Mistrz pokonany

TKKFRADZIEJOWIANKA
Wyniki 7. kolejki w lidze siatkarskiej prowadzonej przez TKKF"Radziejowianka".

Pierwsze miejsce już mają Kuranty z Powałkowic a o pozostałe rozstrzygnięcia trzeba poczekać do ostatniej kolejki. Wyniki siódmej kolejki nie wskazują zdecydowanie, jakie miejsca zajmą drużyny. W pierwszym meczu 20 lutego spotkały się drużyny zajmujące drugie miejsce Kruszwica i Absolwenci. Drużyna z Przemystki kolejny raz przystąpiła w pięcioosobowym składzie i pokonała rywali 3-1(23, -23, 20, 18) i to oni zajmują drugie miejsce przed ostatnią kolejką. Agropol pokonał pewnie drużynę zajmującą ostatnie miejsce Amatora z Topólki 3-0 (8, 19, 14), Za sprawą drużyny TKKF doszło do sensacji, lider drużyna z Powałkowic uległa 2:3. Dwa pierwsze sety zapowiadały gładkie zwycięstwo lidera wygrane do 10 i 16, nikt nie przypuszczał, że drużyna organizatora ligi wzniesie się na wyżyny i pokona najlepszą drużynę 3-2 (-18,-20,-10). Ciekawie zapowiadał się mecz pomiędzy Olimpią a Powiatówką z Dobrego, Olimpia żeby nie stracić dystansu do czołowego miejsca musiała wygrać mecz za trzy punkty. Mecz układał się pomyślnie prowadzili w setach 2-1 (-21, 22, 20), ale chyba za szybko uwierzyli , że mecz już wygrali i Dobre wygrywa czwarty set do 16. Tie-break rozstrzygnął, że drużyna z Dobrego wygrała całe spotkanie 3-2 (10).
8. Amator Topólka 8 0 4-21
Zapowiada się ciekawe rozstrzygnięcie w lidze regionalnej prowadzonej przez TKKF "Radziejowianka".
6 marca w lidze siatkarskiej będą rozstrzygnięcia, kto jakie miejsce zajmie. Wszystkie drużyny zapowiedziały walkę o każdy punkt, bo w ogólnym rozrachunku mogą być cenne. Z układu zajmowanych miejsc przez poszczególne drużyny ostatnia kolejka zapowiada się bardzo emocjonująca, układ par też się ułożył bardzo ciekawie.
Ostatnia kolejka odbędzie się w sali Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie, pary tworzą; 900 TKKF-Kruszwica, Dobre-Powałkowice, Absolwenci- Energohandel, Agropol- Olimpia.