Mecz Legia - Jagiellonia. Jaga podbiła Warszawę [zdjęcia MM-kowicza]

marekjoz
marekjoz
10 listopada Legia Warszawa przegrała z Jagiellonią Białystok.

Powodzenie gościom dała akcja Plizgi w 36. minucie. Zmylił obronę, świetnie wyszedł do podania i zdobył bramkę. Legii udało się wyrównać w 53. minucie po strzale Jakuba Rzeźniczaka. "Jaga" nie dała jednak za wygraną i cisnęła do końca. W 77. minucie zwycięstwo przyniósł jej gol Tomasza Frankowskiego. Mecz Legia Warszawa - Jegiellonia Białystok zakończył się wynikiem 1:2.

Zobacz galerię zdjęć z meczu Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Dawid Plizga (36), 1:1 Jakub Rzeźniczak (53), 1:2 Tomasz Frankowski (76)

Legia Warszawa:
Dusan Kuciak - Artur Jędrzejczyk, Marko Suler, Inaki Astiz, Jakub Rzeźniczak - Michał Kucharczyk (46. Dominik Furman), Daniel Łukasik (71. Janusz Gol), Ivica Vrdoljak, Miroslav Radovic, Jakub Kosecki (83. Michał Żyro) - Danijel Ljuboja

Jagiellonia Białystok: Jakub Słowik - Filip Modelski, Ugochukwu Ukah (46. Luka Pejovic), Michał Pazdan, Alexis Norambuena - Nika Dżalamidze (87. Łukasz Tymiński), Rafał Grzyb, Tomasz Bandrowski, Dawid Plizga, Tomasz Kupisz - Tomasz Frankowski (90+1. Luka Gusic)