Mecz Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom relacja na żywo, LIVE!

Łukasz Szalkowski
Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom relacja na żywo, LIVE ze stadionu Olimpii
Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom relacja na żywo, LIVE ze stadionu Olimpii Paweł Skraba (pomorska.pl)
Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo, live z meczu Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom. Prosto ze stadionu Olimpii.

Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom relacja na żywo, LIVE ze stadionu Olimpii! Startujemy o 15!Strona nie odświeża się automatycznie. Aby odświeżyć, naciśnij klawisz F5OLIMPIA GRUDZIĄDZ 3:1 POLONIA BYTOM                                                                  28' Cieśliński              49' Jean Rodrigues                                                           31' Dziedzic                                                            41' Frańczak 90+3Po trzech doliczonych minutach sędzia zakończył spotkanie90 minSulej strzelał z 20 metrów. Piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki gości88 minW tym spotkaniu nic się już chyba nie zmieni. Grudziądzanie czekają na końcowy gwizdek, który przypieczętuje ich pierwszą wygraną w rundzie wiosennej. W ostatnich minutach nie brakuje groźnych fauli.86 minŻółtą kartką ukarany Sulej85 minPrzepychanki na boisku. Piłkarze Olimpii mają pretensje do sędziego, że nie zatrzymał gry, gdy na murawie leżał jeden z grudziądzan.82 minWojtków płaskim podaniem szukał kolegów z drużyny. Piłka minęła wszystkich zawodników i wyszła na aut81 minTym razem zmiana w drużynie gości. Płókarz zastąpił Jeana Rodriguesa78 minZ boiska schodzi strzelec jednej z bramek - Janusz Dziedzic. Zastąpił go Przemysław SulejW Grudziądzu w końcu wyszło słońce. 75 minDziedzic na spalonym70 minDąbrowski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił minimalnie obok słupka69 minBłąd Kulpaki. Cieśliński przejął piłkę, ale tylko rzut rożny68 minW starciu z obrońcą ucierpiał Białkowski67 minStrzał Kulpaka wprost we Wróbla, który pewnie złapał piłkę66 minDruga zmiana w drużynie gospodarzy. Za Ruszkula wszedł Cieciura64 minDąbrowski dla bezpieczeństwa wybija piłkę poza linię końcową. Chwilę później ponownie zainterweniował, po rzucie rożnym gości59 minStrzał Kryszaka obronił Cabaj57 minZmiana w drużynie Olimpii. Białka zastąpił Kryszak52 minGroźny kontratak grudziądzan powstrzymał... sędzia. Odgwizdał spalony Dziedzica, mimo że nawet sędzie liniowy go nie wychwycił49 minGOL! Bramkę dla bytomian strzelił Jean Rodrigues. Piłka po jego strzale odbiła się jeszcze Dąbrowskiego i minęła kładącego się Wróbla47 minŁadnym zwodem popisał się Dziedzic. Z akcji nic jednak nie wyszło46 minDruga połowa właśnie się rozpoczęła. Dwie zmiany w drużynie gości. Za Szkatułę wszedł Białkowski, a za Gamlę Wojtków16:00Piłkarze Olimpii już wyszli na murawę15:50Grudziądzanie jak na razie ze znaczną przewagą. Polonia niemal przez cały czas na swojej połowie boiska45+1Dośrodkowanie bytomian z rzutu wolnego przeciął Dziedzic. Zaraz potem sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania45 minSędzia doliczył minutę do podstawowego czasu gry41 minGOOOOL! Frańczak przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i z 20 metra boiska strzelił przy lewym słupku.37 minCieśliński próbował dostać się do piłki w polu karnym, jednak blokował go obrońca. Dziedzic uderzył stojącą piłkę, przy okazji faulując przeciwnika31 minGOOOOL! Cieśliński uderzył wprost w bramkarza, jednak piłkę przechwycił Dziedzic i strzelił drugą bramkę dal grudziądzan28 minGOOOOL! W zamieszaniu przy bramce gości po podaniu Dziedzica płaskim strzałem Cieśliński pokonał bramkarza Polonii.26 minGroźna akcja gości. Szkatuła sam na sam z Wróblem. Bramkarz Olimpii ubiegł jednak przeciwnika wybijając mu piłkę spod nóg24 minPo dośrodkowaniu Frańczaka tym razem strzałem "z przewrotki" popisał się Dziedzic. Uderzył jednak wprost w przeciwnika21 minCieśliński minął obrońców gości, jednak nie pokusił się na strzał i stracił piłkę 20 minDośrodkowanie Polonii. Piłkę pewnie złapał Wróbel19 minFaul grudziądzan w narożniku boiska15 minDośrodkowanie bytomian przeciął Michał Wróbel, w którego wpadł Trytko. Potrzebna była pomoc medyczna14 minEfektowna akcja grudziądzan. Cieśliński po podaniu Ruszkula próbował strzału "z przewrotki", jednak minął się z piłką12 minDo kibiców z Bytomia dołączyli fani Arki Gdynia. Łącznie jest ich około 20011 minBytomianie mają rzut wolny z 30 metrów9 minGra się wyrównała i toczy się głównie w środkowej części boiska5 minRaz po raz akcje wyprowadzają piłkarze Olimpii. Przerywają je jedna obrońcy Polonii1 minOd mocnego uderzenia gospodarze. Cieśliński wbiegł w pole karne i próbował dośrodkować, jednak ubiegł go obrońca Polonii1 minPierwszy gwizdek sędziego i piłka w grze. Rozpoczęli piłkarze Olimpii14:59Piłkarze już na murawie. Za chwilę początek spotkania14:57Za chwilę piłkarze obu drużyn wyjdą na boisko. Na stadionie przy ul. Piłsudskiego spora grupa kibiców gości. Wróbel Michał - 69Kowalski Bartłomiej - 21Staniek Marcin - 13Dąbrowski Michał - 2Abramowicz Dawid - 3Kłus Dariusz - 14Frańczak Adrian - 33Cieśliński Adam - 18Białek Jarosław - 11Ruszkul Piotr - 9Dziedzic Janusz - 10 Cabaj Marcin - 13Kulpaka Piotr - 16Gamla Paweł - 3Baran Martin - 18Michalak Krzysztof - 5Hermes Neves Soares - 8Kobylik David - 7Maliszewski Łukasz - 14Szkatuła Przemysław - 23Jean Rodrigues - 10Trytko Przemysław - 9Rezerwa gospodarzy:Zaniewski Mateusz - 91Ratajczak Jarosław - 16Kościukiewicz Hubert - 23Cieciura Jakub - 6Kryszak Mariusz - 8Grischok Paul - 22Dziedzic Janusz - 10 Rezerwa gości:Mika Mateusz - 33Białkowski Kamil - 71Dubra Kaspras - 2Płókarz Michał - 34Wojtków Bartosz - 19