Wyniki na żywo 26. kolejki 3 ligi

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy, chcesz przekazywać relacje. Pisz - GG 2430115. Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym.
Calisia - Notecianka 1:0 (0:0) koniec meczuBramka: Błażej Ciesielski (76)Calisia: Ludwikowski - Wiącek, Czech, Lisiecki, Sowiński (62. Grabowski) - Dziubek (46. Błażej Ciesielski), Frąszczak (46. Lis), Migawa, Kupczyk (67. Stawiński), Świergiel - Gościniak.Notecianka: M. Ciesielski - Łechtański, Delekta, Jastrzembski, Gutowski (60. Schumacher) - Fortuna, Jastrzębski (72. Kurowski), Gac, Szot - Babiarz (80. Misiąg), Niedźwiedź (75. Woźniak)Sędziowali: Maciej Pelka oraz Tomasz Kordy i Sylwester Baryczkowski (Piła). Widzów: 300.30 min. 0:045 min. - 0:0 do przerwy, słabe spotkanie w Kaliszu55 min. - nadal bez goli w Kaliszu65 min. - 0:070 min. - 0:0GOL. 76 min. Błażej Ciesielski na 1:0. 84 min. Karol Schumacher ukarany czerwoną kartką. Notecianka gra w "10'90 min. - koniec Calisia ponownie na czele tabeliNa pewno do Kalisza dotarła wiadomości z Solca Kujawskiego, gdzie punkty stracił Lech. Jeżeli Calisia wygra będzie przed meczem sezonu - 28 maja - w Rypinie na czele tabeli.
Dokumentacja meczu - Michał Sobczak.
Górnik AVANS Konin - Włocłavia 1:0 (0:0) koniec meczuBramka: Bartosz Modelski (77. wolny)GÓRNIK: Szczepankiewicz (żk) - Raczkowski (żk) (68' Gościmski), M. Majewski, A. Majewski (żk), Kosmala.- Adamczewski, Modelski, Sobieraj, Augustyniak - Bajerski, Błaszczak (żk, czk)..WŁOCŁAVIA: Woźniak - Szczęsny, Grudziński, Suchomski, Lamparski - Haberski ($6. Rosiak), Budnicki, Frąckowiak, Tłuchowski, Dębicki, Stasiak (72. Piotrowski).Relacjonuje Marek Tamulski - Radio PLANETA5 min. Bartosz Modelski po wolnym strzela, gola, ale bramka nie została uznana 10 min. - 0:0, 12 min. - strzał Szczęsnego broni Szczepankiewicz20 min. - częściej przy piłce Górnik, Włocłavia czeka na kontry21 min. - Tłuchowski przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie gwiżdze29 min. - Włocłavia zaczyna grać trochę odważniej, ale za wiele na boisku się nie dzieje38 min. - Frąckowiak z wolnego w bramkarza40 min. - Frąckowiak ponownie z wolnego44 min. - Kosmala upominany żołtą kartką, którą ma także Szczepankiewicz44 min. - ponownie Frąckowiak z wolnego45 min. - końcówka I połowy dla gości. Przerwa 0:046 min. - za Haberskiego Rosiak65 min. - nieciekawe spotkanie w drugiej połowie, 0:0GOL 77 min. - z rzutu wolnego Bartosz Modelski na 1:082 min. - dogodna okazja Dębickiego, ale strzał w sytuacji sam na sam obok słupka90 min. - 3 doliczone minuty90+3 min. koniec meczu90+1 min. - kolejna żółta kartka dla gracza Avansu Górnika. Tym razem obejrzał ją Mateusz Majewski.90+3 min. - żółtą kartką ukarany Paweł Błaszczak.90+4 min. - czerwona kartka dla Pawła Błaszczaka. Koninianie kończą mecz w osłabieniu.
Wda Świecie - GKS Dopiewo 0:1 (0:0) koniec meczuBramka: Piotr Kurminowski (63)WDA: Tomaszewski - Wenerski, Łożyński, Żurek, Olszewski - Żurowski (78. Kiełpiński), Jackiewicz (58. Czerwiński), Szczygielski - Fredyk, Woźniak, Grzywaczewski (66. Talaśka)GKS: Korbik - Wysocki, Szczudeł, Jujeczka, Jarmuszkiewicz - Brauza, Bordych (56. Budzyń), Kurminowski, Rewers (85. Smura) - Lasek (76.Florysiak), Jarentowski (88.Gułajski)Żółte kartki: Łożyński, Woźniak, Szczygielski, Żurek oraz Brauza, Florysiak.5 min. - Łukasz Szczudeł (gra za Macieja Ratajskiego, który musi pauzować za kartki) strzela obok słupka10 min. - wyrównana gra, ale częściej po bramką rywala GKS 27 min. - Brauza obok słupka33 min. - Bordych nad bramką38 min. - indywidualna Laska, dośrodkowanie, ale Tomaszewski wybija piłkę41 min. - szarżującego Jarentowskiego zatrzymał Łożyński, który został upomniany żółtą kartką Rewers z wolnego obok słupka.45 min. - przerwa46  min. - zespoły drugą połowę rozpoczęły bez zmian w składach50 min. - rajd Jarentowskiego, strzał z linii bramkowej wybija obrońcy Wdy56 min. - za Bordych - Budzyń60 min. - Woźniak w słupekGOL. 63 min. - Piotr Kurminowski na 1:0 dla gości75 min. - nadal 0:180 min. - ostro na boisku w Świeciu85 min. - za Rewersa Smura90 min. - 5 doliczonych minut95 min. - koniec meczu
Unia Solec Kujawski - Lech DiM Rypin 0:0 koniec meczuUNIA SK.: Skibiński - Kubas, Frasz, Grzelak, Kowalczyk, Poczwardowski, Sanni, Błaszczak, Szkaradek, Raczyński, Lewandowski. LECH: Rumiantsev - Baranowski, Buchalski, Ewert, Bojaruniec, Kulpaka, Dylewski, Moszczyński, Komorowski, Piceluk, Konon.Relacjonuje Łukasz Czarczyński.12 min. - groźny strzał Dylewskiego14 min. - z wolnego uderzył Szkaradek15 min . 0:0, wyrównany początek25 min. - na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Odnotujmy więc, że na trybunach 20 kibiców z Rypina dopinguje Lecha. 26 min. Szkaradek - żółta kartka32 min. Buchalski - żółta kartka35 min, 0:0, klarownych sytuacji nie ma za wiele. Oba zespoły przeprowadzają składne akcje. Nie widać różnicy pozycji w tabeli dzielących Lecha i Unię.45 min. - groźny strzał Kulpaki broni Skibiński. Koniec I połowy.53 min. - Poczwardowski strzela nad bramką60 min. - Bojaruniec upomniany żółtą kartką63 min.  - za Dylewskiego  Jakub Feter, zmiana w Lechu66 min. - strzał Piceulaka70 min. - Ewert po rzucie wolnym 71 min. - Murach za Raczyńskiego73 min. - żk - Lewandowski75 min. - Kukowski za Konona77 min.  Buchalski groźnie głową79 min - Piceluk - żk, po chwili za niego Sarbinowski82 min. - za Szkaradka Chachuła87 min. Sarbinowski żk89 min. groźnie strzela Kukowski90 min. Barlik za Lewandowskiego, Winiecki za SanniKoniec meczu, lider traci punkty w Solu Kujawskim
Mieszko - Polonia 1912 3:0 (1:0) koniec meczuBramki: Daniel Szymański (35, 63, 81)30 min. - 0:0GOL. 35  min . - Daniel Szymański na 1:0 GOL 63 min. - SzymańskiGOL 81 min. - Szymański - hat trick zawodnika Mieszka i wygrana zespołu z Gniezna!
Unia Janikowo - Victoria Koronowo 1:0 (0:0) koniec meczuBramka: Adam Wiśniewski (51)UNIA J: Piesik  - Wiśniewski, Jagielski, Lisiecki, Chmielecki, Mokrzycki, Dereżyński, Nowacki, Klimek, Kanik, Dworacki.VICTORIA: Skory - Błaszkiewicz, Grugiel, Szutkowski, Walda, Piskorski, Solecki, Góralski, Talarek, Kardasz, KujawkaRelacjonuje Przemysław Powała (Gazeta Pomorska}5 min. - akcja Mokrzyckiego, który piłkę w polu karnym dobiega do niej Jagielski, ale strzela obok słupka 8 min. - Jagielski po prostopadłym podaniu, w biega w "16", uderza, a piłkę piąstkuje bramkarz Victorii.18 min. - Błaszkiewicz upomniany żołta kartką24 min. - Kardasz przelobował Pesika, ale piłka odbiła się od poprzeczki28 min. - Kardasz upomniany żółtą kartką39 min. - długie zagranie Morzyckiego do Klimka, który z 10 metrów strzela nad bramką45 min. - przerwa., bez goli w JanikowieGOL. 51 min. - Adam Wiśniewski po podaniu Klimka strzałem po długim rogu na 1:054 min. - Kardasz do Kujawki, ten strzela z 5 metrów, ale broni nogą Piesik55 min. - za Piskorskiego - Plewa, zmiana w Victorii57 min. - za Talarka Andrzejewski zmiana w Unii59 min. - strzał z dystansu Wiśniewskiego obok słupka 64 min. - za Mokrzyckiego Gabrych, zmiana w Unii.67 min. - Wiśniewski obok słupka71 min. - żółta kartka dla Wiśniewskiego74 min. - za Wiśniewskiego Hulisz76 min. - Springer za Góralskieo77 min. - Dereżyński - żk80 min. - Wawrzyniak za Nowackiego84 min. - za Szutkowskiego Okanga85 min. - za Jagielskiego Kamiński88 min. - akcja Kanika, Skory wybija na rzut rożny90 min. - koniec meczu
Chemik ProNatura Bydgoszcz - Unia Swarzędz 0:2 (0:0) koniec meczuBramki: Marek Gołembowski (52), Łukasz Lebioda (71)CHEMIK: Andrzej Retlewski - Michał Szeremet, Bartosz Rudziński, Radosław Grodzki, Jarosław Konecki, Michał Kacprzak, Jordan Bednarek, Tomasz Sarnowski, Adam Kacprzak, Daniel Katerla, Rafał Biernacki.UNIA SWARZĘDZ: Łukasz Suwiczak - Konrad Zandrowicz, Maciej Matouszek, Jakub Dohnal,Tomasz Klepacz, Jakub Strużyński, Mateusz Sobkowiak, Wojciech Chmielecki, Marek Gołembowski, Łukasz Lebioda, Marcin HercogRelacjonuje Dominik Malicki.12 min. - lekka przewaga gości, którzy oddali strzał z 25 metrów. Żółtą kartką upomniany Grodzki.14 min. - Lebioda upomniany żółtą kartkąPrzewaga Unii, a Chemik swoich szans szuka w kontrach.17 min. - Rudziński wybija piłkę z linii bramkowej20 min. - Hercog mija się z piłką zna 5 metrze24 min. - okazja dla gospodarzy po rzucie wolnym i zamieszaniu, ale ostatecznie nikt z bydgoszczan nie doszedł do strzału26 min. - 0:030 min. - Grodzki fauluje Lebiodę wychodzącego na dogodną pozycję. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla obrońcy Chemika. Gospodarze grają w osłabieniu.44 min. - Katerla zagrywa do Biernackiego, który przegrywa w sytuacji sam na sam z bramkarzem Unii, która wybija piłkę na rzut rożny44 min. - po rogu Rudziński głową w boczną siatkę45 min. - 0:0Nieoczekiwanie po czerwonej kartce inicjatywę przejęli grający w osłabieniu gospodarze. Jednak z przewagi nic nie wynikało. Brakowało ostatniego podania. Dopiero tuż przed końcem kapitalną okazję zmarnował BiernackiGOL 52 min. - Marek Gołembowski na 1:0, po podaniu Lebiody. Gołembowski na piątym metrze, miał przed soba tylko dwóch obrońców i pewnie zdobył prowadzenie56 min. - Dawid Retlewski za Bierackiego, zmiana w Chemiku58 min. - Chemik przed szansą, ale D. Retlewski lobował minimalnie nad bramką60 min. - Gołembowski za przekleństwa upomniany żółtą kartką61 min. - za Sobkowiaka - Płoska63 min. - J. Witucki za Rudzinskiego67 min. - Maćkowiak za Gołembowskiego69 min. - Michał Wrzos za M. KacprzakaGOL 71 min. Łukasz Lebioda otrzymał piłkę na wolne pole, poszedł po skrzydle i ładnym strzałem po długim rogu strzelił na 2:0Gra toczy się na połowie Unii, szansę mieli Witucki (strzał sprzed pola karnego wybronił bramkarz) i Retlewski (uderzenie obok okienka)75 min. - Bigosiński za Chmieleckiego, zmiana w Unii80 min.  Jaworski za Bednarka, zmiana w Chemiku87 min. - Zawada za Hercoga, zmiana w Unii90 min. - koniec meczu, Chemik nadal bez wygranej na boisku w rundzie wiosennej
Lubuszanin Trzcianka - Piast Kobylin 0:0 koniec meczuLUBUSZANIN: Morawski - Wicberger. Wącisz, Kiczyński, Januzik, Kottas, J. Feciuch, K. Feciuch, Florek, Nawrocki, Wawszczak.PIAST: Sadowski - Kaczmarek, Reyer, Biernat, Pośpiech, Kempiński, Kendzia, Błaszczak, Kurzawa, Szymanowski, Wosiek.Relacjonuje Robert Pawlikowski.Godz. 11 - początek pierwszego meczu 25. kolejki8 min. - na razie spokojna gra w środku pola. Bez sytuacji. Typowe badanie sił10 min. - strzela Paweł Nawrocki broni Dominik Sadowski12 min. - uderzenie Jakuba Pośpiecha, ale tym razem Tomasz Morawski popisał się ładną interwencją14 min. - Michał Wawszczak głową, ale broni Sadowski23 min. - Jarosław Feciuch strzela, ale broni ponownie Sadowski25 min. - ciekawe, szybkie spotkanie w Trzciance30 min. - Kendzia, kapitan Piasta obok słupka. Wcześniej na pozycjach spalonych złapani Wawszczak i Florek35 min. - nadal 0:0 35 min. - żółta kartka - Wawszczak42 min. - po strzale Krystiana Feciucha piłka po słupku43 min. - nad bramką uderzył Januzik45 min. - 0:0 do przerwy mecz na dobrym 3. ligowym poziomieDodajmy, iż spotkanie rozpoczęło się o nietypowej porze, ponieważ o godz. 15.00 na stadionie przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Trzciance, rozpocznie się II Festyn Inaugurujący Sezon Turystyczny ph. "Pieszo, konno, kajakiem, na rowerze". W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na tę imprezę. Następny mecz Lubuszanin zagra w piątek (27 maja) w Janikowie (g. 18).II połowa:46 min. - zmiana w Lubuszaninie za Kottasa Turowski50 min. - Wawszczak uderza nad bramką 52 min. - za Błaszczaka na boisku Frąckowiak, zmiana w zespole gości52 min. - 60 min. tempo  gry spadło63 min. - strzał Wawszczaka66 min. - Januzik upomniany żółtą kartką68 min - nadal bez goli w Trzciance73 min. - za Wośka wszedł Kubiak75 min. - strzela Krystian Feciuch broni Sadowski76 min. - uderzenie Turowskiego oraz dobitkę Kiczyńskiego broni jak dotychczas bohater tego spotkania Sadowski87 min. - za kontuzjowanego Wicbergera - Bączyk, zmiana w Lubuszaninie89 min. - Bączyk strzela z wolnego obok słupka90 min. - sędzia doliczył 4 minuty90+2 min. - za Szymanowskiego Kurzawa zmiana w Piaście90+4 min. - koniec spotkania, ciekawy mecz w Trzciance rozegrały obie drużyny, zabrakło tylko goli
Aktualna tabela1. Calisia Kalisz 26 54 46-232. Lech DiM Rypin 26 52 56-273. Unia Swarzędz 26 46 40-204. Wda Świecie 26 44 42-295. GKS Dopiewo 26 43 34-226. Piast Kobylin 26 41 39-337. Górnik Avans Konin 26 40 31-338. Victoria Koronowo 26 38 27-299. Notecianka Pakość 26 33 33-3810. Polonia 1912 Leszno 26 32 32-3711. Lubuszanin Trzcianka 26 32 37-2512. Unia Janikowo 26 30 33-4013. Chemik ProNatura 26 27 28-4314. Unia Solec Kujawski 26 25 32-4015. Włocłavia Włocławek 26 19 26-5716. Mieszko Gniezno 26 16 17-57
Następna kolejka:Piątek (27 maja): Unia Janikowo - Lubuszanin Trzcianka (g. 18), sobota (28 maja): Victoria Koronowo - Mieszko Gniezno, Polonia 1912 Leszno - Unia Solec Kujawski, Lech Rypin - Calisia Kalisz, Notecianka Pakość - Chemik Bydgoszcz, Unia Swarzędz - Wda Świecie, Włocłavia Włocławek - Piast Kobylin, niedziela (29 maja): GKS Dopiewo - Górnik Konin (15).