POKAŻ TALENT! Eliminacje ogólnopolskie w kategorii Talent Wokalny Roku rozpoczęte.

DM
Niedawno poznaliśmy laureatów pierwszego etapu konkursu Wokalny Talent Roku. Teraz pora na ogólnopolskie eliminacje, które wyłonią trzech finalistów. Awansują oni do wielkiego finału, 27 września wystąpią na gali POKAŻ TALENT! w Teatrze Capitol w Warszawie i będą mieć szanse na zdobycie głównej nagrody 10 000 złotych.
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w etapie regionalnym

____________________

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią powraca wielka ogólnopolska akcja POKAŻ TALENT!, która w naszym województwie jest prowadzona na stronach naszego serwisu, na łamach gazety oraz w serwisie www.naszemiasto.pl. W ramach akcji po raz kolejny głosami internautów i Czytelników zostaną przyznane nagrody dla utalentowanych wokalistów.

- Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub gorzej - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji POKAŻ TALENT! - Tak mówią słowa znanej piosenki i trzeba przyznać, że bardzo wiele osób ma talent wokalny. W poprzednich edycjach akcji Pokaż Talent! była to zdecydowanie najpopularniejsza kategoria plebiscytu. W tym roku zgłoszeń z pewnością także będzie wiele. Łatwość rejestracji dźwięku i dostępność internetowych warsztatów wokalnych sprawia, że coraz więcej osób próbuje swoich sił w śpiewaniu. Wszystkich zapraszamy, aby pochwalili się swoimi umiejętnościami w naszej akcji..

Akcja POKAŻ TALENT!
to szansa dla każdego
 • GDZIEKOLWIEK MIESZKASZ - poszukiwania talentów rozpoczną się w każdym powiecie naszego regionu. Najpierw laureaci zostaną wybrani na szczeblu wojewódzkim, a następnie awansują do ogólnopolskich eliminacji i wielkiego finału.
 • JAKIEKOLWIEK MASZ DOŚWIADCZENIE - do udziału zapraszamy zarówno tych, którzy mają na koncie pierwsze sukcesy, jak i tych, dla których to będzie debiut, osoby, które już rozwijają i szlifują swój talent, jaki i tych, którzy sami go w sobie odkryli i jeszcze nie pokazali światu.
 • NIEZALEŻNIE, ILE MASZ LAT - w kategorii Talent Wokalny - Soliści mogą wziąć udział nie tylko dorośli, lecz także młodzież i dzieci, które skończyły 10 lat. Jeśli rodzice będą chcieli pochwalić się wokalnym talentem młodszych dzieci, mogą zgłosić dziecko do kategorii Małe Talenty.
 • JEŚLI ŚPIEWASZ W ZESPOLE - kategoria Talent Wokalny - Soliści jest kategorią indywidualną. Jeśli śpiewasz w duecie lub w zespole, możesz się do niej zgłosić samodzielnie lub zgłosić duet lub zespół w kategorii Talent wokalno-muzyczny - zespoły.
KLIKNIJ i CZYTAJ
o wszystkich kategoriach akcji
Z powiatu
na ogólnopolską scenę

Akcja będzie prowadzona w kilku etapach:

 • ZGŁOSZENIA (czerwiec - lipiec) - najpierw będziemy szukać talentów w każdym powiecie, zapraszając Czytelników i internautów do przesyłania zgłoszeń do akcji.
 • ELIMINACJE REGIONALNE (lipiec - sierpień) - w pierwszym etapie w głosowaniu publiczności zostaną wybrane osoby, które awansują do ogólnopolskich eliminacji.
 • ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIE (sierpień - wrzesień) - laureaci z każdego regionu zmierzą się w ogólnopolskim półfinale, który wyłoni uczestników wielkiej gali i finałowego głosowania.
 • WIELKA GALA FINAŁOWA (wrzesień) - akcję zakończy wielka gala w Teatrze Capitol w Warszawie. Gala będzie retransmitowana w internecie w serwisach internetowych 20 dzienników regionalnych w całej Polsce.
 • FINAŁOWE GŁOSOWANIE - podczas wielkiej gali rozpocznie się ostatni etap głosowania, w którym zostanie wybrany zwycięzca akcji i laureat głównej nagrody 10 000 złotych.
KLIKNIJ i ZOBACZ
galę poprzedniej edycji akcji
Czekają
nagrody finansowe

Nagrody w eliminacjach regionalnych

Pięciu wokalistów, którzy w pierwszym etapie głosowania - w eliminacjach regionalnych - otrzymają najwięcej głosów, zdobędzie:

 • awans do drugiego etapu akcji - eliminacji ogólnopolskich,
 • dyplom potwierdzający wyróżnienie zdobyte w pierwszym etapie akcji,
 • prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!”, który zostanie dołączony do całego nakładu gazety,
 • nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych za pierwsze miejsce w eliminacjach regionalnych, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.

Nagrody w eliminacjach ogólnopolskich

Trzech wokalistów, którzy w drugim etapie głosowania - w eliminacjach ogólnopolskich - otrzymają najwięcej głosów, zdobędzie:

 • zaproszenie na występ podczas wielkiej finałowej gali akcji POKAŻ TALENT! w Teatrze Capitol w Warszawie,
 • dwuosobowe zaproszenie dla bliskich na ogólnopolską galę,
 • statuetkę POKAŻ TALENT! wręczaną podczas gali.

Nagrody w wielkim finale

Wokalista, który w finałowym głosowaniu otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:

 • tytuł Talent Wokalny Polski 2023,
 • nagrodę główną w wysokości 10 000 złotych.

_______________

Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie