Piłkarski weekend [wyniki na żywo, relacje]

W weekend 30-31 października rozegranych zostanie wiele meczów piłkarskich. Z niektórych boisk podawać będziemy wyniki.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5
III liga
Nordenia - Piast 0:0 Koniec meczuNORDENIA: Rafał Korbik - Jakub Jarmuszkiewicz, Łukasz Jujeczka, Maciej Ratajski, Piotr Gułajski, Michał Wysocki, Patryk Bordych, Maciej Grześkowiak, Piotr Kurminowski (65. Marcin Florek), Mikołaj Lasek, Łukasz Szczudeł.PIAST: Dominik Sadowski - Marcin Czwojdrak, Dariusz Reyer, Jacek Biernat, Piotr Kowalski, Tomasz Kempiński, Krzysztof Kendzia, Marcin Kurzawa, Przemysław Kaczmarek, Szymon Wosiek, Marek Szymanowski.90 min. - 4 minuty doliczone. Strzelał Kendzia z wolnego, ale w mur85 min. - nadal bez goli70 min. - Lasek z dystansu, nadal Nordenia nieskuteczna65 min. pierwsza zmiana w zespole gospodarzy, za Kurminowskiego wszedł Marcin Florek. Przewaga gospodarzy, ale goście skutecznie się bronią60 min. - z rzutu wolnego z ponad 30 minut Bordych trafia w poprzeczkę57 min. - z 30 metrów strzał Laska z trudem broni Sadowski. Rzut rożny dla gospodarzy55 min. - więcej przy piłce w drugiej połowie utrzymuje się Nordenia46 min. - o godzinie 14.05 rozpoczęła się druga połowa45 min. - koniec I połowy, 0:040 min. - interesujące spotkanie w Dopiewie, po trzy dogodne sytuacje z obu stron do tej pory, nadal bez bramek36 min. - groźne uderzenie Szczudła35 min. - strzał Bordycha30 min. - strzał Kurminowskiego broni bramkarz Piasta25 min. - po rzucie rożnym dla Piasta piłka nad poprzeczką bramki Nordenii23 min. - w polu karnym znalazł się Lasek minął rywali, ale nie oddał strzału20 min. - z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Reyer ale broni Korbik10 min. - na razie badanie beniaminków. Spokojna gra w środku pola. Mecz rozgrywany jednak w dobrym tempie. Próbował strzelać Kurminowski, ale został zablokowany.Mecz rozpoczął się o godzinie 13.
Sobota: Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 1:0 (1:0) Paweł Klimek (6)
Victoria Koronowo - Unia Solec Kujawski 1:0 (1:0) KoniecVICTORIA: Skory - Lipiński, Szczukowski, Okanga, Walda, Solecki, Grugiel, Kardasz, Andrzejewski, Kujawka, PiskorskiUNIA SK: Ciesłowski - Boldt, Grzelak, Kubas, Wiśniewski, Raczyński, Chachuła, Błaszczak, Szkaradek, Kowalczyk, Murach.90 min. - koniec meczu 1:0 70 min. - nadal 1:065 min. za Lipińskiego Błaszkiewicz57 min. za Szkaradka wszedł Lewandowski55 min. katki Lipiński - Kubas45 min. - koniec I połowy, Żółte kartki: Szczukowski oraz Grzelak,GOL. 40 min. indywidualna akcja Kujawki i strzał z 11 metrów o samo okienko, 1:0 dla Victorii34 min. - ponownie uderza Błaszczak, ale nad bramką32 min. - zmiana w Victorii. Za Andrzejewskiego, którego łapią skurcze wchodzi Springer28 min. - strzela Blaszczak broni Skory 20 min. - dwie okazje Kujawki, ale w sytuacjach sam na sam lepszy bramkarz Unii, nadal 0:09 min. - kolejna sytuacja gości, strzał głową Raczyńskiego broni Skory5 min. - groźny strzał Grzelaka
Włocłavia Włocławek - Lubuszanin Trzcianka 0:2 (0:1) KoniecWŁOCŁAVIA: Szablewski - Baranowski, Budnicki, Piotrowski, Lamparski, P. Markiewicz, Kmieć, Frąckowiak, Rosiak, Bobrowski75 min. - przewaga gości, Feciuch w słupek, dwukrotnie broni Szablewski.GOL. 57 min. Jan Turowski podwyższa wynik46 min.GOL. 45 min. tuż przed gwizdkiem Michał Wawszczak zdobywa bramkę dla gości34 min, - strzela Frąckowia30 min.- nic ciekawego nie dzieje się na stadionie OSiR przy ul. Leśnej, bramkarze się nudzą, świeci słońce10 min. - początek wyrównanyMecz zaczął się o g. 12.55
Notecianka Pakość - Wda Świecie 1:2 (0:2) Koniec meczuNOTECIANKA: Ciesielski - Łechtański, Delekta, A. Jastrzębski, Misiąg, Nadolski, Woźniak, Słupski, Łapiński, Goczkowski, NowickiWDA: Paczkowski - Wenerski, Żurek, Raszka, Olszewski, Łóżyński, Żurowski, Szczygielski, Talaśka, Grzywaczewski, Woźniak.
GOL. 90 min. - Paczkowski zagrywa piłkę ręką za polem karnym Czerwona kartka dla bramkarza Wdy, z wolnego Michał Nadolski zdobywa bramkę dla gospodarzy75 min. nadal 0:260 min. - 0:245 min. 0:2 do przerwy30 min. -  nadal 0:2GOL. 17 min. -Leszek Szczygielski w sytuacji sam na sam i 2:0 dla WdyGOL. 13 min. - Arkadiusz Woźniak i 1:0 dla Wdy.
Lech DiM Rypin - Chemik Bydgoszc 2:3 (1:1) Koniec meczuLECH: Ryłka - Buchalski, B. Feter, J. Feter, Dobroński, Skowroński, Grzybowski, Lewandowski, Komorowski, Figurski, Piceluk.CHEMIK: Retlewski - Bednarek, Paczkowski, Brudziński, Grodzki, A.Kacprzak, Jaworski, Spuchała, Kot, Katerla, M. Kacprzak. GOL. 90+3 min.- Kot i Chemik wygrywa w Rypinie. Niewiarygodne trzy doliczone minuty gry tego meczu!!!!GOL.. 90+1 min. Witucki wyrównuje90 min. - 3 minuty doliczoneGOL. 68 min - ponownie Piceluk, 2:1 dla Lecha.60 min. - 1:145 min.przerwa,1:1GOL. 40 - Adam Kacprzak wyrównuje stan meczu (wcześniej podaliśmy, że gola zdobył Maciej Kot)GOL. 17 min.po rzucie rożnym głową bramkę zdobywa Paweł Piceluk.
Polonia Leszno - Calisia Kalisz 0:1 (0:0) Błażej Ciesielski (57)
Unia Swarzędz - Górnik Avans Konin 2:0 (2:0) Marcin Hercog (1), Dawid Paku-Tschela (10)
IV liga Sobota: Krajna Sępólno Krajeńskie - Cuiavia Inowrocław 0:1 (0:0) Michał Zawada (55)Legia Chełmża - LTP Lubanie 2:2 (0:2) oraz Rafał Lisota (32, 40)Unia Wąbrzeźno - Dąb Barcin 2:2 (0:1) Sparta Unifreeze Brodnica - Flisak Złotoria 2:0 (2:0)Unia Gniewkowo - Chełminianka Chełmno 1:0 (0:0)Start Radziejów - Zdrój Ciechocinek 2:1 (1:1) Kowalski (33), Majić (77) oraz Majchrzak (13)Grom Osie - Noteć Łabiszyn 5:1 (2:0)Goplania Inowrocław - Pogoń Mogilno 0:3 (0:1)
WSZYSCY STRZELCY, 4-LIGOWA TABELAV liga (grupa 2)Sobota: Kujawy Markowice - Sadownik Waganiec 3:4 (3:3)Bramki: Marcin Matuszak (2, 30, 44) oraz Krzysztof Dróbkowski (37, 80), Piotr Nowak (5. wolny), Radosław Morawski (15).Gopło Kruszwica - Mień Lipno 1:2 (0:1) Drwięga (50) oraz Michał Mielczarek (7. głową), Bartczak (69)Kujawianka Strzelno - Czarni Wierzchosławice 2:1 (1:1) Jarosław Dąbrowski (20), Bartosz Pawliński (70) oraz Bartosz Sobociński (32. głową)Sparta Janowiec Wielkopolski - Kujawiak Kowal 1:1 (1:0) Kamil Juszczak (25) oraz Dawid Kwiatkowski 90+2)Kujawianka Izbica Kujawska - Ziemowit Osięciny 2:1 (2:0) Bramki: Damian Kotkowski (30), Tomasz Wawrzyniak (38. wolny) oraz Łukasz Banasiak (62)Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Pałuczanka Żnin  4:1 (1:0) Bramki: Patryk Kurowski (11, 50. wolny), Tomasz Witkowski (80), Jarosław Milejczak (90+2) oraz Dominik Hutek (88)Niedziela: Szubinianka - Kujawskie Pogranicze Tarant Jeziora Wielkie 4:0 (2:0) Dawid Janicki 2 (8. 70), Robert Jurek (3), Tomasz Klein (88).MGKS Lubraniec - Lider DGS Włocławek 1:0 (0:0) Ireneusz Pilarski (55)
A klasaLech Dobre - Wzgórze Raciążek 1:3 (0:1) Grzegorz Piątkowski (90) oraz Marcin Modrzejewski (26), Stanisław Chojnacki (82), Łukasz Różański (84)
Victoria Smólnik - Piast Bądkowo 2:0 (1:0) Piotr Janowski (11), Sławomir Karwowski (78)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:1 (0:0) Piotr Wypij (77) oraz Piotr Hełminiak (87)
GKS Baruchowo - Tęcza Topólka 5:1 (3:0) Sebastian Nitecki 2 (40, 48), Krzysztof Janik (32), Marcin Rutkowski (21), Patryk Olczak (62) oraz Arkadiusz Safandowski (53)
Unia Methurt Choceń - Cheko Skórzno 5:1 (3:0) Arkadiusz Bartczak (38 sekunda, 44), Mateusz Malinowski 2 (26, 90), Maciej Klimkiewicz (67) oraz Damian Bukowski (82)
Łokietek Brześć Kujawski - Cukrownik Fabianki 1:2 (0:1)Mariusz Koss (70) oraz Krzysztof Papis (30), Kamil Chojnacki (65)
Zgoda Chodecz - Wicher Wielgie 2:2 (0:2) Mariusz Bartczak (56), Łukasz Ziółkowski (69) oraz Kamil Tyburski 2 (18, 45. obie głową)W 85 min. Robert Dekrewicz (Zgoda) nie wykorzystał rzutu karnego.B klasaOrzeł Służewo - Start Stawki 2:3 (1:2) Szymon Zupa (27), Mariusz Koprowski (56) oraz Sebastian Kuberski (18. wolny), Tomasz Adamski 2 (40, 70)
Ogończyk Kikół - Polonia Bytoń 3:0 walkower (goście nie przyjechali na mecz)
Tłuchowia Tłuchowo - Wiślanin Bobrowniki 4:1 (2:0)
Dariusz Grabski (10), Dawid Kuliberda (31. samobójcza), Dariusz Sulkowski (48), Łukasz Szulecki (80) oraz Łukasz Obrębski (65)
Skrwa Skrwilno - Kujawiak Kruszyn 1:1 (0:1) Damian Narodzonek (90+2) oraz Dariusz Reksulak (21)
Lubienianka Lubień Kujawski - Start II Radziejów 1:3 (1:1) Michał Dąbrowski (21) oraz Michał Kozłowski 2 (19, 79), Leszek Stasiak (58)