Mecz 23. kolejki IV ligi Włocłavia - Szubinianka. Nie zagra Arkadiusz Suchomski

Arkadiusz Suchomski (z lewej) nie zagra w srodowym meczu
Arkadiusz Suchomski (z lewej) nie zagra w srodowym meczu Wojciech Alabrudziński
Mecz 23. kolejki IV ligi Włocłavia - Szubinianka.Nie zagra Arkadiusz Suchomski.

W środę w spotkaniu 23. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Włocłavia na stadionie przy ul. Chopina 49/51 zagra z Szubinianką. Początek spotkania o godzinie 16 - sędziuje Gerard Gólcz z Pakości).Zespół z Szubina zajmuje 7 miejsce w tabeli (29 punktów). Nie przegrał pięciu kolejnych spotkań. W sobotniej kolejce pokonał 2:1 Kujawiankę Izbicę Kujawską.  Najskuteczniejszym strzelcem zespołu jest Adam Kardasz, który zdobył 16 goli. Ten zawodnik strzelał w kolejnych 9 meczach ligowych. TERMINARZ, WYNIKI, STRZELCY, WIDEO, RELACJE Z MECZÓW IV LIGIWłocłavia wiosnĄ wygrała już cztery mecze (licząc Puchar Polski). Jest faworytem spotkania i powinna podtrzymać serie bez porażek. Na stadionie przy Chopian 49/51 Włocłavia ostatni raz przegrała 18 maja 2008 roku w meczu z Legią Chełmża. Warto jednak odnotować, że cztery lata zespół na klubowym obiekcie nie grał. Martwią tylko kontuzje Mateusza Ewerta i Arkadiusza Suchomskiego. Obaj obrońcy musieli boisku opuścić przedwcześnie w Bydgoszczy w meczu z Zawiszą II (1:0). Gra Suchomskiego jest wykluczona, Ewert będzie do dyspozycji szkoleniowca Mirosława Milewskiego.Jesienią Włocłavia wygrała w Szubinie 2:0.DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKUZMIANA RYWALA W PUCHARZE POLSKI - KS ŁOCHOWO UKARANE WALKOWEREMPucharowe terminyZe względu na zaległe spotkania są kłopoty z terminami meczów półfinałowych. Wydawało się, że pierwsze spotkania odbędą się 8 maja, ale tego dnia gra 3 liga. W tej sytuacji pierwsze półfinałowe spotkania odbędą się 22 maja (gospodarzami będą Włocłavia i Gryf). Rewanże dwa tygodnie później, a finałowy dwumecz zapewne rozegrany zostanie 12 i 19 czerwca. Z drabinki wynika, że w przypadku awansu Włocłavii do finału, decydujący mecz odbędzie się na stadionie przy Chopina 49/51. Liczby Włocłavii przed 23. kolejką19 ligowych meczów - 47 punktów44 gole zdobyte - 15 straconych15 zwycięstw, 2 remisy, 2 porażki8 zwycięstw, 1remis, 9 porażek u siebie7 zwycięstw 1 remis, 2 porażki na wyjeździe15 meczów z rzędu (+4 pucharowe) bez porażki22 spotkania (+1 pucharowe) w roli gospodarza bez porażki9 meczów (+ 3 pucharowe) bez straty gola21 bramek zdobytych w 1. połowie23 bramek zdobytych w 2. połowie4 gole zdobyte w 1. kwadransie gry11 goli zdobytych w ostatnim kwadransie gry6 bramek straconych w 1. połowie meczu9 bramek straconych w 2. połowie meczuSTRZELCY Włocłavii12 - Dawid Kwiatkowski9 - Billy Abbott5 - Mariusz Cichowlas, Michał Skonieczny4 - Piotr Szczęsny2 - Mateusz Ewert, Bartłomiej Feter1 - Bartosz Czaplicki, Marcel Haberski, Adam Matusiak, Adrian Rogalski, Arkadiusz Suchomski.