Mecz 3 ligi koszykówki AKM Portofino Włocławek - WTK SSA Włocławek 69:80

Mecz 3. ligi koszykówki AKM Portofino Włocławek - WTK SSA Włocławek 69:80

Hala OSiR - mecz 3 ligi koszykówki AKM Portofino Włocławek - WTK SSA Włocławek 69:80

ZDJĘCIA Z MECZU TAKŻE TUTAJ\
69 PORTOFINO 24 12 19 14

80 WTK SSA 25 26 22 7
PORTOFINO AKM: Stępkowski 13 (1), Nysztal 13 (1), Witwicki 9 (2), Nowicki 8, Majewski 7, Zawalski 6, Pańczak 5, Różanowski 4, Podlewski 2, Szkopiński 2.
WTK SSA: Sokołowski 21, Maciejewski 15 (1), Słupiński 14, M. Zych 13 (3), Jankowski 11 (1), Sobczak 4, Wronkowski 2.

DOŁĄCZ DO NA NA FACEBOOKU - TUTAJPoczątek spotkania należał do grającego w optymalnym składzie zespołu gości. Dość szybko osiągnęli sporą przewagę, którą koszykarze Portofino potrafili w końcówce kwarty prawie w całości odrobić. Rozstrzygająca była druga odsłona, wysoko wygrana przez podopiecznych Grzegorza Kożana. Główna w tym zasługa skutecznego pod koszem Michała Sokołowskiego oraz trafiającego z dystansu Mariusza Zycha. Po zmianie stron gra była już bardziej wyrówna, zaś w ostatniej kwarcie gospodarze zmniejszyli rozmiary przegranej.
Po pierwszej rundzie ekipa WTK SSA z kompletem zwycięstw jest samodzielnym liderem 3. ligi.