Finał Pucharu Polski Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław [relacja na żywo, zdjęcia]

Marcin Gołembiewski
Dziś rewanżowy mecz finału Pucharu Polski na szczeblu województwa Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław - zobacz zapis relacji na żywo.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz

uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy,
chcesz
przekazywać relacje z meczów. Pisz GG - 2430115, e-mail: [email protected].: 519-503-679 (orange) lub 604-375-227 (t-mobile)Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym. Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław 4:1 (2:0) koniec meczuLECH: Szafrański - Buchalski, Ragaman, Lewandowski, Fredyk, Żurowski, Tarnowski, Grube, Tabaczyński, Paczkowski, Bojas.CUIAVIA: Kowalski - Raszka, Modracki, Kmieć, Abbott, Gralewski, Hulisz, Matusiak, Mazurowski, Mądrzejewski, Timm.Relacjonuje Krzysztof Kalinowski.GOL. 90+4 min. - goście zdobywają bramkę i puchar!!!!!!!!!! Koniec meczu. W zamieszaniu podbramkowym strzela Bartosz Gralewski i jest bohaterem Cuiavii, która przegrała na boisku oba mecze finału 1:4, ale wywalczyła Puchar Polski. Pierwszy mecz został bowiem zweryfikowany jako walkower i gol zdobyty na wyjeździe zadecydował o wywalczeniu przez inowrocławian tytułu. 88 min. ponownie groźny strzał Klimczewskiego 75 min. Kmieć druga żółta kartka w konsekwencji czerwona, Cuiavia w osłabieniu74 min. za Fredyka Baranowski, zmiana w LechuGOL. 72 min. Łukasz Grube na 4:0, hat-trick wychowanka Kujawiaka Włocławek. Puchar wojewody kujawsko-pomorskiego po raz trzeci z rzędu dla Lecha już blisko.69 min. - silny strzał Klimczewskiego z 20 metrów broni bramkarz Lecha65 min. - Tabaczyński z 18 metrów obok prawego słupka64 min. - Bojas z 6 metrów  w bramkarza i piłka wyszła na róg60 min. za Matusiaka Zawada, Hulisza - Klimczewski zmiany w Cuiavii58 min. za Buchalskiego Gajkowski zmiana w Lechu53 min. pierwsza okazja gości, Abbott z 12 metrów nad bramką50 min. Tabaczyński z 10 metrów zamiast strzelać jeszcze szukał kolegów i niepotrzebnie podawałGOL. 48 min. Łukasz Grube z 6 metrów podwyższa na 3:0, straty odrobione, jeżeli takim wynikiem zakończy się mecz będziemy mieli dogrywkęGodz. 18.07 - początek 2 połowy, zespoły przystąpiły do niej bez zmian w składach45+2 min. przerwa, 2:0, jeszcze więc tylko gol brakuje rypinianom na doprowadzenie do dogrywki 35 min. - 2:0, Lech wykonywał już 7 rzutów rożnychGOL. 28 min. - Łukasz Grube na 2:0 GOL. 25 min. - faul w polu karnym na Tabaczyńskim a z "jedenastki" Tarnowski i mamy 1:020 min. - z 25 metrów Lewandowski w słupek12 min.  - przewaga zdecydowana Lecha 10 min. - żk - Kmieć8 min. - Bojas również w poprzeczkę4 min. z 16 metrów Grube w poprzeczkę Godz. 17. 05  początek rewanżowego meczu finału Pucharu Polski na szczeblu województwaPrzed meczem burmistrz Rypina oraz oraz przedstawiciele Rady Miasta wręczyli drobne upominki wszystkim, którzy zasłużyli się w historycznym awansie do 2 ligi. Uhonorowano zawodników, sponsorów, sztab szkoleniowy i zarząd. Przed meczemWydawało się, że rewanż będzie formalnością. Lech wygrał bowiem w minioną środę w Inowrocławiu 4:1 Bramki: Marcin Tarnowski (7), Łukasz Grube (11), Mateusz Fredyk (37), Jakub Bojas (81) - Borys Modracki (58)Okazało się jednak, że w zespole wystąpił nieuprawniony piłkarz Piotr Bojaruniec, który powinien pauzować za dwie żółte kartki. Regulamin Pucharu Polski jest bowiem inny niż w rozgrywkach ligowych, gdzie pauzuje się po 4. żółtej kartce. Piłkarze Lecha Rypin staną przed bardzo trudnym zadaniem wywalczenia Pucharu Polski na szczeblu okręgu. We wtorkowym meczu u siebie z Cuiavią Inowrocław muszą odrobić stratę trzech goli. OŚWIADCZENIE  - Pucharowy walkower. Oświadczenie kierownika drużyny Lecha Rypin