Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek [relacja na żywo]

Koszykarze włocławskiego Anwilu grają dzisiaj w Kołobrzegu. Zapraszamy na relację live z przebiegu spotkania Kotwica - Anwil.

Relacja na podstawie oficjalnej strony internetowej rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki (relację live przeprowadza również Radio GRA)
UWAGA !! Strona nie odświeża się automatycznie. Używaj przycisku F5
I kwarta15:12 wygrała ją Kotwica. Oba zespoły długo męczyły się ze zdobyciem punktów, najpierw uczynił to Edwards, a potem przez dwie minuty nikt nie mógł trafić do kosza. Kołobrzeżanie byli jednak skuteczniejsi (trafili 6/13 rzutów z gry, przy 4/11 Anwilu)Kotwica rozpoczęła piątką Sapp, Brandwein, Kęsicki, Wichniarz, HarrisAnwil: Szubarga, Allen, Majewski, Edwards, Lewis
II kwartaDrobne techniczne kłopoty. Kotwica w pewnym momencie prowadziła już dziewięcioma punktami (24:15), ale wtedy trafił Szubarga raz z linii rzutów wolnych, raz za dwa punkty i Anwil doszedł rywala na stan 26:2026:23 Berisha za trzy26:25 Berisha dwa razy z linii rzutów wolnych27:25 Holmes trafia jeden z dwóch osobistych29:25 Trafia dwa razy Wichniarz31:25 Sapp za dwa punkty32:25 Sapp z linii rzutów osobistych32:26 Allen trafia jeden na dwa rzuty wolne32:29 Berisha trafia za trzy punkty34:29 Brandwein z półdystansu34:32 Ponownie Berisha za trzy punkty34:34 Mamy remis! Edwards trafia z półdystansu37:34 Holmes za trzy punktyKoniec I połowy, druga kwarta kończy się wynikiem remisowym 22:22 Najskuteczniejszym graczem Anwilu jest jak na razie Dardan Berisha, który zdobył już 17 punktów, 6 - Krzysztof Szubarga, po 4 - Corsley Edwards i Nick Lewis.W Kotwicy: Jessie Sapp i Tomasz Kęsicki po dziewięć punktów.
PBG Basket Poznań pokonał ŁKS Łódź 78:62 w zakończonym już spotkaniu szóstej kolejki Tauron Basket Ligi. Trwa IV kwarta w Zgorzelcu, gdzie PGE Turów prowadzi 60:54 z AZS Koszalin, zaś w meczach trwających od godziny 19.00, Śląsk Wrocław prowadzi z AZS Politechniką Warszawską 52:28 (wynik po I połowie), a Trefl Sopot wygrywa z Polpharmą Starogard Gdański 56:40, także po I połowie.
III kwartaKotwica: Sapp, Brandwein, Kęsicki, Wichniarz, HarrisAnwil: Szubarga, Allen, Majewski, Edwards, Lewis37:36 Łukasz Majewski za dwa punktyNie trafia Kęsicki, zbiera Lewis37:38 Wykorzystana kontra przez Anwil - punkty zdobywa Edwards37:40 Szubarga za dwa. Świetny początek Anwilu - 6:0 na początku III kwarty39:40 Brandwein dwa razy celnie z linii rzutów wolnychAllen zbiera po niecelnym rzucie Lewisa44:40 Kotwica zaatakowała, konkretnie za sprawą Sappa, który najpierw trafia za trzy punkty, a następnie nie myli się z linii rzutów wolnych46:40 Ponownie Sapp - tym razem z półdystansuBerisha za Allena w Anwilu. Może to dobry omen, bo to właśnie Berisha jest najskuteczniejszy w Anwilu w tym meczu - 17 pkt.46:42 Edwards za dwa punkty48:42 Także za dwa punkty trafia KęsickiEdwards notuje stratę - dziesiątą Anwilu w całym meczu51:42 Ponownie dziewięć punktów przewagi gospodarzy. Brandwein trafia za dwa, jest jeszcze faulowany przez Szubargę i wykorzystuje rzut osobisty53:42 Sapp za dwa - najwyższe prowadzenie Kotwicy w tym spotkaniu, 3:25 do końca III kwarty, w której 16:8 prowadzą kołobrzeżanieGlabas za Edwardsa w Anwilu; w Kotwicy Djurić za Kęsickiego53:44 Lewis za dwa punkty skutecznieBerisha nie trafia za trzy punkty, zbiórka Holmesa55:44 Holmes za dwa punkty55:45 Lewis trafia rzut osobisty55:46 Lewis po raz drugi trafiaPo niecelnym rzucie Harrisa zbiera Berisha55:48 Kontra Anwilu skuteczna - punkty Wojciecha Glabasa 57:48 Gospodarze szybko odpowiadają punktami Sappa - już 22 punkty zdobył Sapp w dzisiejszym spotkaniu59:53 Lewis trafia za trzy punkty59:55 Niemal na koniec trzeciej kwarty trafia za dwa punkty Łukasz Majewski
Tymczasem, jak informuje oficjalna strona Polskiej Ligi Koszykówki, na stronie plk.pl, w najbliższą niedzielę, 30 października 2011 r., będzie można obejrzeć mecz Anwil - PBG Basket Poznań. Transmisja dojdzie do skutku dzięki współpracy z KPSport i klubem WTK Anwil Włocławek. Początek relacji z Hali Mistrzów od godziny 20.10.
IV kwartaKotwica: Sapp, Kwiatkowski, Djurić, Holmes, HarrisAnwil: Berisha, Allen, Majewski, Glabas, LewisNa razie bez punktów, a już prawie dwie minuty gry za nami 59:56 Nick Lewis trafia jeden z dwóch rzutów wolnych. Mamy pierwsze punkty w czwartej kwarcie60:56 Holmes trafia - na razie oba zespoły punktują z linii rzutów osobistych63:56 Holmes za trzy punkty - 4:1 Kotwica prowadzi w tej kwarcie65:56 Kęsicki trafia za dwa punktyStraty Szubargi i AllenaNiespełna pięć minut do końca meczu65:59 Akcja 2+1 wykorzystana przez Dardana Berishę65:62 Ponownie akcja 2+1 w wykonaniu Anwilu - tym razem wykorzystuje ją Corsley Edwards65:64 Jest dobrze, Edwards ponownie trafia za dwa, już tylko punkt straty mają włocławianie65:69 BERISHA !!!!! Trafia za trzy - 23 punkty już w tym meczu Dardana67:69 Kęsicki trafia dwa razy z linii rzutów wolnych 70:72 Najpierw Berisha trafia jeden z dwóch rzutów wolnych, Kotwica odpowiada punktami Sappa z akcji 2+170:74 Allen trafia dwa rzuty osobiste - 45 sekund do końca spotkania70:76 Anwil znów punktuje z linii rzutów wolnych - tym razem trafia dwa razy SzubargaNie trafia Holmes, zbiera Szubarga - 17 sekund do końca meczu, tego już włocławianie nie wypuszcząKONIEC !! Anwil Włocławek wygrywa w Kołobrzegu z Kotwicą 76:70. Relacja i statystyki zawodników już za parę chwil. Serdecznie zapraszamy.