Wyniki na żywo 20. kolejki V ligi (gr. 2)

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy. Pisz - GG 2430115.Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym.
Lider Włocławek - Kujawiak Kowal 2:2 (1:1) Koniec meczuBramki: Paweł Rybicki (33), Łukasz Pałczyński (50) - Dawid Kwiatkowski (43), Szymon Gawłowski (61)LIDER: Kazimierczak - Ł. Lewandowski, Skowroński, Malinowski, Różycki, Matusiak,  Ł. Pałczyński (74. M. Pałczyński), Hadaś, Rybicki, Rutecki, Bocian (58. Ndao).KUJAWIAK: Kunicki - Rudziński, Markowski, Kowalski, Gawłowski, Kmieć (70. Gracyk), Dziedzic-Kamiński, Bartczak, M. Malinowski (55. Koc), Kwiatkowski, Ogłodziński (77. Michał Jakubowski).25 min. 0:0GOL 33 min. Paweł Rybicki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobywa gola dla Lidera.GOL 43 min. Dawid Kwiatkowski zostawiony na 4 metrze po rzucie roznym wyrównuje stan meczu45 min. - przerwaGOL. 50 min. Łukasz Pałczyński strzela drugą bramkę dla LideraGOL. 61 min. - Szymon Gawłowski z 18 metrów po ziemi wyrównuje stan meczu. Po rzucie rożnym piłka odbija się od sędziego i trafia do Gawłowskiego.88 min. Kwiatkowski przerzucił piłkę nad bramkarzem nad 30 metrze, ale wrócili po nieudanej pułapce ofsajdowej obrońcy i wybili piłkę90 min. - koniec meczu
Mień Lipno - Pałuczanka Żnin 2:0 (1:0) koniec meczuBramki: Marcin Bartczak (31), Michał Ośmiałowski (70)MIEŃ: Ziemiańczyk - Serafin, Mielczarek, Szarpatowski, Jańczak, Kowalczyk, Bartczak, Cichowicz, Mańka, Trejda, Ośmiałowski.30 min. - 0:0GOL. 31 min. - Marcin Bartczak grający trener gospodarzy otwiera wynik meczu45 min. - przerwa60 min. 1:0GOL. 70 min. - Michał Ośmiałowski podwyższa wynik meczu90 min. - koniec meczu, Mień wygrywa 2:0.
Kujawianka Izbica Kujawska - MGKS Lubraniec 1:0 (1:0) koniec meczuBramka: Marek Zentkiewicz (21. głową)KUJAWIANKA: Ireneusz Szylbert - Marcin Iżmanowski, Szymon Pińkowski, Patryk Baranowski, Marek Zentkiewicz, Paweł Manelski, Bartosz Kotkowski, Tomasz Wawrzyniak, Kamil Kuropatwiński, Łukasz Galanciak, Damian Kotkowski.MGKS: Roman Kapuściński - Arkadiusz Kołodziej, Marcin Adamowski, Jarosław Kuczkowski, Szymon Szortyka, Dawid Orzelski, Dominik Chojnacki, Cezary Ciesielski, Krzysztof Kosiński, Marcin Bet, Mariusz Podczarski.GOL. 21 min. - dośrodkowanie Tomasza Wawrzyniaka z rzutu rożnego i głową Marek Zentkiewicz zdobywa gola dla gospodarzy.Przerwa60 min. - 1:0.75 min. - nadal 1:090 min. koniec meczu, Kujawianka wygrała 1:0.
Gopło Kruszwica - Kujawianka Strzelno 1:0 (0:0) koniec meczuBramka: Rafał Redman (81. karny)GOPŁO (wyjściowy): Młynarek - Żurawski, Suliński, Kozłowski, Talaska, Redman, Bendkowski, Sokołowski, Kotecki, Kaniewski, Biłoszewski.30 min. - 0:045 min. - słaby mecz w Kruszwicy, do przerwy bez goli 60 min. - 0:0GOL. 81 min. - Rafał Redman z rzutu karnego i Gopło wygrywa 1:090 min. koniec meczu Gopło z 3. punktami!
Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin 0:5 (0:2) Koniec meczuBramki: Dawid Janicki (27, 34, 47, 65), Marcin Janicki (77)
Kujawy Markowice - BrzyskoRol Brzyskorzystewko 4:2 (3:0) koniec meczu Bramki: Grabarek, Bakiera (karny), samobójcza, Świtalski - ???
Sadownik Waganiec - Pogranicze Jeziora Wielkie 5:1 (2:1) koniec meczuBramki: Łukasz Różański (35), Jacek Smykowski (45. karny), Michał Witkowski (80, 83, 84) -  Marcin Kaźmierczak (7)
7 min. - sensacja w Zbrachlinie, goście prowadzą 1:0GOL. 35 min. Łukasz Różański wyrównuje wynik meczuGOL. 45 min. - Jacek Smykowski z rzutu karnego na 2:1Wprowadzony w drugiej połowie Michał Witkowski w cztery minuty zaliczył hattricka i Sadownik pewnie wygrywa!