKF 3 2 3-8 9.  TKKF 3 1 4-910 Lubraniec 2 0 2-6 11 Tęcza Topólka 3 0 0-9
NASTEPNE MECZE W DNIU 18.12 w sali LO zagrają:   9,00 DOBRE -KURANTY,   10,30 OLIMPIA-TKKF,   12,00 OLDBOY-ZAKRZEWO, 13,30 TOPOLKA-LUBRANIEC,   15,00 BYCZYNA-ENERGOHANDEL, pauzuje Kruszwica